Kuchyně od Sykory, máte?

1098
9.2.21 22:13

Kuchyně od Sykory, máte ?

Ahoj,
Plánujeme novou kuchyni. Strašně se mi líbí kuchyně od Sykory Noble Magnolie.
Slyšela jsem že Sykora je dost drahý.
Plánujeme kuchyň cca 9 metrů. Mate někdo prosím někdo takto velkou kuchyň od Sykory a mohli by jste mi říct na kolik vás vyšla?
Potřebovala bych se vlézt do 300k max
A jak jste spokojeni?
Nechci dávat 2000,– za navrh pokud je nad moji kapacitu.
Upřímně ta cena se mi zdá fakt jako darda, ale když mě se jiná nikde nelíbí, ani truhlář takové detailní prvky nezvládne.
Mate někdo zkušenosti? :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
476
9.2.21 22:28

Cena záleží, jestli se spotřebiči nebo bez.
Kuchyni od nich máme, příště už ne. Tady přesně platí, že dokud ptáčka lapají… zkrátka pre-servis úžasný, ale jakmile jsme závazně zaplatili, instalace se protahovala, měli tendenci přehlížet detaily a práci odfliknout.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2529
10.2.21 01:34

@Markéta188 Měla jsem kuchyň od Sykory v masivu. Pak jsem měla další dvě (jedna asi Sconto, druhá Ikea). Teď mám od truhláře na zakázku. Když všechny kuchyně porovnám, tak ta od Sykory ničím nepřevyšovala ty ostatní. Hlavně u nich platíš značku. Pokud se obrátíš na nějaké kuchyňské studio, tak věřím, že ti podobnou kuchyň udělají.

A hlavně problém byl s náhradními díly. Vyměnili jsme myčku, potřebovali jsme nová dvířka a vůbec nám je nechtěli dodat. Nakonec, že to půjde, po měsíci poslali jiný rozměr. Takže další měsíc, než poslali to co měli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
982
10.2.21 07:31

Jasne, ze truhlar zvladne detaily dle tvych predstav! za me je sykora predrazena…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1098
10.2.21 11:53

Dekuji vám moc holky, odradily jste mě :lol:
Já právě nechci platit tolik peněz jen za značku, ale byla to má vysněná kuchyň.
Tak snad nějakou podobnou zvládne i jiné studio :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
85
10.2.21 18:17
@Markéta188 píše:
Ahoj,
Plánujeme novou kuchyni. Strašně se mi líbí kuchyně od Sykory Noble Magnolie.
Slyšela jsem že Sykora je dost drahý.
Plánujeme kuchyň cca 9 metrů. Mate někdo prosím někdo takto velkou kuchyň od Sykory a mohli by jste mi říct na kolik vás vyšla?
Potřebovala bych se vlézt do 300k max
A jak jste spokojeni?
Nechci dávat 2000,– za navrh pokud je nad moji kapacitu.
Upřímně ta cena se mi zdá fakt jako darda, ale když mě se jiná nikde nelíbí, ani truhlář takové detailní prvky nezvládne.
Mate někdo zkušenosti? :oops: [/citac

Před nějakou dobou jsme taky sháněli novou kuchyň, prošli několik studií. A teď to nemyslím rýpavě, ale co konkrétně na této kuchyni se ti tak moc líbí? Za mě je to kuchyň, co podobné mají téměř všude, nevidím rozdíl. Fakt by mě to zajímalo..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat