Prasklý vaječník

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
loooli
Zasloužilá kecalka 630 příspěvků 12.10.14 15:35
praskly vajecnik

Dobry den zeny chci se zeptat co to znamena ze je praskly vajecnik nikde to tu neni napsane tak se chci zeptat jelikoz kamaradka je v nemocnici stim a ja nevim co to je a nechci se ji ptat protoze touzila po miminku tak aby se ji to nedotklo nejak…neni to ze byla mimodelozne??

Reakce:
Svistice
Neúnavná pisatelka 17758 příspěvků 10 inzerátů 12.10.14 15:40

@loooli Tak mi to nedalo a zkusila jsem zagooglit a našla jsem akorát prasklou cystu na vaječníku a prasklý vejcovod.

lucotek
Zasloužilá kecalka 876 příspěvků 12.10.14 15:42

Taky se mi to zdá jako blbost…u mimo­děložního mi praskl vejcovod, ne vaječník :lol: :lol: :lol:, ale možná se pletu, kdyžtak se omlouvám předem… :lol: :lol: :lol:

Svistice
Neúnavná pisatelka 17758 příspěvků 10 inzerátů 12.10.14 15:50

@lucotek Spousta ženský nezná bohužel ani vlastní základní anatomii. Ležela jsem ny gyndě s ženskou, která byla po operaci cysty na vaječníku. Při vizitě jí dr. sdělil průběh a výsledek operace, s tím, že cystu odstranili, ale museli při tom vzít i drobný kousek vaječníku. Nicméně do budoucna by to na funkci nemělo mít vliv. A ona pak volala kamarádce, že cysta je pryč a ořezali jí to vajíčko. :roll:

loooli
Zasloužilá kecalka 630 příspěvků 12.10.14 15:59

Ja to prave take nikde nenasla jen ty cysty ale nevim volala me ze ji vcera odvezla zachranka ze ji praskl vajecnik ze nekrvaci do bricha ze tam ma srazeninu a ceka zda pujde na operaci tak nevim prave

lucotek
Zasloužilá kecalka 876 příspěvků 12.10.14 15:59
@Svistice píše:
@lucotek Spousta ženský nezná bohužel ani vlastní základní anatomii. Ležela jsem ny gyndě s ženskou, která byla po operaci cysty na vaječníku. Při vizitě jí dr. sdělil průběh a výsledek operace, s tím, že cystu odstranili, ale museli při tom vzít i drobný kousek vaječníku. Nicméně do budoucna by to na funkci nemělo mít vliv. A ona pak volala kamarádce, že cysta je pryč a ořezali jí to vajíčko. :roll:
:roll: :lol: :lol: :lol:
Koty
Závislačka 3814 příspěvků 12.10.14 16:30

@loooli Tak to se určitě bude jednat o prasklou cystu.

pana
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.10.14 17:03

@loooli že by to nebylo na guglu? To se fakt divím :?:

pana
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.10.14 17:04
hellivete
Zasloužilá kecalka 688 příspěvků 12.10.14 17:28

Pravděpodobně prasklá cysta, ale může být tak masivní, že poškozená je i velká část vaječníku. Co mi víme? Ultrazvuk nám neukázala, že? :jazyk:

pana
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.10.14 17:30

@hellivete
neukázala nic :) od toho jsou doktoři, co my tady, holky od plotny máme vědět o vaječníku :nevim:

looraa
Závislačka 3085 příspěvků 12.10.14 20:41

Holky na vajecniku muze klidne prasknou treba cevka a z toho tect krev do bricha. Prasknuti muze byt po prasknuti cysty apod. Treba tim kamaradka zakladatelky myslela tohle.

loooli
Zasloužilá kecalka 630 příspěvků 13.10.14 20:09

@looraa jj jak rikate dneska mi to rekla jak ji to popsali v nemocnici ze ji praskla cevka jelikoz ma vejcovody nejake zužene ci co tak se ji to tam nejak podelalo ci co taze tak ale uz ji je lepe…a dokonce ji rekli ze az se ji to zahoji ma prijit na testy pruchodu vejcovodu bo 3 roky se snazi o mimi a nic a to byla i v genetu a nic nezjistili takze timto ukoncuji muj prispevek :palec:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Česká pošta pod palbou další ostré kritiky: Co Čechům vadí nejvíce?

Česká pošta je už delší dobu terčem hněvu české populace. Na sociální síti... číst dále >

Strach z miliardové pokuty? Deppova ex působí ošuntěle a má zase nového chlapa

Vztah herce Johnnyho Deppa s Amber Heard byl fiaskem, jejich manželství... číst dále >