Praní kšiltovky

197
22.8.20 19:27

Praní kšiltovky

Ahoj holky, bude to asi úplně hloupej dotaz, ale doufám, že mi poradíte. Kupuju malýmu ksiltovky v H&M a pokaždé, když je vyperu, tak se mi ohne ta přední část a už nedrží svůj tvar a nejsou tak hezké. Na cedulce je normálně psané, že do pračky můžou, ale já fakt už nevím. Teď jsem mu koupila novou a je až do velikosti 104, tak bych nerada, aby se zničila, ale vyprat potřebuje. Nemáte na to nějaký trik, abych ji nemusela prat v ruce? :D :zed: děkuju moc za rady.
Přikládám ilustrační fotku, myslím tu část, jak je na ní Mickey. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
K82
1300
22.8.20 19:32

Ahojda, taky odtamtud mame a peru normalne a zustava v celku :lol:. Mozna ji prat v te pracce jen samostatne nebo s malo vecmi-jestli ti ji nemacka to ostatni pradlo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
a12
43532
22.8.20 19:34
@Tyna15 píše:
Ahoj holky, bude to asi úplně hloupej dotaz, ale doufám, že mi poradíte. Kupuju malýmu ksiltovky v H&M a pokaždé, když je vyperu, tak se mi ohne ta přední část a už nedrží svůj tvar a nejsou tak hezké. Na cedulce je normálně psané, že do pračky můžou, ale já fakt už nevím. Teď jsem mu koupila novou a je až do velikosti 104, tak bych nerada, aby se zničila, ale vyprat potřebuje. Nemáte na to nějaký trik, abych ji nemusela prat v ruce? :D :zed: děkuju moc za rady.
Přikládám ilustrační fotku, myslím tu část, jak je na ní Mickey. :D

A nemáš zdimani na vysoký otáčky? Zkus to na nakej program na zaclony, nebo tak něco

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
197
22.8.20 19:48

@K82 to je možný, to s tím prádlem. Zkusím ji vyprat samotnou :D :D @a12 to jsem snížila otáčky. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
93
22.8.20 19:51

@Tyna15 Ksiltovky peru zasadne zvlast :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14905
22.8.20 19:57

Kšiltovky jsem vždycky házela normálně k prádlu a nikdy se mi nezničily…ale dávám otáčky na 800…možná je to tím…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22496
22.8.20 20:34

Ksilrovky peru normalne, obvykle se spirtovnim umelym obkecenim. Nikdy se mi ksimt nezlomil/neohl.
Tak to vyper bez zdimani.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5795
22.8.20 20:45

Peru normalne, zdimam na 1400 otacek a susim i v susicce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
197
22.8.20 22:17

@Jogrr tak nevím, kde dělám chybu. Kšilt se mi taky nikdy nezlomil, ale ta čelní část se jakoby ohne a už nedrží. Nevím, kde dělám chybu. Zkusím to vyprat samotné a uvidím. Holky, děkuji za rady :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18452
22.8.20 22:44

@Tyna15 podle mě je moc nacpaná pračka, chce to jen pár lehčích věcí :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu