Golfky pro vysoke rodice...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

quinny
Neúnavná pisatelka 16370 příspěvků 05.02.10 23:26
Golfky pro vysoke rodice...

…hledala jsem dlouho v diskusich, ale podobnou jsem nenasla…kdyztak me odkazte a ja si posypu popel :nevim:

Rada resim vyber malicko s predstihem, zacatkem jara bychom chteli prodat velky kocar a poridit golfky. Ditko uz toho hodne nachodi, ale preci jen zaloha je potreba a tak bych rada znala typy vas maminek, nejlepe tak 1.8m a vyssich jake golfky vam vyhovuji.

naroky na kocar krome vysky rukojeti +aspon minimalni kosik +neprosklena strecha (nejak mi vadi kdyz vidim ty pripekajici se deti)
a to je asi vsechno, nic dalsiho me nenapada, a mozna jeste prizniva cena, strop tak 5-6tis, s tim ze jsem ochotna jit i do mirne jetych.

libili se mi quinny zapp, ale ta vyska asi nee
Poradite??

Reakce:

321 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.02.10 08:49

Ahoj,já měřím 185cm,tak jsem měla na výběr z mála kočárků :lol: .
Koupila jsem si golfky Espiro City a jsou hodně vysoké a nenašla jsem na nich jedinou chybu.

http://www.zbozi.cz/items?…

Andrimka
Echt Kelišová 7588 příspěvků 06.02.10 10:40

Ahojda,
mohu doporučit vychytaný golfky a mají výškově nastavitelné rukojeti :palec:
ale cenově to bude víc …nebo koupit z druhé ruky nebo vyprodávají loňské modely :wink:

PEG-PÉREGO Pliko P3 Completo
http://autosedacky.mimishop.cz/detail.php?…
http://www.mimibazar.cz/foto.php?…

nebo výškově nastavitelné tyto
http://www.mimibazar.cz/foto.php?…
 http://img.mimibazar.cz/…20872989.jpg

k.a.c.k.a.1
Závislačka 3138 příspěvků 06.02.10 11:09

Mě zrovinka včera přišli starší Plika, jsem z nich unešená. Měla jsem i jané energy, ael to se nedá srovnat.Omlouvám se všem janéčkářkám.Každému vyhovuje něco jiného. Ty štelovatelné rukojeti sjou super, a hlavně nekopu do koleček, ložná plocha je bezvadná. Já mám 176cm, manžel 190,– ale ten snimi ještě nejel. :-)

quinny
Neúnavná pisatelka 16370 příspěvků 07.02.10 09:47

diky moc vsem za ohlasy :palec:
jen muzu jeste poprosit kdo mate golfky doma muzete mi zmerit tu vysku tech rukojeti k tomu ohnuti od zeme, diky moc :wink:

321 vypadaji dobre i ta cena, ale je tam to okynko v ty strisce a to ja nejak nemam rada, kdyz se tam ty deti pecou v lete :zed:

Andrimka ty PP vypadaji vyborne, asi bych brala nejaky ten vyprodej nebo z druhe ruky :think:
ale nejak jsem se nedocetla jak moc jdou ty rukojeti posunovat, mas je doma? nemohla bys mi to moc prosim zmerit. Libi se mi jejich zpusob skladani, jake maji dalsi vychytavky :wink:

kacka to jsem rada ze to vim, jsem i o Janeckach i uvazovala, myvala je znama a pamatuju si ze mi tenkrat prisly docela vysoke.
Az budes mit vetsi srovnani, tak mi ho prosim napis…me se na Jane nelibi ta slida v ty strese :nevim:

k.a.c.k.a.1
Závislačka 3138 příspěvků 07.02.10 14:46

Tak dojmy z plika jsou úžasné, dobře se s nimi jezdí, ael mám starší a jde to vidět na kolečkách.Na druhou stranu jsou těžší než janéčka a pliko lite. Ale skvěle se skládají. Ve sněhu se s nimi jezdí v pohodě.
Kdby to šlo spojím lehkost a ovladatelnost janéček s designem a polohováním plika- to by byl pro mě dokonalý kočár. :mrgreen:

Nataša
Extra třída :D 10482 příspěvků 10.02.10 10:44

quinny,
ze svého úhlu pohledu nemůžu moc radit, mých 175 cm je málo :D a muž taky není veliký…
zapp - ujistím tě, že je nizoučký…sama ho mám a je i na mě trochu nízko, ale není to tak hrozné.. řekla bych, že 175cm je max.

vím, že někdo kupoal Mclaren, mně osobně přišly vyšší i jané energy, ale ty mají to okýnko :(

cybex topaz i calisto mají posunovací rukojeť, tak třeba by to šlo.. PP Pliko i Ingl.zippy taky.-
myslím, že Ingl. Trip taky není zrovna nízká, ale nemáje vysouvací…

jenže jak říkám, neumím si to představit, páč nejsem tak velká :D v zásadě bych se zkusila orientovat na takové, co mají polohovací rukojeť, protože bez toho asi neuspěješ, jelikož se golfky standardně vyrábí tak zhruba na moji výšku mi přijde..

jsem asi moc neporadila :( ale já si tu výšku fakt neumím představit…

sweepee
Povídálka 37 příspěvků 20.02.10 20:03
zapp

:-) ahojky já měřím 180cm a mám zappky a v pohodě,jinak je dobrý mutsy..taky má teleskop.ruko­jeti,pak jsou vysoké jané energy :dance:

quinny
Neúnavná pisatelka 16370 příspěvků 20.02.10 22:35
sweepee píše: :-) ahojky já měřím 180cm a mám zappky a v pohodě,jinak je dobrý mutsy..taky má teleskop.ruko­jeti,pak jsou vysoké jané energy :dance:

jee diky moc to mi poskytlo malou jiskricku nadeje, opravdu jsem chtela jen neco superskladneho jako doplnek ke sportaku.

Nemohla byste nektera premerit vysku tech madel od zeme?? Vim ze nejlepsi bude to zkusit, ale chvilku bude trvat nez se ted dostanu nekam kde je maji..
moc diky :palec:

Nataša
Extra třída :D 10482 příspěvků 21.02.10 14:12

jako uvezeš je, ale i já se 175 cm cítím, že se hrbím. většinou pak chytám za vršek rukojeti..

pokud si vzpomenu až půjdu dolů a vezmu metr, změřím..

jinak je to bezva kočár.!

puclinka1
Povídálka 14 příspěvků 06.08.11 21:00
pro vysoké rodiče berany

Nevíte někdo prosím o golfkách, trojkolka, ev.4-kolka,ale s předními kolečky u sebe, nejlépe berany, pro vysoké rodiče kolem 180cm?????Nemůžu trojkolky vůbec najít…:-( :cry:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Záhada Jágrových kalhot: Lidé si všímají nabušeného rozkroku, jak je to doopravdy?

Dvě zřejmě největší fotbalové legendy Petr Čech a Pavel Nedvěd a hokejový bůh... číst dále >

„Církev a LGBT? Prohraná bitva, snad gayové povstanou,“ říká církevní teolog

O Istanbulské úmluvě veřejně nikdo moc nemluvil, téměř bez povšimnutí zůstalo... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >

OBRAZEM: Krásné dcery, které své slavné rodiče rozhodně nezapřou

Být dcerou slavných rodičů nemusí být vždycky lehké, zejména když vaše... číst dále >