Prasklý kondom bez ejakulace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Eliška2221
Povídálka 19 příspěvků 17.06.19 18:48
Prasklý kondom bez ejakulace

Dobrý den,
beru prašky(HA), ale jelikoz jsem ted mela tyden prujem a dostala jsem to o 6 dni driv, myslim ze prasky moc nefunguji. S pritelem jsme meli sex v sobotu v noci (mela jsem jeste trochu menzes). Meli jsme kondom ktery nam na zacatku po par minutach prasknul, pak jsme ho vymenili za jiny. Muj dotaz je takovy. Mohu otehotnet? Kondom praskl u spicky. Je moznost otehotneni z kapicek lasky? Pritel pred tim neejakuloval 3 dny a byl nekolikrat na wc. Nemohli tam tedy byt spermie a nebo mohli? Dekuji za odpoveď, jsem zoufalá.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
berry4
Nadpozemská drbna 28652 příspěvků 17.06.19 18:55

Ano, je možnost otěhotnění z kapky lásky.

Zumpa
Zasloužilá kecalka 746 příspěvků 17.06.19 19:11

Praskly kondom? Aha, tak doufám, že ty nikdy těhotná nebudeš, tohle si lidstvo nezaslouží.

Eliška2221
Povídálka 19 příspěvků 17.06.19 19:22

@Zumpa pouze jsem se zeptala. Nechápu proč by někdo měl být hned zlý. Mám za to, že lidé by se k sobě měli chovat normálně.

Zumpa
Zasloužilá kecalka 746 příspěvků 17.06.19 19:26

@Eliška2221 To není normální dotaz, ale trapná lež od někoho, kdo odpovídá mentální úrovni dvanáctiletého dítěte. Kup si někdy kondom a zkus ho „prasknout“, pak zjistíš, jak trapné jsou tvoje příspěvky.

Tableta
Kelišová 5307 příspěvků 17.06.19 19:27

Možnost je, ale neviděla bych to tak dramaticky.

Tableta
Kelišová 5307 příspěvků 17.06.19 19:28
@Eliška2221 píše:
@Zumpa pouze jsem se zeptala. Nechápu proč by někdo měl být hned zlý. Mám za to, že lidé by se k sobě měli chovat normálně.

To tady, na tomto fóru, neplatí ;)

Uživatel je onlineg.sandova
Kelišová 5802 příspěvků 17.06.19 19:30
@Zumpa píše:
@Eliška2221 To není normální dotaz, ale trapná lež od někoho, kdo odpovídá mentální úrovni dvanáctiletého dítěte. Kup si někdy kondom a zkus ho „prasknout“, pak zjistíš, jak trapné jsou tvoje příspěvky.

Ty jsi ještě mladý a hloupý, bez zkušenosti, vid? Víš kolikrát jsem zažila prasklý kondom? Ne vše zná jsou kvalitní. I durex rupnul

Uživatel je onlineg.sandova
Kelišová 5802 příspěvků 17.06.19 19:31

@Zumpa na nováčka jsi dost nepříjemný. Ostatně chlap, co asi nemá di čeho píchnout tak se předvádí na eMiminu. Achjo

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.06.19 20:51

Nikdy se nám nestalo aby kondom prask. Co s nimi lidi dělají je mi tedy záhadou. Na tvou otázku, můžeš být. Osobně. Bych to neviděla tak černé.

Eliška2221
Povídálka 19 příspěvků 17.06.19 21:06

Asi vás to všechny prekvapí, ale nedělali jsme s kondomem nic hrozneho aby mel duvod prasknout. Asi ne kazdy kondom funguje jak má.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.06.19 21:09

Možná špatná značka. Durex?

Eliška2221
Povídálka 19 příspěvků 17.06.19 21:13

Byl to Durex, ale nikdy pred tim nam neprasknul. Sotva jsme ho nasadili, pak do me parkrat pritel proniknul a pak jsem citila prasknuti. Uprimne me spis stve to ze nevim jestli ty kapicky obsahovali spermie nebo ne. Ostatne neznam ve svem okoli nikoho co by takhle otehotnel a to treba orovozuji prerusovanou souloz. Vazne si nevim moc rady…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.06.19 21:19

@Eliška2221 Durex nam nevyhovuje. Primeros ( růžový) hooodne dlouho používáme. Ja bych to neviděla tak černé. Nam sice neprask ale několikrát vyzul i s obsahem a taky se nic nestalo(bohužel). Psalas že jsi měla MS.

Eliška2221
Povídálka 19 příspěvků 17.06.19 21:22

Dobře. Mockrát děkuji. Jste moc hodná. No měla jsem ještě zrochu menstruaci ktera mi ale behem dne skoncila. Pritel se ani neudelal, kondom praskl na zacatku hned no..
Tak treba se vam postesti a otehotnite ;)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama