Prednison

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
radulina29
Stálice 53 příspěvků 19.09.10 20:07
Prednison

Ahoj holky!
V sobotu jsem byla na odsátí vajíček k IVF. Dostala jsem 2×2 kapsle Utrogestanu a 1/2 tablety Prednisonu ráno. Ten Utrogestan chápu, ale proč ten Prednison, je to lék na alergie???
Radulina :-?

Reakce:
lemaz
Závislačka 3040 příspěvků 19.09.10 20:11

Prednisom ti trochu utlumí tvojí imunitu. Je to dobré proto, aby tvé tělo embrio nezapudilo. Beru 1 denně.

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34293 příspěvků 19.09.10 20:19
lemaz píše:
Prednisom ti trochu utlumí tvojí imunitu. Je to dobré proto, aby tvé tělo embrio nezapudilo. Beru 1 denně.

tak tak, zobej taky

kometka01
Ukecaná baba ;) 1119 příspěvků 19.09.10 23:49

prednison je sice na alergie, ale je to hormon !!!!
moje mamka ho brala na neplodnost už před 30lety

lulushka
Extra třída :D 10178 příspěvků 20.09.10 09:31

Já brala taky, celou tabletu, sníží ti imunitu, takže embryo bude mít větší šanci se zavrtat, pokud otěhotníš, tak se bere cca do 13. tt

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Foto s Cainem, klapka! Karel Roden se objeví v Janu Žižkovi, zahraje si krále Václava IV.

Na place, kde Petr Jákl natáčí velkofilm světových parametrů Jan Žižka, se to... číst dále >

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >