Prášky na soustředění, učení

Anonymní
24.2.20 01:30

Prášky na učení

Ahoj, letos maturuju a přijde mi, ze to nezvládnu. Mám spoustu problémů a nedokážu se soustředit na učení. Poslední dobou to pro mě bohužel není prioritou. Ve škole jsem průměrná+, spíše dvojky, ale tohle vím, ze mi už nejde. Je toho příliš a nemám na všechno nervy. Nevite, jestli opravdu zabírají nejake prášky, které by mi pomohli soustředit se a narvat to do hlavy? :D O mindflow už jsem něco četla, ale je to pro mě dost drahé, na to já nemám a bojím se investovat. Neexistuje levnejsi varianta? Mám rada i své zdraví, takže nechci nic, co by mě něčím dostalo… možná přírodní? Díky za rady a prosím, vím, ze na tohle by se prášky brát neměly, ale je toho na mě už příliš, a chodit na další pokusy se mi nechce… :?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

24.2.20 01:45

Co ginkgo biloba?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
501
24.2.20 06:41

Mne pri učení sa na maturitu pomáhalo každí deň si ísť zabehať (a to behani fakt nemám rada :mrgreen:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6052
24.2.20 07:01

To ginkgo mi pomahalo…a narazove flaska coly, myslim ze jsem se diky ni naucila na zk z chovu prasat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.2.20 07:01

Proc si myslis, ze u leku na chripku chteji v lekarne obcanku :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.2.20 07:12

Večer si dej medunku ať se ti dobře spí a jinak si udělej nějaký časový plán ( reálný). Mně pomáhalo i to, že jsme si ve třídě rozdělili vypracování otázek a pak jsme se ve 3-4 učily s kamoskama spolu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6052
24.2.20 07:14

@kouřící králík myslim ze spis touzi po amfetaminech ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.2.20 07:28
@Tarjei píše:
@kouřící králík myslim ze spis touzi po amfetaminech ;)

A co asi pisu :mrgreen: si to z toho muze uvarit.Ta vam na cajicky kasle :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.2.20 07:30
@DoktorkaZorkaHorká píše:
Večer si dej medunku ať se ti dobře spí a jinak si udělej nějaký časový plán ( reálný). Mně pomáhalo i to, že jsme si ve třídě rozdělili vypracování otázek a pak jsme se ve 3-4 učily s kamoskama spolu.

Tento model uceni se u mne neosvedcil. Hromadne a skupinive zalezitosti nejsou pro me:yum:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23146
24.2.20 07:48
@DoktorkaZorkaHorká píše:
Večer si dej medunku ať se ti dobře spí a jinak si udělej nějaký časový plán ( reálný). Mně pomáhalo i to, že jsme si ve třídě rozdělili vypracování otázek a pak jsme se ve 3-4 učily s kamoskama spolu.

Já bych se z otázek, co vypracoval někdo jiný, moc nenaučila. Už jejich příprava a hledání (tenkrát pouze knihy a žádná kopírka, leda kopírák) mě látku dostávaly do hlavy. A učit jsem se mohla jen v klidu doma a hlavně sama. Jinak bychom ten učící čas spíš proklábosily. Ona by už po řádce let učení měla vědět, jestli jí lepe leze do hlavy, když si věci opakuje nahlas nebo jí stačí to jen vidět. Už by se měla umět učit. I bez prášků.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.2.20 10:35

Děkuji za všechny rady, vyzkouším.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
24.2.20 12:05
@Russet píše:
Já bych se z otázek, co vypracoval někdo jiný, moc nenaučila. Už jejich příprava a hledání (tenkrát pouze knihy a žádná kopírka, leda kopírák) mě látku dostávaly do hlavy. A učit jsem se mohla jen v klidu doma a hlavně sama. Jinak bychom ten učící čas spíš proklábosily. Ona by už po řádce let učení měla vědět, jestli jí lepe leze do hlavy, když si věci opakuje nahlas nebo jí stačí to jen vidět. Už by se měla umět učit. I bez prášků.

Ano vím, jak se nejlépe naučím. Ale pisu i o jiných problémech které mě začaly trápit až letos a není to žádná láska apod. Cerstve věnuji bohužel spoustu času i jiným vecem, které nebyly v plánu a pro mě jsou šokem, tudiz by se dalo říct, ze jsem občas psychicky na dne ale snažím se to ustát. Nebudu tu rozepisovat mou situaci, jen bych prosila trosku pochopení, případně nereagujte.
Jiní prášky užívají na učení normálně, já jen z tohoto prostého důvodu jsem se začala o toto téma zajímat.

• Nahlásit
  • Citovat
23146
24.2.20 12:23
@Anonymní píše:
Ano vím, jak se nejlépe naučím. Ale pisu i o jiných problémech které mě začaly trápit až letos a není to žádná láska apod. Cerstve věnuji bohužel spoustu času i jiným vecem, které nebyly v plánu a pro mě jsou šokem, tudiz by se dalo říct, ze jsem občas psychicky na dne ale snažím se to ustát. Nebudu tu rozepisovat mou situaci, jen bych prosila trosku pochopení, případně nereagujte.
Jiní prášky užívají na učení normálně, já jen z tohoto prostého důvodu jsem se začala o toto téma zajímat.

Tak pokud na tom hodně špatně, měla bys navštívit psychologa. Školního nemáte? Vaši tě nepodpoří?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1829
24.2.20 19:42
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11519
29.2.20 15:59

@Jahru to jsem brávala já na vysoké, jen pod názvem Pirabene. Fakt to fungovalo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama