Prasklé sklo

217
12.2.21 01:45

Prasklé sklo

Zdravím vsechny, jdu si sem pro radu. Dnes jsem si všimla, že se mi na skle u vitríny udělal krásný pavouk… Absolutně netuším jak se to stalo. :zed: Rozhodně nechci nechat hned dělat nové sklo, jelikož se za půl roku stěhujeme a vitrínu budeme mít novou. Jenže mám obavy, aby se to sklo za toho půl roku nevysypalo 8o Napadlo mě použít na to sklenářský tmel, nemáte s tím náhodou někdo zkušenost? Ještě jsem přemýšlela o samolepicí folii. Co je lepší možnost? Moc děkuji za všechny rady.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
63697
12.2.21 04:18

@Elea9 fólie je fajn. Osobně bych ale sundala sklo úplně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7989
12.2.21 05:24

Pokud jsou doma děti nebo třeba pes atd., tak bych to sklo radši sundal a někde schoval.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31762
12.2.21 05:28
@Elea9 píše:
Zdravím vsechny, jdu si sem pro radu. Dnes jsem si všimla, že se mi na skle u vitríny udělal krásný pavouk… Absolutně netuším jak se to stalo. :zed: Rozhodně nechci nechat hned dělat nové sklo, jelikož se za půl roku stěhujeme a vitrínu budeme mít novou. Jenže mám obavy, aby se to sklo za toho půl roku nevysypalo 8o Napadlo mě použít na to sklenářský tmel, nemáte s tím náhodou někdo zkušenost? Ještě jsem přemýšlela o samolepicí folii. Co je lepší možnost? Moc děkuji za všechny rady.

Já jsem prasklé sklo na dočasnou dobu podlepovala nejširší izolepou, drželo to dobře.
Takže ta folie by byla fajn.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
217
12.2.21 06:41

@Cenarius Pes do místnosti nikdy nesměl a děti ještě nemáme. Proto jsem se rozhodla řešit to jiným způsobem než sundání skla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36706
12.2.21 07:45

Izolačka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu