Přehnaná starost?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Eli12345
Nováček 3 příspěvky 13.07.18 15:58
Přehnana starost?

Ahoj holky mám takový problém, 4 dny po nechráněnem sexu mi začalo být divně jen divnej pocit a po par dnech mi je i do teď blbě každy ráno a i přes den někdy. Každy měsic mam menstruaci 7. A dostala jsem ji o 3 týdny dřív a tady na skupině jsem se dočetla že prý to je tím že se spermie usazuje a když to nedostanu muj danej termín jsem v tom. Chodim furt na záchod a zveda se mi žaludek, mam hrozné chutě bolí mě hlava a třešti mě od rana do večera. Jsem trošku i nafoukla mi příjde jsem unavená a mam zácpu. A to je už 1 mesíc. Test si nechci udelat bojim se vysledku tak co holky myslite že jsem těhotná? :?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

vokishka
Extra třída :D 12747 příspěvků 13.07.18 16:01

máme křišťálovou kouli a jen mrknem. To je zase dotaz. Tak si ten test prostě udělejte.

Eli12345
Nováček 3 příspěvky 13.07.18 16:03

@vokishka Promiň, počitam s tim že neco podobneho měla nejaka maminka. A mohla by poradit :oops:

mrav
Neúnavná pisatelka 18092 příspěvků 13.07.18 16:04
@vokishka píše:
máme křišťálovou kouli a jen mrknem. To je zase dotaz. Tak si ten test prostě udělejte.

Ty taky? 8o A já myslel, že jen ludmila. :mrgreen: :mavam:

vokishka
Extra třída :D 12747 příspěvků 13.07.18 16:05
@mrav píše:

jaká Ludmila? Já nechápu diskuzi, kde půlka lidí řekne jo, druhá půlka ne, přitom by to jasně vyřešil test. :mavam:

Denise93
Kecalka 118 příspěvků 13.07.18 16:07

Ježiši, kup si normálně těhotenský test, tím, že si ho nekoupíš a neuděláš si ho se ničemu nevyhneš. Kdyby si chtěla na interupci, tak to lze jen do určité doby a čím dřív, tím líp (i když nejlepší je vůbec!).

Pety2
Ukecaná baba ;) 2439 příspěvků 13.07.18 16:08

Něco poodbného, jako že by mohla být těhotná, ale bojí se udělat test? :roll: Vzhledem k tomu, že od nechráněného styku již uběhl měsíc, jak jsem pochopila, byl by těhotenský test naprosto průkazný. To je asi to jediné a nejlepší, co ti tady kdo poradí…Každopádně mnohým ženám se stalo, že si celou plejádu těhotesnkých příznaků dokázaly nakrásno vsugerovat, včetně ranních nevolností a nutkání na močení, takže to nemusí znamenat vůbec nic. Udělej si test a prostě uvidíš…Ale samozřejmě můžeš si počkat z epár měsíců co z toho bude, že jo :lol:

Příspěvek upraven 13.07.18 v 16:08

Bubla_Bučková
Závislačka 3797 příspěvků 13.07.18 16:08
@mrav píše:

tu mám já, ale hlavně na nevěrníky :lol:

mrav
Neúnavná pisatelka 18092 příspěvků 13.07.18 16:08
@vokishka píše:
jaká Ludmila? Já nechápu diskuzi, kde půlka lidí řekne jo, druhá půlka ne, přitom by to jasně vyřešil test. :mavam:

Nechci ji stále zmińovat. Tak bez nicku. adamkova. Dej si to dohromady a máš to. :mavam:

Celina
Závislačka 3302 příspěvků 13.07.18 16:16

Pokud se bojíš výsledku, počkej cca 14 týdnů na pohyby, příp. vydrž do jara, než porodíš. Další z možností je založit třistapadesátou­osmou diskusi na stejně hloupé téma :zed:

ivašot.
Kelišová 6558 příspěvků 13.07.18 16:16
@Bubla_Bučková píše:
tu mám já, ale hlavně na nevěrníky :lol:

no jo, ale to je jednoduchý - nevěrnej je v podstatě skoro každý…
Ale těhotenství to je jiná věštecká liga.

Bubla_Bučková
Závislačka 3797 příspěvků 13.07.18 16:21
@ivašot. píše:
no jo, ale to je jednoduchý - nevěrnej je v podstatě skoro každý…
Ale těhotenství to je jiná věštecká liga.

to jo, zcela mimo můj obor :think:

Kriss Tina
Kelišová 5410 příspěvků 13.07.18 16:33

Příznaky máš těhotenský ale stejně tak můžou znamenat příchozí MS, nikdo ti tu nic neřekne protože každé těhotenstvi je jiné a jinak probíhá a neznamená že když nějaká máňa to tak měla že to budeš mít taky tak… Udělej si proboha test a nezakladej zbytečně diskuze

lachtanice86
Kelišová 6379 příspěvků 13.07.18 16:38

@Eli12345 udělej test. Je to jednoduché jak facka, stejně jako použít ochranu. Jo aha, ani tu jste nepoužili..

Darvulia
Kecalka 252 příspěvků 13.07.18 16:39

Bože. Udělej si test. Může to být blížící se MS, nebo z tebe bude MAMYNKA.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

„Když chce, tak chce!“ Borkovec ukázal fotku jako důkaz o vztahu s Knechtovou

Petr Borkovec (18), známý coby problémový zajíček ze soutěže SuperStar,... číst dále >

„Herečka“ Jiří Pomeje: Před fotografy se belhal, pak skotačil jako kozák

Dva dny byl nezvěstný a nikomu se neozýval. Jeho nejbližší trnuli strachy a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >