Reklama

Prednison

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

radulina29
Stálice 53 příspěvků 19.09.10 20:07
Prednison

Ahoj holky!
V sobotu jsem byla na odsátí vajíček k IVF. Dostala jsem 2×2 kapsle Utrogestanu a 1/2 tablety Prednisonu ráno. Ten Utrogestan chápu, ale proč ten Prednison, je to lék na alergie???
Radulina :-?

Reklama

Reakce:

lemaz
Závislačka 3040 příspěvků 19.09.10 20:11

Prednisom ti trochu utlumí tvojí imunitu. Je to dobré proto, aby tvé tělo embrio nezapudilo. Beru 1 denně.

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34046 příspěvků 19.09.10 20:19
lemaz píše:
Prednisom ti trochu utlumí tvojí imunitu. Je to dobré proto, aby tvé tělo embrio nezapudilo. Beru 1 denně.

tak tak, zobej taky

kometka01
Ukecaná baba ;) 1119 příspěvků 19.09.10 23:49

prednison je sice na alergie, ale je to hormon !!!!
moje mamka ho brala na neplodnost už před 30lety

lulushka
Extra třída :D 10178 příspěvků 20.09.10 09:31

Já brala taky, celou tabletu, sníží ti imunitu, takže embryo bude mít větší šanci se zavrtat, pokud otěhotníš, tak se bere cca do 13. tt

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Mileniálové u kormidla: Skončí tahle generace jako Titanic, nebo ví, co dělá?

S moderními technologiemi jsou srostlí jak siamská dvojčata. Chtějí být... číst dále >

Stodůlková ve StarDance: Zažila výhru, rodinnou tragédii i zázračnou proměnu

Tanečnice Alice Stodůlková (31) se od doby, kdy se s Pavlem Křížem protančila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vypadat v práci co nejlépe. Pozor na světlo i vůni

V práci trávíme významnou část dne, a proto je i náš vzhled důležitou... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >