Dcera spadla na zápěstí - mám jít k doktorovi?

23.2.20 23:09

Dcera spadla mám jít k doktorovi

Před chvílí dcera spadla na schodech a spadla jakoby na zápěstí, může stim hýbat ale když ji šáhnu na tu kost tak hi to bolí a říká že ji chvilkama vtom jakoby štípe. Myslíte že máme jít k doktorovi? Nebo co by to mohlo být?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

40972
23.2.20 23:13

@Elenhorkova jako malá jsem spadla židle, zápěstí trochu nateklo, ale hýbala jsem s tím. Večer jsme jeli na rentgen a měla jsem zlomené obě dvě kosti. Nebolelo to nějak extra… Asi to neodhadneš

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1106
23.2.20 23:16

Ja bych asi den pockala jak se to bude chovat. Zlomenina dost casto natece divne zmodra a podobne. Ja poznala zlomeninu fakt jen diky podivne modrine a ze to bylo i natekly. Na drujou stranu na koleno jsem behem par hodin spadla asi trikrat, druhy den natekle modre, a nic s nim nebylo. :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
862
24.2.20 00:24

Je opravdu tak velký problém dojet na pohotovost, když si nejsi jistá, jestli tvoje dítě nemá zlomenou ruku? :roll: :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11231
24.2.20 03:55
@Berry77 píše:
Je opravdu tak velký problém dojet na pohotovost, když si nejsi jistá, jestli tvoje dítě nemá zlomenou ruku? :roll: :nevim:

Na co? Kdyztak to samo casem upadne :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18029
24.2.20 05:50
@Berry77 píše:
Je opravdu tak velký problém dojet na pohotovost, když si nejsi jistá, jestli tvoje dítě nemá zlomenou ruku? :roll: :nevim:

V11 večer bych děcko na pohotovost netahla. Ledovala bych, na spaní dala obinadlo a jela bych hned ráno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
618
24.2.20 06:08

@vokishka a proč ne? S největší pravděpodobností tam nikdo nebude, tak to budou mít rychle za sebou. Na pohotovost bych jela v jakoukoliv hodinu a se zápěstím just.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5848
24.2.20 07:08
@AlenaSu píše:
@vokishka a proč ne? S největší pravděpodobností tam nikdo nebude, tak to budou mít rychle za sebou. Na pohotovost bych jela v jakoukoliv hodinu a se zápěstím just.

Souhlasim. Jela bych taky hned.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.2.20 07:16

Tak tobě spadne dítě, má něco s rukou a ty se ptáš na internetu jestli máš jít k doktorovi?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3350
24.2.20 07:33
@vokishka píše:
V11 večer bych děcko na pohotovost netahla. Ledovala bych, na spaní dala obinadlo a jela bych hned ráno.

Zajímavé že vůbec děcko ve 23hodin padá ze schodů…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.2.20 07:37

Ty nikam nechod, s dcerou bez urcite :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.2.20 07:40
@Sabina123amy píše:
Tak tobě spadne dítě, má něco s rukou a ty se ptáš na internetu jestli máš jít k doktorovi?

Tady je i pohotovost:yum: nekteri leci na dalku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.2.20 07:43

Asi si hralo s balonem :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
862
24.2.20 10:58
@vokishka píše:
V11 večer bych děcko na pohotovost netahla. Ledovala bych, na spaní dala obinadlo a jela bych hned ráno.

tak já bych nevysedávala u internetu a prostě bych jela. Stejně bych neusnula a dítě, pokud má ruku zlomenou, tak asi taky ne :nevim: je to zápěstí, může to být i k operaci :think: nebo taky ne :nevim:
Ale já bych jela i se psem, natož s dítětem, páč jsem asi starostlivá

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.2.20 13:08

Je teda nevim ale s kazdym padem litat na pohotovost mi prijde ponekud zbytecny. Moje dite spadlo ixkrat pac je to pohrkanec a vazne si myslim ze kdyz je problem tak se to pozna. Zase je to furt rentgen, nic co by dite muselo podstupovat bezne.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama