Kde prodat pravé kožichy?

50
11.11.19 23:51

Pravé kožichy kde prodat

Dobrý den, nikde jsem to tady nenašla a možná neobvyklá diskuze, ale řeším, že mi zbyly nějaké kožichy nutrie, norek.. Nedaří se je prodat na internetu. Je mi líto, aby zůstali nevyužité, když už k vůli tomu zvířátka byla použita. Nevíte zda je někde v Praze nevykupují, ev. kde by o ně mohl být zájem za rozumnou cenu? Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2304
12.11.19 00:36

Nevim co je pro tebe normalni cena a v jakem jsou stavu… zkousela jsi vinted? Ale necekej nejake tisice, babicka mela lisku a nechala si ji asi za 3000 presit, aby to bylo sik do dnesni doby a fakt to ma smrnc, muzes zkusit porad poklad z pudy, nekdy tam vydrazi veci za tisice az cumim :lol: :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29241
12.11.19 03:38

@Silviee
Pokud máš Fcb, nabídla bych to v nějaké bazarové skupince v okolí. Ale já bych ty chlupy na sobě nesnesla. Přijde mi to nechutné. Bundu vyperu, kdykoliv se mi zachce. Tohle musí do čistírny :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
930
12.11.19 07:28

Asi te nepotesim, my neprodali nikde… dnes neni uz doba na kozichy, tak bud uskladnit na dalsich 20let a doufat, ze zas budou v oblibe, nebo vyhodit :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19619
12.11.19 07:52

@Silviee taky se obávám, že éra kožichů už je nenávratně pryč, máme doma 2 a občas přemýšlím, že je nacpu do kontejneru na hadry

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19110
12.11.19 08:28

Vezmi to ke schopné švadleně a nech z těch kožichů ušít vesty a udělat různé doplňky. Ty se dneska nosí a máš dost slušnou šanci je prodat. Klasický kožich dost těžko, zvlášť pokud si za to představuješ tržní cenu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
LKL
1125
12.11.19 09:55

@Silviee zkus zavolat do mink and honey jestli zrovna neco nehledaji…

https://minkandhoney.cz/o-mne/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13.11.19 21:27

No já bych norkovým paletem zrovna nepohrdla :D Záleží, co je rozumná cena. Norkový kožich je bez dskuse drahá a luxusní záležitost a pokud jsou v dobrém stavu a v nějakém rozumném střih, dají se slušně zpeněžit na Vinted nebo Aukru. Ale nesmí to být nějaká opelichaná sto let stará moly prožraná bestie :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50
13.11.19 21:40
@Pruhovaný_mýval píše:
No já bych norkovým paletem zrovna nepohrdla :D Záleží, co je rozumná cena. Norkový kožich je bez dskuse drahá a luxusní záležitost a pokud jsou v dobrém stavu a v nějakém rozumném střih, dají se slušně zpeněžit na Vinted nebo Aukru. Ale nesmí to být nějaká opelichaná sto let stará moly prožraná bestie :D

Je starší, ale nenošený v pořádku, ale je to větší velikost. Myslím, že bude kvalitnější než co se dělá dnes a nové se stále prodávají celkem draze. Právě že si myslím, že je to symbol luxusu, i když už není moderní. Viděla jsem, že někdo chtěl na internetu z druhé ruky za kožich i 100tis :D Takže pro někoho může mít cenu, proto se radím co s ním a budu ráda, když bude někomu dělat radost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12529
13.11.19 21:40

Kontaktoval bych Mareše… Nebo už je nenosí…? :nevim:  8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2304
13.11.19 21:44

@Silviee 100tis bych ti dala kdyby byl novy a mel certifikat, takhle fakt zkusit se zeptat na odhad v kozestnictvi. A i ti tam mozna najdou kupce, ale pokud je to paleto z prvni republiky a nebylo osetrovano tak max 8000 to vidim :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12529
13.11.19 21:44
@Silviee píše:
Je starší, ale nenošený v pořádku, ale je to větší velikost. Myslím, že bude kvalitnější než co se dělá dnes a nové se stále prodávají celkem draze. Právě že si myslím, že je to symbol luxusu, i když už není moderní. Viděla jsem, že někdo chtěl na internetu z druhé ruky za kožich i 100tis :D Takže pro někoho může mít cenu, proto se radím co s ním a budu ráda, když bude někomu dělat radost.

To, že někdo na internetu něco inzeruje neznamená, ýe je to za tu cenu prodejné…
Kožichy mě teda nezajímají, ale vidím některé inzeráty na stejné věci od stejného prodejce na sbazaru, bazoši, atd. opakovaně už třeba 2, 3 roky… 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50
13.11.19 21:45

Díky všem za zajímavé postřehy a rady, mám nad čím přemýšlet a věřím, že pro něj najdu uplatnění, i když se už nenosí, přesto se nové prodávají za dost, vč. obyčejné nové hladké kůže na další využít, proto si myslím, že má svoji cenu a někomu bude dělat radost. Ev, přešití či prodej do Ruska či na Sibiř :D Kdyby někdo věděl jak..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50
13.11.19 21:50
@bse.pedro píše:
To, že někdo na internetu něco inzeruje neznamená, ýe je to za tu cenu prodejné…
Kožichy mě teda nezajímají, ale vidím některé inzeráty na stejné věci od stejného prodejce na sbazaru, bazoši, atd. opakovaně už třeba 2, 3 roky… 8)

Souhlasím, jen mě to překvapilo nebo čekají na Ruského kupce. Zkouším to letos poprvé, ale vidím v sekáčích, že poloviční mají za 3tis. Mareše jsem si přečetla až teď, bohužel kontakt na něj nemám :D Kdybych měla talent na šití něco bych z něho vyrobila, třeba jen kožešinový taburetek, stojí klidně i 3tis. nebo malé polštářky apod. doplňky z kožešiny jsou teď moderní, když nad tím přemýšlím.. Uvidím, uplatnění jistě najdu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13.11.19 21:53
@Silviee píše:

Do práce chodím kolem luxusního kožešnictví a pravidelně okukuji výlohu. Kratší a nové norkové paleto moderního střihu se prodává kolem 3000 - 4000 Euro, liška o něco levněji. Tj cca okolo 100 000. Obávám se, že za tu cenu starší a vyšlé z módy neprodáš. Počítala bych s cca 20 000 v případě, že je v dobrém stavu. Inzerce na ruských serverech je určitě dobrý nápad ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat