Přebalovací taška

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

medvidek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.08.10 18:13
Přebalovací taška

Zdravím všechny maminy.
Před pár dny se tu objevila diskuze na téma přebalovacích tašek.Shlídla jsem odkazy,pak jsem se koukla i do katalogu IKEI,ceny za jejich tašku je o polovinu menší než na ostatních odkazech.Ale…mě zajímá kdo máte s těma taškama zkušenost v čem je mimo ceny ještě rozdíl?Jak dlouho jste jí využily? Co vím tak nevýhodou té Ikeácké je velikost,kamarádčin půl roční syn už je na ní velký.Přemýšlím zda ji pořídit či používat deku a podložku co se dá koupit v lékárně.Pora­díte?Díky. :srdce: :srdce: :srdce:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Pettulle
Extra třída :D 11503 příspěvků 19.08.10 18:28

Ahoj, tak já přebalovací tašku nevyužila vůbec. Na přebalování jsem měla jednorázové přebalovací podložky a ty nám stačily a jinak jsem měla normální tašku pro mimi na kočár, ve které jsem měla vše potřebné…

čičinka
Echt Kelišová 8297 příspěvků 19.08.10 18:33

Popravde receno, nikdy jsem nepochopila smysl prebalovacich tasek. Pri prebalovani jsem Mateosvi soupla pod prdku ctvercovku napul, posleze jsme upgradovali na pratelnou podlozku od tots bots, ktera ma z jedne strany fleece a z druhe strany frote, takze muzu polozit i na zem a dite nelezi na studenem, v pripade nahleho ochlazeni poslozi i jako decka.

Na kocaru jsem mela tasku kupovanou na mamaja.cz, ale vzhledem k tomu, ze jsme cim dal tim vic nosili, tak pouzivam bud envirosax pres rameno, nebo batuzek na zada.

AnastazieB
Echt Kelišová 8411 příspěvků 19.08.10 18:54

Já myslím, že rozdíl není v ničem, záleží na tobě, jakou tašku si pořídíš, tak aby ti vyhovovala - měla dostatek kapes, nebo zvenku na pití apod.
Já rozhodně nekupuju tašku kvůli přebalovací podložce. Jen chci, aby mi sedla do barvy kočárku, aby byla taky trochu pěkná a aby se do ní všechno vešlo.
Pro mně je plus třeba uchycení na kočárek - že nemusím pořád upravovat popruh - aby mi šel na rameno a pak zase na kočárek. A taky jsem u tašek viděla nepromokavou kapsu, to mi taky přijde fajn.

medvidek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.08.10 19:16

Díky za odpověď.
Rači pořídím chůvičku,a přebalovat budu tak jako před tím tedy na dece s podložkou :pankac: :pankac: .

Ywett
Závislačka 4120 příspěvků 19.08.10 20:41

Pro mě je přebalovací taška taška s množstvím kapes a prostoru na veškerý dětský potřebnosti s možností přichytit na kočár. Tečka. Mám sice drahou Lassig, ale je krásná a jsem s ní maximálně spokojená. Přebaluju na jednorázovejch podložkách.

Uživatel je onlineHanka1
Extra třída :D 13578 příspěvků 20.08.10 07:18
Ywett píše:
Pro mě je přebalovací taška taška s množstvím kapes a prostoru na veškerý dětský potřebnosti s možností přichytit na kočár. Tečka. Mám sice drahou Lassig, ale je krásná a jsem s ní maximálně spokojená. Přebaluju na jednorázovejch podložkách.

Za bezdetna jsem rada menila kabelky - s detickama mam nekolik prebalovacich ta­sek.

Ja zas kvituju to, ze prebalovacku pripnu ke kocarku - rukojeti a nezabira mi zadne misto v kosiku.
Navic jedu-li do mesta ci ke kamosce na cely den, tak krom plen, jidla apod. mam i rezervni obleceni pro pripad blinkani a prosrani :lol: - to jako nevim kam bych strcila. Navic prvni dcera byla na UM - takze minim. 2 lahvicky + davkovacka na mleko. Ja zas ocenuju kapsy a vse prehledne po ruce - frknu tam i mobil, penezenku, doklady a klice.

Osobne obdivuju kazdeho, kdo dokaze vyrazit ven na cely den s miminem a kabelkou. :potlesk:

Lindísek
Nováček 8 příspěvků 11.02.11 21:03
??

Nemáte někdo na prodej tašku na golfky - přebalovací tašku?? Nikde v bazaru jsem nenašla nabídku tak snad nebudu ukamenována že to frknu sem :mrgreen:

Marpe
Neúnavná pisatelka 15004 příspěvků 12.02.11 00:33

Já nedám dopustit na tašku od kočárku Moon. Je úžasná, dá se krásně připnout na kočár, má spoustu kapsiček, dá se využít - nejenom jako přebalovací :palec: (přebaluju taky na jednorázovkách, ale do tašky se mi vejde vše potřebné).

muchachacha
Závislačka 3475 příspěvků 12.02.11 00:50

za mě Babylove z DM, veliká, plná kapsiček - mám tam vše potřebné, jen doplňuji … když vyrážíme, jen vezmu tašku … ale jasně, že stačí jakákoliv větší kabela - jen na té přebalovací je fajn, že ve vnitřních kapsičkách se vše hezky najde a má i vnější kapsičky na pitíčka … prostě je praktická, navíc za rozumný peníz …
jinak tu jejich podložku v ní ukrytou taky nepoužívám resp. někdy podsunu pod zadeček na přebalováku někde venku - u lékaře, v nákupáku …

Lindísek
Nováček 8 příspěvků 12.02.11 07:09

Můžu se zeptat kolik stojí ta taška z DM ??

Linola
Kecalka 219 příspěvků 12.02.11 07:53
Lindísek píše:
Můžu se zeptat kolik stojí ta taška z DM ??

kolem 500kč.
je taková hnědo černá, béžová a viděla jsem už i fialkovou.
Ale je super.
Když máš slevový kupon, vyjde levněji

Lindísek
Nováček 8 příspěvků 12.02.11 07:58

díky, mrknu po ní :)

Asteria
Kecalka 392 příspěvků 12.02.11 09:18
Pettulle píše:
Ahoj, tak já přebalovací tašku nevyužila vůbec. Na přebalování jsem měla jednorázové přebalovací podložky a ty nám stačily a jinak jsem měla normální tašku pro mimi na kočár, ve které jsem měla vše potřebné…

Jojo, taky používám inkontinenční podložky (jsem na ně zvyklá z práce) a když jdeme k doktorovi, prostě lapnu tu tašku, co byla na kočárku, v ní mám plenky a takové ty vzorky různých mastiček na prdelku, co jsme dostali ve familykufru a od doktorky.

Lindísek
Nováček 8 příspěvků 12.02.11 10:15

Já je mám taky z práce, jsem si na ně zvykla a jsou lepší než ty klasický :) jsem pečovatelka v DD

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Trapas Nováka z SPD: Místo žluté vesty si vzal oranžovou, lidé ho mají za popeláře

Chtěl ukázat, jaký je rebel, místo toho se ale politik Vítězslav Novák z SPD... číst dále >

Všechno zlé pro něco dobré: Nové album Vondráčkové opanovalo hitparády

V osobním životě ji sice největší bitva teprve čeká, na poli hudebním však... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >