Přebalovací pult s vaničkou

1077
29.7.06 19:15

Přebalovací pult s vaničkou

Ahojky,

dotaz na toto téma jsem nenašla. Ptám se za svou kamarádku. Mají malý byt a řeší, kde koupat, přebalovat. Napadlo ji, jestli nepořídit takový ten stojánek s vaničkou a nahoře je přebalovací podložka . Říkala, že někde viděla i za necelé 2000,–. Myslíte, že je to dobrý nápad? Máte podobný kousek nábytku a jste s ním spokojené?
Děkuji moc za vaše názory

Ivulka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1200
29.7.06 19:21

Ahojky,
já jsem sice ještě takový kousek nábytku bohužel nepotřebovala, ale segra už ho využívá podruhé. Mají malý byt a nemůže si vynachválit úsporu místa i praktičnost. Je dobrý si vybrat takový pultík, kde bude dost odkládacích ploch - poličky, jakoby kapsář z umělé hmoty a tak. Pak se nemusí vůbec nikam chodit a všechno je po ruce. Můžu vřele doporučit. A pokud vím, tak do 2000 nebude problém se vejít. Segra má pultík sice neznačkovej - stál kolem 1500, ale drží v pohodě. V době, kdy je na všechno 2 roky záruka není potřeba utrácet za značku - to je aspoň můj názor. Jen je potřeba dát pozor na stabilitu a to je vše…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
750
29.7.06 19:45

My jsme tento pultík měli v porodnici na pokoji. Nevím jestli je to u všech ,ale ten v porodnici měl strašně malinkou vaničku na novorozeňata OK ,ale 3 měsíční dítko by se tam asi nevlezlo. Jinak je to určitě dobrá vyrianta do malého bytu. A ta přebalovací podložka také nebyla moc velkých rozměrů, já mám klasickou přebalovací komodu od Scarlett, ze které se pak nechá udělat normál komoda po odendání pultíku a nemůžu si ji vynachválit.

Ivule

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2107
29.7.06 20:18

Ahoj,

my mame toto :
http://www.ikea.com/…oductDisplay?…

• taktiez vanicku z Ikea, ktora sa presne zmesti na tento pultik pocas kupania a pod tento pultik (az na zem, policu vyuzivame na plienky a pod.) ked nekupeme.

k tomu mame toto prislusenstvo - ulozne kose na plienky a kozmetiku

mame 5 mesiacov a stale v pohode pouzivame. Mozem vrelo odporucat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2107
29.7.06 20:19

sorry, tie linky su tak dlhe, ze to celu diskusiu roztiahlo :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3011
29.7.06 20:36

Ahoj Ivulko,

Zjistila bych si rozměry pultíku, liší se u jednotlivých typů, a některé jsou opravdu dost malé. Aby nemusela kámoška za pár měsíců pořizovat nový. :!
Já bych spíš volila nějakou dřevěnou komodu (třeba se podívat i v bazárcích) v rozměru vhodném do jejich bytu, komody jsou přece jen stabilnější a bezpečnější. Toť můj názor :wink:

Katka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5551
29.7.06 21:26

Ahoj.
Tak my už rok a čtvrt úspěšně přebalujeme a utíráme po koupání na přebalovacím pultu od CAM. Koupali jsme tam do půl roku (malý ještě neseděl a vešel se tam. Pak jsme koupali ve velké vaně, ale začli jsme spíš proto, že tam si líp užil koupání, i s hračkama, nebo s jedním z nás.

Ten pult má u vaničky takový plastový kapsář, tam máme prdelkové mastičky, vatové tyčinky, když byl menší, tak jsme tam měli i pár plen při ruce, abysme se nemuseli ohýbat. Teď už se tam nevejdou, tak máme dole na té velké polici košík s plenama, načatý balík a vlhké ubrousky.

Ještě chvíli ho určitě používat budeme… Fakt za tu investici asi 1800 to stojí :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
986
30.7.06 09:49

Ahoj, tak jsme měli také přebalovací pult CAM s vaničkou. Ty kapsičky vedle jsou k nezaplacení - všechno je po ruce a není v tom nepořádek :wink: . Dala jsem ho pryč, jakmile mi Klára začala utíkat při přebalování (asi v deseti měsících). Ta vanička je malá, ale na ty první měsíce super (je dostatečně vysoko, nemusíš se ohybat). Potom jsme ji nepoužívali a koupali ve vaně, ale taky spíš proto, že si to líp užívala :wink: . Ocenila jsem u něj i kolečka, protože jsme byli v malém bytě. Přes den jsem měla pultík v pokoji a večer si zajela do koupelny, abychom nenacákali v pokoji. Když bylo potřeba prostor, prostě jsem ho strčila do kouta :lol: . Stál taky necelých 2000 korun a bohatě jsem ho využila :wink: .

Ivča

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3396
17.8.10 21:58

Ahoj, chtěla bych diskusi o přebalovacích pultech s vaničkou znovu otevřít…Máme malý byt, takže by mi to moc vyhovovalo (hlavně tedy na kolečkách), ale zatím mi to moc nedoporučovali, že vanička je malá..nemáte někdo značku, ve které jste koupali mimčo třeba do půl roku a déle? Děkuji. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
lenkall
18.8.10 15:14

Tak kvalita a využití přebal.pultů s vaničkou na kolčkch by mě taky zajjímala..maminky se zkušenostmi napište, prosím. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
5352
18.8.10 18:16

Já sice problém s malým bytem nemám, ale nechtěla jsem další nevzhlednou plastovou věc do domácnosti a tak jsem si vymyslela desku na vanu, kterou mi vyrobil táta. Na ni položíme vaničku a vedle přes vanu přebalovací podložku, kterou jinak přes den mám v pokojíčku na přebalovacím pultu. Ten jsem koupila nový od truhláře přes aukro. Po koupání dám desku za pračku, vaničku pověsím na zeď nad velkou vanu a přebalovací podložku vrátím do pokojíčku. Tak nám nebude v koupelně nic překážet a v pokojíčku máme jen dřevěnou komodu s přebalovací deskou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5352
18.8.10 18:17

A tady je ta koupelnová varianta :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5352
18.8.10 18:19

A kdybyste se chtěl někdo inspirovat, tak pozor!!! Ta deska na vanu musí mít vevnitř samozřejmě nějakou zarážku, aby se nemohla zvrhnout do vany. Ale to vás asi napadlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22
1.4.11 14:34

Nemáte někdo zkušenosti s COSATTO EASI PEASI? Jak dlouho jste koupali ve vaničce? A využili jste tento přebalovací pult?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Olivka Wonka
20.12.11 15:18

Ahoj, prosím pěkně, amatérský dotaz, když si pořídím tu vaničku s podložkou na něm, která se na vykoupání odklopí, zvládnu pak miminko vyndat, položit podložku a na ni položit mimi? :oops: Přemýšlím, jestli pořídit samotný přebalovací pult a vaničku (mám sprchový kout) nebo tu kombinaci pultu s vanickou… Děkuji předem za rady.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama