Jak oznámit třetí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.07.19 08:03
Jak oznámit třetí

Hezký den.

Poradíte jak originálně oznámit třetí těhotenství?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.07.19 08:07

No, z vlastní zkušenosti můžu říct, že třetí těhotenství už všechny nechává chladným a nikoho to moc nebere.
Tak bych to moc nehrotila.
Já jsem při oznámení třetího těhotenství dostala od všech dost studenou sprchu, jestli si jako dělalm pr del a jestli jsme normální…

hicha
Stálice 56 příspěvků 41 inzerátů 08.07.19 08:13
@Anonymní píše:
No, z vlastní zkušenosti můžu říct, že třetí těhotenství už všechny nechává chladným a nikoho to moc nebere.
Já jsem při oznámení třetího těhotenství dostala od všech dost studenou sprchu, jestli si jako dělalm pr del a jestli jsme normální…

Přesně tak u nás:D někteří členové rodiny prohlasili, že jsme blázni, někteří přestali mluvot a tvářili se jak na pohřbu. Jiní ze slušnosti gratulovali, ale že by někdo vysloveně skákal radostí a nadšením, to rozhodně ne… (Teď jsou všichni rádi a mimčo milují…) představa, že bych čekala 4.mimi, no to bych už se asi bála oznamovat:D

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.07.19 08:14
@Anonymní píše:

Nápodobně.. Kamarádi z toho měli radost a rodina řešila to, zda jsme normální, že na tuhle dobu. Přitom ví, že jsme si dům 5+1 nepořídili jen tak.. ale co, my jsme za to že nás bude 5 rádi. Naše holky se těší.

Jinak rodině holky donesly fotku z ultrazvuku. A manželovi těhotenský test.

ludmilaadamkova
Závislačka 2937 příspěvků 08.07.19 08:16

Proste mi prijde, ze v cechach je standart 2 deti a jak je mene ci vice, tak nasleduji otazky a podiveni

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.07.19 08:18
@Anonymní píše:

no my to meli stejne, to je fakt vtipny.Cast rodiny jen ze slusnosti pogratulovala a vlastni rodice si tukali na celo, jestli jsme normalni a posilali me na potrat. A ani ted, kdyz sem hodne unavena, mi matinka nezapomene vytknout, kdybysme meli jen jedno.

Lada84
Ukecaná baba ;) 2165 příspěvků 08.07.19 08:27

Takhle, nikdo vyloženě nejuchal, ale ani s negativními reakcemi jsem se nesetkala. Spíš mi přišlo, že už to nikdo neřešil. Je to trochu smutný, protože prvního skoro každý tak moc prožívá a je z toho humbuk a tretatko má utrum, smolicek jako, nejsi první :think: Teď je to největší mazlíček..

masima
Kecalka 390 příspěvků 08.07.19 08:29

Nebyla jsem anonym a byly tam důvěrné informace.

Příspěvek upraven 08.07.19 v 08:30

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.07.19 08:29

Je, tak to je i u nás aktuální. Čekáme třetí a oznamování se bojím. Zvlášť mě mamky a babičky :roll:. Je to čerstvé, prosím anonym

Annabela11
Závislačka 4210 příspěvků 08.07.19 08:30
@Anonymní píše:
:lol: :lol: :lol: Tak to potěší.
g.sandova
Kelišová 5987 příspěvků 08.07.19 08:31

Hm, co teprve čtvrté.

KKatka23
Echt Kelišová 9334 příspěvků 08.07.19 08:33

No přečetla jsem si jen název diskuze a hnedsi říkám, že sem napíšu, ať se zakladatelka moc netěší na ovace, že třetí dítě je všem docela ukradené už a koukám že všichni píšou to samé :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: o nás všichni věděli, že chceme velkou rodinu a stejně rodina nikdy velkou radost neprojevila. První miminko jsem potratila a když jsem pak čekala naši prvorozenou, tak můj otec vyloženě projevil překvapení, že jsem zase těhotná, že si myslel, že to první byl omyl a že dítě nechci. U třetího těhotenství se mě babička zeptala, jestli mi ujely zase nohy nnebo co se stalo :cert: takže asi tak :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: kamarádi všichni věděli, že chceme třeťátko, věděli, že po druhé dcerce jsem zase potratila a že se těším až najdu pozitivní test, takže ti nám to všichni moc přáli a měli velkou radost :)

Kriss Tina
Extra třída :D 11723 příspěvků 08.07.19 08:35

Já až pudu oznámit rodičům 3. dítě (jestli se teda poštěstí), tak jim k tomu vezmu flašku slivovice na nervy :mrgreen: asi dostanu sodu, že sme se zbláznili, už u druhého byli řeči :roll:

KKatka23
Echt Kelišová 9334 příspěvků 08.07.19 08:36

@g.sandova no to bych asi už zvažovala stěhování do jiného státu, abych to nemusela rodině oznamovat. bych jim akorát pak ukázala fotku mimča :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Majinka7
Zasloužilá kecalka 935 příspěvků 08.07.19 08:39

Ja se bála, ze az to oznamim, hlavne rodicum, budou si pri nejmensim tukat na celo :( nakonec to dopadlo tak, ze ja to rekla sve mamce, tam byla reakce, jezis to budou nervy az budes rodit :D memu tatkovi to rekl manzel, ten to vzal vpohode, tchyni, ktera je max pro 2 deti, to rekl nas syn a kupodivu mela radost a zbytek rodiny ma velkou radost, hlavně ma sestra. Tam gratulovali, ptali se jak mi je a ptaji se do ted, ted uz jsou hlavne zvedavi co to bude, vcetne mych rodičů :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama