Zastavění terasy

Anonymní
10.2.21 17:05

Zastavění terasy

Zajímalo by mě, Jestli jste někdo udělal z velké terasy obytný pokoj. Vyzdít strany a střecha. Terasa je nad garáží a chci udělat z garáže schody nahoru do toho pokoje.
Tím chci udělat dvě bytové jednotky.
Venkem na terasu schody Nechci podmínka je garáží.
Terasa je velká zhruba dlouhá 12m×5m.
Do jaké částky se zhruba vejdem? Částku chci rozdělit na dva díly.
Jedna rodina platí nové Schody a vybourání díry do stropu a druhá zastavění terasy. Prosím jen o cenu hrubé stavby pokoje obvodové zdi a střecha. Nějak se nemůžeme schodnout tak prosím anonym aby mě tu rodina nepoznala. Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6733
10.2.21 17:09

Poptejte si cenu u firem v okoli a na stavebnim urade jak to budete mit s povolenim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.2.21 17:19
@Cenarius píše:
Poptejte si cenu u firem v okoli a na stavebnim urade jak to budete mit s povolenim.

Je na to nutné mít povolení?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
10.2.21 17:21

Byla bych ráda aby se mi ozval někdo kdo tohle dělal na kolik to přibližně vyšlo.
Počítám udělání z terasy hrubou stavbu do 200 000 a schody s vybouráním stropu a uříznutí starých schodů tak do 50 000?
Je to reálné?

• Citovat
  • Nahlásit
5041
10.2.21 17:24
@Anonymní píše:
Byla bych ráda aby se mi ozval někdo kdo tohle dělal na kolik to přibližně vyšlo.
Počítám udělání z terasy hrubou stavbu do 200 000 a schody s vybouráním stropu a uříznutí starých schodů tak do 50 000?
Je to reálné?

Nespletla jsi se a nechtěla jsi jít na nějaké diskuse, které se zabývají stavebními pracemi? To ti tady mají počítat matky s miminy? :think: 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18982
10.2.21 17:26

Nejdřív najdi architekta, ať ti udělá projekt, statika, aby zjistil, zda to vůbec půjde a zajdi na stavební úřad, jestli ti na to vůbec dají povolení. Představuješ si to jako hurvínek válku. A do té ceny se nevejdete, rozhodně ne se zastřešením a projektem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10273
10.2.21 17:27
@Anonymní píše:

8o :lol: představ si, že jo. Kdo by to byl rekl, ze musí být povolení, kdyz zasahujete do objektu. Bude to měnit tvar domu.
Nejdřív se dojdi zeptat na stavební úřad. Zda povolení, nebo jen ohlaska.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.2.21 17:27
@Uslava píše:
Nespletla jsi se a nechtěla jsi jít na nějaké diskuse, které se zabývají stavebními pracemi? To ti tady mají počítat matky s miminy? :think: 8o

Založila jsem diskuzi na téma domácnost, bydlení. Ne kojení a vozit kočár.
Myslím že tu jsou různé téma a děti se to netýká :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
18982
10.2.21 17:28
@Uslava píše:
Nespletla jsi se a nechtěla jsi jít na nějaké diskuse, které se zabývají stavebními pracemi? To ti tady mají počítat matky s miminy? :think: 8o

A proč ne? Myslíš, že tu nejsou žádný stavařky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.2.21 17:30
@Janli píše:
Nejdřív najdi architekta, ať ti udělá projekt, statika, aby zjistil, zda to vůbec půjde a zajdi na stavební úřad, jestli ti na to vůbec dají povolení. Představuješ si to jako hurvínek válku. A do té ceny se nevejdete, rozhodně ne se zastřešením a projektem.

Architekta nepotřebuji to zvládneme.
Pravda statik bude potřeba a snad bude stačit ohláška

• Citovat
  • Nahlásit
6733
10.2.21 17:30
@Anonymní píše:

To prave zjistis na tom urade, ale jelikoz se dost zasahuje do stavby a meni se jeji tvar, tak jsem presvedcen, ze ano. A nezapomente si domluvit souhlas sousedu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6733
10.2.21 17:31
@Janli píše:

Ja zvladnu byt cokoliv, dle potreby :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18982
10.2.21 17:34
@Anonymní píše:
Architekta nepotřebuji to zvládneme.
Pravda statik bude potřeba a snad bude stačit ohláška

Ty si sama nakreslíš projekt?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18982
10.2.21 17:35
@Cenarius píše:
Ja zvladnu byt cokoliv, dle potreby :D

No jo, na tebe jsem zapomněla… :mrgreen:
Ale, já taky postavím ledasco… :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5041
10.2.21 17:36
@Janli píše:

No vidíš. Já si vždycky myslela, že se má člověk poradit u odborníků. Takže když budu mís problémy s kominikem, elektrickou, lednicí, zdravotní, finanční, duševní… vždy dám dotaz sem a vše se vyřeší. Musím se pořád učit. :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat