Čistá intermitentní katetrizace - provádíte to někdo?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.01.19 08:57
Čistá intermitentni katetrizace

Holky je tu některá z vás co provádí čistou intermitentní katetrizaci? Potřebovala bych získat nějaké zkušenosti.

Reakce:
Mar80
Zasloužilá kecalka 581 příspěvků 10.01.19 18:52

Tak na toto zkušenosti po netu neziskáš.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.01.19 19:00

Jj, já ano, když mi dáš nějaký kontakt, ozvu se ti. Ale naučit by tě to měli nejlépe za hospitalizace na urologii, já můžu jen posdílet svoje zkušenosti, „čikuji“ se už dlouho.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.01.19 20:01

Já už s tím bojují také delší dobu. Ale teď me začaly zlobit opakované infekce e.coli tak jsem chtěla vědět jestli je to běžné nebo mám jen smůlu. Případně jak se tomu bránit.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.01.19 20:38

A máš ty infekce s příznaky, nebo se na ně přišlo náhodně? Já měla jednou záněty půl roku v kuse, kromě E. coli jsem pak měla i Klebsiellu a Pseudomonadu. Pak jako náhodný nález v létě zas E.coli (dělali mi kultivaci před cystoskopií). Pokud je prý infekce asymptomatická, tak se ani neléčí ATB u cévkujících se, ale pokud máš řezání, pálení, teplotu… tak asi brát ATB. Nebo se někdy dává jako profylaxe večer Nitrofurantoin dlouhodobě. Nebo nevím, jestli třeba nevyzkoušet Uro-Vaxom, popř. pít urologické čaje, jíst kanadské brusinky, lichořeřišnici… ale určitě se v první řadě poradit s urologem.

VendyaOndra
Povídálka 45 příspěvků 52 inzerátů 10.01.19 21:04

Mila anonymní i ja se číkuji delší dobu. Mam období kdy jsem v pohodě a období kdy ne. Teď zrovna také moc ne, možná tou zimou :) ale zkouším urovaxom a doufám ze ten zabere.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.01.19 22:08

Děkuji, že jste se někdo ozval. Zkusím se zeptat mého lékaře na ten urovaxom a snad mi pomůže

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Exkluzivně: Pozdravte nový pár Anetu Vignerovou a Petra Kolečka

Tak a konec mlžení! Bývalá miss z roku 2009 a modelka Aneta Vignerová se z... číst dále >

Nejotrávenější fanynka: Jágr na ledě zářil, Kopřivovou ale příliš nezajímal

Ačkoliv se toho o – na první pohled – vlažném vztahu mezi Jaromírem Jágrem a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >