Předpis antikoncepce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.05.19 16:27
Předpis antikoncepce

Ahoj, dneska jsem si byla poprvé u doktorky pro předpis antikoncepce. Koupila jsem si ty léky v lékárně a ta lékárnice si ten recept nechala. Co až budu potřebovat další? To si mám chodit co 3 měsíce k doktorce pro nový recept?

Reakce:
Tichošlápek
Extra třída :D 14861 příspěvků 07.05.19 16:27

Můžeš si ho nechat poslat elektronicky

klamonožka
Ukecaná baba ;) 2401 příspěvků 07.05.19 16:33

Většina gynekologů předepisuje rovnou na půl roku. Ono je to i taková dobrá metoda, aby pak děvčata tu prevenci nezanedbávala a skutečně se v ordinaci ukázala a ne jen baštila prášky. Moje předchozí gynekoložka vždy se mnou po půl roce jen krátce pohovořila, zda je vše v pořádku a nemám žádné potíže a po druhém půlroce udělala kontrolu, stěry atd., takže kontrola byla jednou ročně, moje nová gynekoložka dokonce dělá po prvním půlroce ultrazvuk a po druhém půlroce stěry, takže je kontrola každých půl roku.

Martha03
Ukecaná baba ;) 1047 příspěvků 07.05.19 16:38

Moje gynekolozka dává recept na půl roku jen na požádání. Ne déle než ten půlrok. Pak na kontrolu, jinak další nenapíše.. Recept jde i elektronicky. Prober to pak se svou lekarkou, až tam příště půjdeš.

iiiv
Extra třída :D 11430 příspěvků 07.05.19 16:43

Ano pujdes pro recept k lekarce. Ta te prohlídne a zeptá se te zda ti prášky sedí

stinga
Kelišová 7347 příspěvků 07.05.19 16:52

No když to máš úplně novou antikoncepci, tak ti ji dala na 3 měsíce, protože se ještě neví, jak na ni budeš reagovat

lachtanice86
Echt Kelišová 8111 příspěvků 07.05.19 17:26

Jo potom půjdeš k doktorce na kontrolu. Jestli ji máš poprvé je to ok. Zeptá se zdá ti sedí.

Váš příspěvek
Reklama