Praskl kondom, můžu otěhotnět?

Anonymní
29.1.21 23:44

Praskl kondom, můžu otěhotnět ?

:roll: Ahojky lidičky. Prosím vás, Dneska se nám s přítelem stalo, že při pohlavním styku nám praskl kondom (Durex extra safe- docela mě to odrovnalo, když to prasklo😂)… Prý nebyl a „neudělal se“. Kondom jsem pak kontrolovala i po prasknutí.. nejspíš nic. Přítel samozřejmě na nervy, že i když se neudělal, tak že má strach a já také a tak jsem si vzala pilulku „po“ (escapelle asi po 20minutach styku). Mám den po ovulaci. Myslíte, že bych mohla i v tomhle případě otěhotnět? Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
623
29.1.21 23:47

Tak stane se ;) Jestli jsi to pořešila pilulkou proti otěhotnění, pak bych se nebála :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
121
30.1.21 00:27

Nejdřív musím napsat, ze své zkušenosti, kdy jsme vyzkoušeli hrozně moc značek kondomů nám v průběhu dvou let praskli jen dva (oba od Durex) a mám známou, která mi říkala, že u kondomů Durex extra safe jim praská snad každý třetí :lol: Jinak pokud sis vzala pilulku po, tak bys těhotná být neměla. Ještě napíšu, že po použití pilulky po, se ti může začít něco jako menstruace a také, že tvůj cyklus se může posunout a klidně i měsíc nebo víc vynechat. Známá neměla po užití této pilulky MS přes tři měsíce a těhotná nebyla. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
226
30.1.21 00:51

Měla jsem před několika lety stejný problém. Tehdejší přítel vyvrcholil a kondom nám z nějakého důvodu praskl (ať už špatně nasazený nebo chyba ve výrobě) a já si druhý den jela do lékárny pro tabletu po.
Upřímně doufám, že už se nikdy taková nehoda nestane, protože mi to hodně rozházelo organismus. Další 3 měsíce jsem měla nepravidelnou a různě silnou menstruaci. Ale těhotná jsem nebyla, takže ve finále s problémy, ale účel to splnilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.1.21 02:02

Taky nám Durexy párkrát praskly, od té doby objednávám z netu silnější (myslím 0,1mm, běžné kondomy mají 0,01 nebo tak nějak).

• Citovat
  • Nahlásit
11757
30.1.21 04:25

Take nám jeden čas praskaly kondomy. Doporučuji kombinovat kondomy s pharmatexem, spermicidni cipky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.1.21 22:49

Ahoj, chtěla jsem se zeptat jestli mužů byt těhotná, když jsem nasazovala příteli kondom tak měl na penisu trochu spermatu
a nevím jestli se sperma nemohlo dostat na kondom při srolovani kondomu a tím, ze jsme potom měli sex tak bych otěhotněla?

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat