E2A88A37-819C-46B5-96B2-E74BB04D0789.png
Ahoj, Plánujeme novou kuchyni. Strašně se mi líbí kuchyně od Sykory Noble Magnolie. Slyšela jsem že Sykora je dost drahý. Plánujeme kuchyň cca 9 metrů. Mate někdo prosím někdo takto velkou kuchyň od Sykory a mohli by jste mi říct na kolik vás vyšla? Potřebovala bych se vlézt do 300k max A jak jste spokojeni? Nechci dávat 2000,- za navrh pokud je nad moji kapacitu. Upřímně ta cena se mi zdá fakt jako darda, ale když mě se jiná nikde nelíbí, ani truhlář takové detailní prvky nezvládne. Mate někdo zkušenosti? :oops:
- Autor: Markéta188
- Vloženo: 09.02.21
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána