Ultrazvuk, přeobjednání

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.07.19 09:47
Ultrazvuk, přeobjednání

Ahoj, máme prosím některá zkušenost ve Slaným při superkonzisialnim UZV a preobjednanim? Mám jít příští týden, ale přítel zrovna ten den nemůže a strašně by rád, řeknou nam co čekáme a na prvním jsme skoro nic neviděli a ted už pěkně kope 21tt a tam budu na 22tt takže snad uvidim dost :D tak to chci zkusit přehodit, ale nechci vypadat jak blbec, známé zdravotnictví. Zatím mi to stejně nikdo nezvedl :nevim:

Přečtěte si článek: Jak vypadá 3D a 4D ultrazvuk?

Reakce:
pikola
Generální žvanilka 21631 příspěvků 08.07.19 10:28

Tak musíš se zeptat jich, já nevím jak mají volno na jiný termín :nevim:

P4ja
Extra třída :D 10611 příspěvků 08.07.19 10:59

Tak počkej až ti to zvednou a zeptej se tam. A hlavně má to svůj důvod pro ten velký utz. Aby se případné problémy daly řešit. Nevím, jestli je rozumné to chtít posunout.

Aduš8
Kelišová 5329 příspěvků 08.07.19 11:08

Pokud vím, tohle vyšetření se provádí do konce 22.tt,pak už je prý mimčo moc velké. Taky dost záleží na tom, jestli ho po termínu pojišťovna proplatí.

Kajka9
Kelišová 5302 příspěvků 08.07.19 12:03
@Anonymní píše:
Ahoj, máme prosím některá zkušenost ve Slaným při superkonzisialnim UZV a preobjednanim? Mám jít příští týden, ale přítel zrovna ten den nemůže a strašně by rád, řeknou nam co čekáme a na prvním jsme skoro nic neviděli a ted už pěkně kope 21tt a tam budu na 22tt takže snad uvidim dost :D tak to chci zkusit přehodit, ale nechci vypadat jak blbec, známé zdravotnictví. Zatím mi to stejně nikdo nezvedl :nevim:

zkus zavolat a zeptat se.. ale myslím že se to dělá do konce toho 22tt a na specializovaných centrech mají hodně nabito a proto se objednává hodně dopředu.. :nevim:

Váš příspěvek
Reklama