Praní potahu golfek Jané Energy

Ela111
20.2.10 14:33

Prani potahu golfek JAne ENergy

AHoj holky, zkousela jste nektera prat potah golfek JAne Energy v pracce na 30°C? NA etikete je napsano,ze se nesmi prat v pracce,jen vlhkym hadrikem otrit,ale rikam si,ze snad to v pracce nic neudela…navic jsem zde nekdy davno cetla,ze to myslim nekdo dal do pracky a bylo to OK…Poradte prosim. Diky ELa

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1378
20.2.10 15:08

ahoj
já jsem potah v pračce vyprala a nic se mu nestalo - na 30°C s práškem, bez aviváže. Krásně prokoukl :palec: Riskla jsem to, protože mám na golfky potah náhradní, kdybych jeden zničila, ale naštěstí se to nestalo :palec: Tak směle do toho :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3481
20.2.10 15:17

Taky jsem ho prala na 30 (ruční praní), nic se nestalo :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
kvěětinkaa
20.2.10 18:21

Já taky na 40 a dokonce jsem tam nacpala i střechu, byl jak nový. :-D :-D

• Nahlásit
  • Citovat
3481
20.2.10 19:54

:-DD fakt i střechu?? :-D tak to já jsem jí drhla ve vaně

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
kvěětinkaa
20.2.10 20:01

Jo, stačilo ji jakoby dát těmi konci k sobě, udělat jakoby kolečko a nacpat ji tam, sice se v té praččce jakoby splaskne k sobě, ale i tak to vypralo skvěle.

• Nahlásit
  • Citovat
2257
20.2.10 21:30

Taky peru v pračce na jemné prádlo na 40, dávám i prací prášek a super, už několikrát ozkoušené. CO se týče střechy, peru v ruce :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ela1111
20.2.10 21:37

DIky moc za rady,zitra to vyzkousim…to strechu jsem taky chtela sundat,ale neslo to,musim to jeste prozkoumat…ELA

• Nahlásit
  • Citovat
3481
21.2.10 21:32

střecha - nejde sundat látka z konstrukce, ale asi jsi měla na mysli sundat střechu z kočárku, že? :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
kvěětinkaa
22.2.10 07:05

Střecha sundat nejde, prala jsem to i s konstrukcí, protože jsem to prala v ruce a nešlo to, tak jsem si řekla nemám už co zkazit a nacpala ji tam, no a je jak nová. :-)

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama