Přecitlivělost v raném těhotenství

Anonymní
17.10.19 21:03

Přecitlivělost v raném těhotenství

Dobrý den chci se zeptat teď podle doktora jsem ve 2 TT a furt jenom brečím rozbrečí mě i když snoubenec mi řekne "Jseš krásná ". 29.10. jdu na kontrolu a dostanu prášky na udržení a rizikové :,( už nevím co mám dělat :,( :nevim: měla jste to tak některá?? :think:
Děkuji za brzkou odpověď :P

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25629
17.10.19 21:13

Ve 2tt nejsi, ale tak ve 4tt a můžeš být tak dva týdny těhotná. Ano jsou to hormony, u každého to působí jinak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.10.19 21:16
@pikola píše:
Ve 2tt nejsi, ale tak ve 4tt a můžeš být tak dva týdny těhotná. Ano jsou to hormony, u každého to působí jinak.

Děkuji moc :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
20583
17.10.19 21:17

Nejsi ve 2tt, to je tak doba ovulace. A mlátí s tebou hormony no, až dostaneš prášky na udržení, tak se to nejspíš ještě zhorší :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.10.19 21:20
@Kriss Tina píše:
Nejsi ve 2tt, to je tak doba ovulace. A mlátí s tebou hormony no, až dostaneš prášky na udržení, tak se to nejspíš ještě zhorší :mrgreen:

Děkuji právě přítelovi už to leze na nervy jak furt brečím :nevim: a já nevím jak to vydržet aspoň den bez breku je to těžký 😔

• Citovat
  • Nahlásit
20583
17.10.19 21:22
@Anonymní píše:
Děkuji právě přítelovi už to leze na nervy jak furt brečím :nevim: a já nevím jak to vydržet aspoň den bez breku je to těžký 😔

Nedivím se, taky nesnáším brečící lidi, zvlášť když bulí kuli každé kravině :D ale nic neuděláš můžeš se prostě jenom snažit se ovládnout.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.10.19 21:26
@Kriss Tina píše:
Nedivím se, taky nesnáším brečící lidi, zvlášť když bulí kuli každé kravině :D ale nic neuděláš můžeš se prostě jenom snažit se ovládnout.

To já taky jen jsem nevěděla že budu tak ubrecena 🤣prostě nikdy jsem nebrečela kvůli kravinam tak snad mě to přejde brzo protože už mi to leze též na nervy 🤔 a mé rodině též 🤣 🤣 ale děkuji za odpověď

• Citovat
  • Nahlásit
255
17.10.19 23:04

Jsem v 17tt a mám dny, kdy řvu cely den :D manžel je zatím vklidu.. jsou to proste hormony :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.10.19 23:55
@KristynaStej píše:
Jsem v 17tt a mám dny, kdy řvu cely den :D manžel je zatím vklidu.. jsou to proste hormony :D

Děkuji za uklidnění ☺️☺️ :* právě jsem jeho první ženska která sním čeká miminko :lol: tak to právě nezná a leze mu to má nervy🤣ale já ho uklidnila že to bude v pohodě že to přežije :D a že chtěl být taťkou tak ať si to užívá 🤣

• Citovat
  • Nahlásit
255
18.10.19 00:19
@Anonymní píše:
Děkuji za uklidnění ☺️☺️ :* právě jsem jeho první ženska která sním čeká miminko :lol: tak to právě nezná a leze mu to má nervy🤣ale já ho uklidnila že to bude v pohodě že to přežije :D a že chtěl být taťkou tak ať si to užívá 🤣

To já jsem taky :D jsme s manželem ještě docela mladí (21) a dikybohu on je zatím klidný, podporuje a stará se :D od začátku tehotenstvi to má se mnou hrozně těžké, tak se divím, ze nám ještě neutekl :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.10.19 00:39
@KristynaStej píše:
To já jsem taky :D jsme s manželem ještě docela mladí (21) a dikybohu on je zatím klidný, podporuje a stará se :D od začátku tehotenstvi to má se mnou hrozně těžké, tak se divím, ze nám ještě neutekl :D

To si říkám taky 🤣 on se o mě taky stará vyhání mě spát přes odpoledne kupuje sladký ovoce atd 🤣nesmím doma uklízet i když uklízím 🤣 ale pomáhá mi
Ví že jsem přišla o 3 děti tak nechce abych přišla i o tohle tak se o mě stará pečuje atd ☺️☺️i když někdy fakt jsem na zastřel 🤣 🤣

• Citovat
  • Nahlásit
255
18.10.19 01:11
@Anonymní píše:
To si říkám taky 🤣 on se o mě taky stará vyhání mě spát přes odpoledne kupuje sladký ovoce atd 🤣nesmím doma uklízet i když uklízím 🤣 ale pomáhá mi
Ví že jsem přišla o 3 děti tak nechce abych přišla i o tohle tak se o mě stará pečuje atd ☺️☺️i když někdy fakt jsem na zastřel 🤣 🤣

To máme docela podobně 😁 jsem na rizikovým, manžel tedy od rána do večera v práci, tak je hodně unavený.. taky za sebou máme už asi 4 potraty, teď v pondělí jdeme na kontrolní screening mezi 12-20tt.. tak by mě zajímalo co nám doktor poví ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18.10.19 01:49

Hormony :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie