Překročení rychlosti v obci

Anonymní
25.4.20 13:21

Překročení rychlosti v obci

Zdravím.
Dneska mě v obci chytli měšťáci za vysokou rychlost (79km/h). Nemá někdo tušení, kolik za to berou bodů?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
25.4.20 13:23

Neberou žádné, ale připíší ti 3. Navíc nesmíš stejný přestupek spáchat dvakrát během jednoho roku, jinak přijdeš o řidičské oprávnění. Prosím nechat anonym nebo smazat, děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
5457
25.4.20 13:24

Za překročení v obci o 20 km/h a víc, by měly být 3 body

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2301
25.4.20 14:37

Jak to vůbec mají měšťáci s pravomocí měřit rychlost? Body uděluje úřad, ne policie. Na místě to s tebou řešili?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24864
25.4.20 14:44
@Anonymní píše:
Zdravím.
Dneska mě v obci chytli měšťáci za vysokou rychlost (79km/h). Nemá někdo tušení, kolik za to berou bodů?

Já bych brala papíry. Nesnáším ty hovada, co nám přes obec jezdí jako kretény a ještě žasnou, že tam jsou lidi…debile

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1821
25.4.20 15:01

3 body

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7313
25.4.20 16:04

A když do roka opět překročíš rychlost, jsi na půl roku bez řidičáku. Někdy se může stát, že si řidič myslí, že už je dávno z obce venku. Ale ti, co obcí vědomě jezdí jak hovada, těm bych brala řidičák hned. :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9053
25.4.20 19:26
@lleennttiillkkaa píše:
Já bych brala papíry. Nesnáším ty hovada, co nám přes obec jezdí jako kretény a ještě žasnou, že tam jsou lidi…debile

Ano, takový prase který jede v obci 80 by mělo přijít o papíry.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8516
26.4.20 14:33
@karkarka píše:
Ano, takový prase který jede v obci 80 by mělo přijít o papíry.

Stejně jako prase, které jede „v očích smrt a na tachometru 20 km/hod.“, nebo ženská, co jede pomalu v levém pruhu a přitom ťuká do iPhone „velice důležitou“ SMS!

Mimochodem, kdysi byly mnohem horší a nedokonalejší auta a přitom bylo v obci 60 km/hod. Dnes moderní auto zabrzdí na 2× kratší vzdálenosti, ale řidič jedoucí 60 km/hod. v obci je najednou pirát silnic. U škol a nebezpečných místech se většinou neměří, ale tam kde to sype, čti lze bezpečně jezdit mnohem vyšší rychlostí, jsou policajti pečení, vaření. U MP to platí dvojnásobně! :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7313
26.4.20 15:54

@jege Tak třeba při projíždění naší obcí to taky „sype“ po rovné silnici a kdo by projížděl 80km/h, je bez debat hovado. Tohle není jen o bezpečnosti dalších vozidel, ale taky o bezpečnosti obyvatel. A co vím, tak i v obcích bývá zvýšená rychlost, pokud to situace dovolí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9053
27.4.20 12:17

@jege počítám, že se řadíš do skupiny prasatek, co jezdí obci 80.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8516
27.4.20 12:27
@karkarka píše:
@jege počítám, že se řadíš do skupiny prasatek, co jezdí obci 80.

V obci ne, ale v Praze klidně i víc! :mrgreen:

A co Ty, nepíšeš za volantem SMS nebo nejezdíš výhradně v levém pruhu tachometrových 40 km/hod.? ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9053
27.4.20 13:24

@jege o mě řidičské schopnosti se bát nemusíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8516
27.4.20 13:51
@karkarka píše:
@jege o mě řidičské schopnosti se bát nemusíš.

To většinou píše každá Mil(f)ka, co jezdí zásadně vlevo a brzdí provoz rychlostí 35-40 km/hod. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9053
27.4.20 19:45

@jege doufám, že brzo přijdeš o papíry ty milfko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat