oblečení v zimě

1102
2.11.06 14:22

oblečení v zimě

Ahoj maminky mám trošku problém s oblíkáním miminka. Táhne mu na 5. měsíc a protože se u nás rapidně ochladilo nyní něco kolem 0 stupňů jsemtak trošku bezradná co mu obléci. Malý mi trošku přerostl teď má velikost 80. a tak byl docela problém sehnat zimní kombinézu s capáčkama vcelku. Ale co pod ní?Jak své mimi oblíkáte v zimě?Mám zimní fusa.Stačí pod zimní kombinézu teplé punčošky a svetřík nebo to chce i něco dalšího když ho pak ještě nacpu do fusaku?Děkuju za rady. Do kolika stupňu se může s dětmi na procházku?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2257
2.11.06 14:40

Ahoj, já jsem měla Adélku v zimním fusaku (Aesthetic), pak teplou kombinézu a pod ni jsem dávala punčochy a bodíčko s dlouhým rukávkem a pokud bylo opravdu hodně velká zima, tak i mikinu, ale měla jsem fusak teplý, tak jsem to spíš řešila jenom boíčkem. Jinak jsem jí dávala šálku a teplou fleesovou čepici+rukavice, která krásně schovala ouška i dutiny na čele, mazala jsem jí olejíčkem nebo krémem pro nepřízeň počasí (Nivea). :wink: Hlavně sleduj nosánek (nebo i uši) a teplotu za krkem, protože jestli se ti bude potit nebo ne, poznáš hlavně podle teploty za krkem (nahoře na krku na zádíčkách).Snad jsem to napsala dobře :D
Jinak myslím, že děti by měli chodit ven tak cca do -5 stupňů. 8O někde jsem to četla, ale já jsem chodila tak do -10.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2318
2.11.06 16:28

Ahoj,

máme fusak od Emitexu a žádnou oteplenou kombinézu jsme nikdy neměli. Normálně jsem oblíkla tričko, punčocháče, přes to mikinu a tepláčky/kalhoty a pak jen flísku a fusak. Nahoře se ale nedá nijak utáhnout, takže tam nastýlám deku na utěsnění. Pokud chce mít ruce venku, oblíkám zimní bundu - ta horní otvor utěsní dokonale :-) Ven se nemá chodit ve velkých mrazech.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama