Pražská Zoo - akvária

21.7.13 12:12

Pražská Zoo-akvária

Dobré poledne, chtěla bych se zeptat, zda v pražské Zoo narazím také na akvária-je jedno, jestli sladkovodní nebo mořská. Prostě-jsou tam rybičky? Blbý dotaz, ale nikdy jsem tam nebyla a jejich stránky jsou pro mě trochu nepřehledné…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

18226
21.7.13 12:24

Pár rybek tam myslím je, hned u začátku v malém pavilonu. Ale nečekej nic extra :think: Doufám, že nekecám.
Na rybičky v Praze je přímo nějaký mořský svět :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18226
21.7.13 12:25

Ryby 1177kusů 63druhů
paryby 1kus 1druh :palec:

http://www.zoopraha.cz/…stavy-zvirat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.7.13 12:29

Jůů, děkuju, tak na stavy zvířat mě nenapadlo se podívat… :-) Díky moc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17530
21.7.13 12:32

Nebylo by lepsi jít rovnou do Mořského světa na Výstavišti?

www.morskysvet.cz

Co vím, tak velké akvárium v Zoo je dole u vstupu do Indonéské džungle…pak spousta ryb a želv je v pavilonu gavialu, ale tam nevím jestli se po povodních muze…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12746
21.7.13 12:39

@Hadí ocásek no pokud ti jde o ryby tak jich tam moc není. to spíš to výstaviště.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8786
21.7.13 14:24

Jak tu bylo psáno, pokud rybičky, tak je lepší Mořský svět.

jinak co tak šmátrám v paměti, tak nějaké rybičky jsou v indonéské džungli, ale co jsme tam byli naposled, tak část akvárek tam byla mimo provoz.
a potom u tygrů bylo akvárko s rejnokem (a něčím dalším). ale nejsem si teď jistá, jestli jsou po povodni tygři otevření, ti jsou vespod.
no a potom tam plavou barevní kapříci u dětské ZOO v rybníčku, ale tam to bude určitě zavřené. a plavali v potůčku sečuánského pavilonu, ale taky pochybuji, že byl už otevřený, ten je taky dole.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama