Prášky na spaní bez předpisu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Toma18
Kecalka 275 příspěvků 10.01.19 20:00
Prášky na spaní bez předpisu?

Ahoj holky, chtěla bych se prosím zeptat. Před více jak měsícem mi umřela náhle maminka, bylo to hooooodne nečekané, byla zdravá, dostala trombozu, velká rána, bylo ji teprve 46 :,( :,( :,(. Jsem mimo, neustále mi koluje v hlavě výčitka, že jsme nic nepoznali, ale ona si na nic nestezovala, jen dva dny ležela, ale to nebylo nic neobvyklého, ráda spala a hodně často měla problémy se zadami, vše ty poslední dny přisuzovala zadum…zhroutila jsem se, byla jsem na kapačce a pak na nemocenske, nyni přes den jsem v práci a delam doma, takže jsem OK, ale jak začne být brzy tma, tak na me padne nervozita, neklid a menší deprese. Na noc jsem měla prášky sanval, nyní mi predepsala circadin, ted dva dny beru i večer neurol na uklidnění. Vecer usnu, ale v noci se vzbudim a zase mi to jede v hlavě a třeba hodinu nespim, tak si musím prikousnout toho sanvalu, ale jen kousek, jsem prostě v prd…ty večery :,(. Doktorka mi řekla, že je to vše OK, že takový stav není nic neobvyklého a že nejsem mimo, i když o sobě pochybují, vůbec se nepoznávám, říkala, ze to je tou brzkou tmou a ze jaro bude lepší. Máte prosím někdo zkušenost, co na uklidnění, spánek, celkové uvolnění na tu noc? A nebo nejake prasky bez predpisu, ktere vam pomohly a osvecili se? Nechci do sebe pořád něco cpat, ale jinak to nejde :,(. Tatínek bere taky na noc předepsané prášky, jsme oba hodně v…moc děkuji a omlouvam se za tento příspěvek, potřebovala jsem se trošku vypsat :,( :,( :,(

Reakce:
Niky2
Zasloužilá kecalka 538 příspěvků 48 inzerátů 10.01.19 20:28

@Toma18
Ahoj kocko,to me cele strasne mrzi :hug: … Ono to bude trvat,nez se ten spanek zlepsi a zkvalitni.Napada me - co zkusit neco prirodniho?Nejake caje (tam ale zase hrozi,ze budes chodit na zachod),taky jsem je zkousela a nekdy pomohly.Nebo na zklidneni je treba i mucenka,medun­ka,kozlik?
Drzim palce.

Niky2
Zasloužilá kecalka 538 příspěvků 48 inzerátů 10.01.19 20:30

Jo a jeste jsem si vzpomnela na Persen forte a manzel si obcas bere Hypnox forte a chvali si ho. To jsou volne dostupne doplnky na spanek.Ale mne teda nikdy nepomohly.Asi to zabira na kazdeho jinak.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.01.19 20:44

Mne na tyhle nocni stavy, kdy nemuzu usnout, pomaha bud Persen Forte, nebo L-tryptofan, nebo Melatonin. Ty dva posledni vic,nez ten prvni, vse volne prodejne. Persen jsou jen byliny.

Petra0009
Povídálka 39 příspěvků 10.01.19 20:53

Zkuste bylinky, uklidňující koupel, aromarerapii,me­ditaxni hudbu. Dobrá je levandule, mateřídouška. Z čajů třezalkovy, medunkovy. Nebo jsou přímo směsi na lepší usinani a na stres… Zda to pomůže těžko říct. Ale ani to neublíží. Ať je lépe

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Zpověď vdovy po Brabcovi Šárky Rezkové: Deprese a myšlenky na smrt

Zpěvačka Šárka Rezková (49), která se proslavila hitem Borůvková, si v životě... číst dále >

Útrapy Simony Krainové na exotické dovolené: Nejdříve sběr plastů, potom déšť!

Letošní Bali pojala krásná Simona Krainová (45) opravdu netradičně. Nejenže... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >