Preferuje jeden prs

530
3.11.06 15:42

Preferuje jeden prs

Prosim o radu - nas tydenni broucek zacal preferovat jen jeden prs. K tomu se pricucne hned a krasne saje. K tomu druhemu se prisaje, parkrat potahne, pusti a pak jen mixuje kolem hlavickou a nechce se prisat, kdyz se nahodou prisaje, tak zase jen popotahne a pusti. Kdyz mu ho cpu i nadale, zacne brecet a uz ho nebere vubec. Prilozim ke druhemu a skoci po nem jako tygr. A neni to tim, ze by z toho prvniho neteklo mliko - kdyz ho pousti, ma mlika plnou pusu… ja fakt nevim, co s tim :-((( Pomoc!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

184
3.11.06 16:22

Ahoj, moje druhé mimi to dělalo také, levé prso prostě nechtěl. Kojila jsem vleže a ošálila jsem ho tak, že jsem si lehla na pravý bok, jako že budu kojit z jeho oblíbeného pravého prsa, ale nastrčila jsem mu levé a bylo to bez problému. Fakt je, že si z něj dá opravdu jen v této poloze, když ho chci z levého (neoblíbeného) nakojit vsedě nemám šanci…Nevím, nevím, jestli jsem Ti pomohla… :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2237
3.11.06 16:22

Ahojky, usmívám se a vzpomínám, jak to bylo u nás a úplně stejně. Pravé bylo co teklo líp a nemuselo se tahat a levé, kde musela princezna zabrat. I odsávačkou jsem se přesvědčila, že v pravém je mlíka asi více. No řešili jsme to tak , že jsem ji zkusila ošulit a přiložit k prsu, takovým způsobem, jak pila z pravého a přiložit ji nejdříve k tomu, co míň a těžko teklo a pak k pravému. Rozkojili jsme se ( z počátku jsme měli problémy šílené) a kojili jsme se do tří let, tak to nevzdávej a koj. Anulka+Elinka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
530
3.11.06 16:24

Tak tu polohu vleze urcite zkusim, doufam, ze se necha osulit… zajimave je, ze to mame taky tak - prave bere, leve mu nejede…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
184
3.11.06 16:28

Hlavně to nevzdávej, kamarádka neměla tu trpělivost a pak musela nosit vycpávky do (taky levého) prsa, protože bylo o dost menší tím, jak už z něj nekojila. V létě raději nechodila nikam k vodě, aby to nebylo vidět… 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1666
3.11.06 19:54

To je zajimave s tou pravou a levou stranou… :lol: :lol: :lol: Taky nam to jde zprava lip :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2237
3.11.06 20:54

Že bychom udělali průzkum, které prso je všeobecně oblíbenější a preferovanější :-)? Jo a s tou velikostí je to pravda. A+E

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5891
3.11.06 21:08

vitej v klubu jednoprsatek ;)
ale zkus mu davat i to druhe, u nas kojeni „v pohode“ (no moc ne,rozpraskane bradavky do krve, spatne se prisaval,ale zlepsilo se to),ale kolem 3.mesice z leveho zacal odmitat, zkousela jsem odsavackou a vazne z jednoho max. 40ml, z druheho v pohode 200ml, ptala jsem se lakt. poradkyne a ta ze je to v pohode, ze ho z jednoho ukojim ( to nebylo zrovna to co jsem chtela slyset, pac uz ted byl mezi nimi velikostni rozdil 8O )
no ale druhe se mi nepodarilo poradne rozkojit a az do doby odstaveni (asi mesic ) jsem mela prave vel.D a leve max. A , nejhorsi to bylo v bazene - chodim si obcas zaplavat a pak s malym, v plavkach to bylo videt, a budila jsem pozornost, jedno prso se ani neveslo do podprsenky a druhe cek marne hledal, pripadala jsem si jak ze sci-fi :roll:

ale neco pozitivniho- po ukonceni kojeni se prsa sjednoti na velikosti, dobra zprava pro me, ale i zmensi - spatna.

cau D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
932
3.11.06 21:37

Ahoj,

u nás to bylo podobné - pravé měla Anička radši. Je fakt, že jsem proto - po domluvě s doktorkou - kojila VŽDYCKY z obou (i když se všude říká, že se prsy mají střídat). No, nestřídala jsem a Anička přesto přibírala celkem dobře. V jednom roce ovšem levé prso odmítla úplně, takže kojím jenom z pravého. Ano, kojím stále, i když dneska má přesně 18 měsíců - je to prostě moje malá závislačka. Moje původní velkost prsou je 75A a i já vidím ten rozdíl mezi oběma - zvlášť navečer, kdy je jedno nalité a druhé prázdné. Ale onehdy jsem se dočetla, že se to po ukončení kojení fakt srovná. A abych pravdu řekla, já si nějak z těch prsou hlavu nedělám - jsou důležitější věci v životě, hlavně, když má člověk obě, že.

Světlana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5891
3.11.06 21:46

SVETLANO - srovnaj, mluvim z vlastni zkusenosti ;) ale fakt jsou dulezitejsi veci. Malej od 3.mesice vicemene odkojen na jednom a pri rocni prohlidce 10,8kg to jde ne ?

D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
34
3.11.06 22:17

Ahojky, taky jsme měli problémy s levym prsem.Myslela jsem si že je to blbost, v jednom prsu víc a druhym míň mlíčka.Celé šestinedělí jsem se vždycky říkala, zase z levého, to zase malej vydrží jenom hodinu.Vidim že je to normální.
Mě se to srovnala pa dvou měsících.Prso jsem rozkojila, teď už je to v pohodě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
243
13.11.06 12:46

Chacháá, tak koukám, že nejsme exoti :-D Máme to stejně - pravé v pohodě, nad levým se ošívá.
Takže to dělám prostě tak, že když je velký hlad, šup k levému, a snaž se ;-) Kojíme pokaždé z obou. Taky dobře funguje, když má při tom výhled na něco, co ho hodně zajímá, a kdybych ho při tom nechala koukat na televizi, tak je asi ochoten pít i od táty… :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama