Prasknuty kondom. Vzít si postinor?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
peckova
Stálice 90 příspěvků 08.07.19 15:10
Prasknuty kondom. Vzit si postinor?

Zdravím, dnes jsme měli s přítelem sex a prasknul nám kondom. Přítel ještě neejakuloval. Je postinor v tomto případě zbytečný?

Reakce:
inkognit
Ukecaná baba ;) 1849 příspěvků 08.07.19 15:24

@peckova bylo by fajn vědět jaky jsi den cyklu, v první polovině cyklu je docela možný otěhotnět, ale každá žena má ovulaci jindy, takže možnost je vždy rekla bych… Uz jsme tu cetla i ze někdo otěhotněl ze sexu 2 dny před ms… Takže

peckova
Stálice 90 příspěvků 08.07.19 15:25

Poslední den ms

inkognit
Ukecaná baba ;) 1849 příspěvků 08.07.19 15:40

@peckova ja osobně bych v této době neotehotnela, samozřejmě se mohou ale najít výjimky které ano, moc bych ale s otěhotněním nepočítala (samozřejmě si to ve finále musíš rozhodnout sama aby si tu pak někoho neosocovala že ti řekl že otěhotnět nemůžeš a ono to zrovna vyšlo třeba)…

lachtanice86
Echt Kelišová 8306 příspěvků 08.07.19 15:42

@peckova to moc neřekne když nenapíšeš kolikátý si den, jak dlouhé máš cykly. A já bych v této době otěhotnela. Ale má krátké cykly

berry4
Nadpozemská drbna 28630 příspěvků 08.07.19 16:33

Heled´. Zvaž, jak často vám praská a jak často by jsi si musela postinor brát. Neejakuoval? Doufej.

korneli
Kecalka 185 příspěvků 08.07.19 19:07
@peckova píše:
Zdravím, dnes jsme měli s přítelem sex a prasknul nám kondom. Přítel ještě neejakuloval. Je postinor v tomto případě zbytečný?

Jak vám mohl prasknout, my používáme několik let kondomy durex a ještě žádný nepraskl. Co to bylo za značku a byl používán správně?

Zumpa
Zasloužilá kecalka 661 příspěvků 08.07.19 19:26

@korneli Normálním lidem kondomy nepraskají. Jen na emiminu praskají takřka denně.

peckova
Stálice 90 příspěvků 08.07.19 19:36

Taky nechápu jak mohl prasknout, ale prostě praskl

peckova
Stálice 90 příspěvků 08.07.19 19:38

Uklidňuju se ale tím, že spousta lidí provozuje přerušovaný styk a vychází jim to, tak by to mohlo vyjít i nám když do mě neejakuloval, ale Postinor se mi brát nechce, protože jsem slyšela o dost velkých nežádoucích účincích.

zrnko
Zasloužilá kecalka 522 příspěvků 08.07.19 20:01
@peckova píše:
Uklidňuju se ale tím, že spousta lidí provozuje přerušovaný styk a vychází jim to, tak by to mohlo vyjít i nám když do mě neejakuloval, ale Postinor se mi brát nechce, protože jsem slyšela o dost velkých nežádoucích účincích.

To sice jo, ale nahoda je blbec. :)
Jestli je těhotenství absolutně nežádoucí, radeji bych si ho vzala. Ale pocitej napr. s rozhozenym cyklem, silnejsi a delsi ms a psychickymi vykyvy.
Co ja jsem po postinoru vyvadela :roll: Vedet to, zavru se na nekolik dni doma a nevychazim. :mrgreen:
Ale je to samozřejmě individuální.

korneli
Kecalka 185 příspěvků 08.07.19 22:09

@peckova stejně nechápu jak mohl prasknout :think: jiní používají několik let a nepraskne.

Váš příspěvek
Reklama