Reklama

Babyactive Smarti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

SvatkaM
Zasloužilá kecalka 616 příspěvků 16.02.10 09:04
Babyactive Smarti

Ahoj holky, máte některá golfky Babyactive Smarti
http://www.kocarky-sara.cz/…m-p-803.html?…
Hledám ultralehké golfky a tyto váží jen 4,5 kg a podle mě mají fajn i další parametry. Jak jste či nejste spokojené?

Reklama

Reakce:

marcelka_88
Extra třída :D 13795 příspěvků 16.02.10 09:50

Ahooj,
tak přesně tyhle má moje kamarádka a nevim já bych si je nekoupila a ona také neni dvakrát spokojená… Koupila si je, že měli mít udajně dlouhý leh, ale malý je rok a pul a je tam tak tak… Přijdou mi celkově takové nepohodlné i na vození… :wink:

SvatkaM
Zasloužilá kecalka 616 příspěvků 16.02.10 10:09

Na té délce lehu něco bude, náš Vojta je taky dlouhán. Chtělo by to vyzkoušet, ale nevím kde je v Brně prodávají. Má někdo tip?

Hanka 02
Kecalka 179 příspěvků 19.02.10 09:11

Tyhle kočárky mají tady http://www.anicka.cz/.Obchůdek mají na Hrnčířské.Kamarádka si tam kupovala kočárek tak jsem ho i viděla,ale už je to dost dlouho,tak nevím zda ho mají pořád vystavený,ale na stránkách ho mají tak snad ano :-)

Hanka 02
Kecalka 179 příspěvků 19.02.10 09:12

http://www.anicka.cz/

SvatkaM
Zasloužilá kecalka 616 příspěvků 19.02.10 16:21

Hanko díky, taky jsem je tam našla. A nevíš na tento kočárek recenze?

Hanka 02
Kecalka 179 příspěvků 20.02.10 09:26

Bohužel jsem o kočárku moc neslyšela.Také bych chtěla takový nějaký kočárek.Ale nemůžu si vybrat,příjde mi,že tyto typy kočárků málo kdo chválí.Kočárek jsem viděla,když si kamarádka kupovala hluboký a já měla 6-ti týdenní dceru,takže jsem ho moc nezkoumala,ale paní prodavačka se nad ním moc rozplývala,že je perfektní.No,ale určitě s ním nejezdila :lol: Já uvažuju nad tímto http://www.medvidekshop.cz/…fialova.html
Ale moc chvály na něj taky není.

SvatkaM
Zasloužilá kecalka 616 příspěvků 20.02.10 10:51

Ten je krásný, ale ta váha 8 kg je aspoň pro mě už dost. Chtěla bych nějaký kolem 6 kil a taky pořád nevím. Uvažuju Baby design Tiny a nebo Peg Perego Aria OH completo.
Pročítám staré diskuse, ale každý chválí něco jiného. Tak nevím. :nevim:

Hanka 02
Kecalka 179 příspěvků 20.02.10 12:12

Já jsem bohužel omezená financemi,mám strop tak 3-3500,výš nemůžu.Ale ten smarti má taky 7,5 kila.Mají to na těch webech špatně uvedeno,někde jsem to našla,ale už nevím kde :lol: Ten peg perego je taky krásný.Ale jestli nejsi omezená financemi,tak dost chválí i tento,je to novinka,ale že je vhodný i pro větší dítě,ale je teda dost těžký,to jsem si dřív ani nevšimla. http://www.malvik.cz/…ncer-Novinka

SvatkaM
Zasloužilá kecalka 616 příspěvků 20.02.10 13:19

Taky vypadá dobře, ale váha nic moc. Já jsem původně chtěla obyč. za 2000 kč, ale čím dál víc uvažuju o dražších a lepších. Ale max. 4500 kč. PP to asi vyhrají.

Hanka 02
Kecalka 179 příspěvků 22.02.10 09:09

Ten peg perego je opravdu krásný,ale pro mě už moc drahý.To bych měla dražší golfky než sporťák :lol: Zase až tak tomu totiž nevěřím,že dražší je lepší,ne vždy to tak je.Měla jsem na první dceru golfky cam,stály skoro 3tisíce,na tu dobu dost.Dcera má 8 let.Jsou úplně zničené a to jsme s nimi moc nejezdili.Sporťák mám teď na malou za 4000 Quattro Rally a nemůžu ho vynachválit,moc dobře se s ním jezdí.Ale kdybych nebyla omezena finančně do toho PP bych určitě taky šla.Ještě se chystám na veletrh to tam okouknout v březnu,snad mi tam něco padne do oka. :-)

SvatkaM
Zasloužilá kecalka 616 příspěvků 22.02.10 15:56

Hanko jaký veletrh? Já se chci zase ještě podívat v Polsku. Tam mívají taky dobré věci a nejpozději v dubnu něco koupíme.

SvatkaM
Zasloužilá kecalka 616 příspěvků 22.02.10 16:03

Už to asi mám, myslíš v Brně veletrh pro dítě 11-14.3., že?

Hanka 02
Kecalka 179 příspěvků 22.02.10 16:33

Jo,jo přesně tak veletrh pro dítě.Jsem tam koupila kočárek i vloni,i když tam toho moc nebylo.Ale pro inspiraci to není špatné.Navíc tam je i program pro děti,tak se tam vyblbne i ta starší dcera :-)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >