Před týdnem jsem vysadila antikoncepci

Anonymní
26.1.21 11:29

Před týdnem jsem vysadila antikoncepci

Zdravím, před týdnem jsem vysadila antikoncepci, měli jsme pohlavní styk každý den, je možné že jsem těhotná? Mám nafouklé břicho, měla jsem i takový svetlounky růžový výtok a nikdy mě nepálela žáha a včera poprvé pálela, je možné, že můžu být těhotná? Test jsem si dělala, ale je ještě brzy a menstruace má přijít až 11.2. 8o

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3021
26.1.21 11:31

Určitě jsi těhotná :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1179
26.1.21 11:32

Tak to my ti tady opravdu neřekneme. Nejlepší bude, pokud ti 11.2. vynechá menstruace, zkus si udělat těhotenský test.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18997
26.1.21 11:32

Psát umíš, číst taky a internet ovládáš. Bohužel sedmou třídu jsi evidentně vynechala. Takže si vygoogluj, jak probíhá cyklus u ženy, kdy je ovulace, kdy jsou plodné dny a přečti si návod k těhotenskýmu testu. Najdeš tam, že máš testovat až nedorazí menzes.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15252
26.1.21 11:33

Ne, nejsi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15463
26.1.21 11:34

Týden po vysazení jsi ještě ani neovulovala, máš neplodné dny. Tak snad to vaše sexování nebylo jen kvůli mimískovi, protože to jste si mohli klidně odpustit :mrgreen: :mrgreen: Nastuduj si něco o ženském cyklu. Tohle ví i holky na základce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20583
26.1.21 11:34

Ne, teď bys tak možná mohla mít začátek plodnejch dnů, jestli by naskocil cyklus hned po vysazeni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20082
26.1.21 11:35

Těhotná nejsi, ale pobavila jsi :lol: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
978
26.1.21 11:39

Na 90 % nejsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
370
26.1.21 11:44

Tyhle dotazy jsou tu dnes a denně, nechápu… těhotná na 90% nejsi, ale holt musíš vydržet do MS a když nepřijde, testuj ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1376
26.1.21 11:52

Dotaz jak bic :zed: doporucuju nastudovat zensky cyklus a procist co je to tehotensky test a zpusob uziti. Evidentne o tom nic nevis. Dotaz jak ze zakladky, hlavne ze vis co ti kam polovicka strka :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8468
26.1.21 11:53
@Anonymní píše:
Zdravím, před týdnem jsem vysadila antikoncepci, měli jsme pohlavní styk každý den, je možné že jsem těhotná? Mám nafouklé břicho, měla jsem i takový svetlounky růžový výtok a nikdy mě nepálela žáha a včera poprvé pálela, je možné, že můžu být těhotná? Test jsem si dělala, ale je ještě brzy a menstruace má přijít až 11.2. 8o

Tohle musí být troll. Nevěřím, že je někdo až takhle tupej :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1444
26.1.21 11:59

Vzhledem k tomu, ze evoluce pusobi, ze geneticky odlisni, nemocni a stari jsou neplodni, mozna, ze brzy zazijeme svetly okamzik a dozvime se, ze i ti tupi jak vagon brusli, se nemohou rozmnozovat. Ne, nejsi tehotna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20583
26.1.21 12:04
@VitaminC píše:
Vzhledem k tomu, ze evoluce pusobi, ze geneticky odlisni, nemocni a stari jsou neplodni, mozna, ze brzy zazijeme svetly okamzik a dozvime se, ze i ti tupi jak vagon brusli, se nemohou rozmnozovat. Ne, nejsi tehotna.

Co tak vidím, tak ti nejblbejsi jsou spis nejplodnější :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
26.1.21 12:05

Nerozumím tomu, proč musíte být tak hnusní, to jsem nečekala, že když sem něco napíšu, tak budete tak arogantní 😅 tak díky teda za odpovědi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat