Přemýšlení nad penisem

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
6.4.22 18:17

Přemýšlení nad penisem

Délka něco málo přes 12 cm, průměr okolo 3,5 cm, erekce ne vždy spolehlivá (někdy „vadnutí“ v průběhu sexu), stopáž samotného aktu spíš kratší - naprosté maximum tak 10 min…

Ženy, šly byste do toho? Na dlouhodobý partnerský, potažmo manželský vztah s předpokladem věrnosti (tedy „same penis forever“)? Zajímá mě váš názor - jak to máte? ;)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
342
6.4.22 18:19

Urcite ne. Prumer mi nevadi, pokud pekne stoji. Ale takto podprumerny a jeste vadnouci? Ne, dekuji. Proc si dlouhodobe prznit sexualni zivot, kdyz muzu mit jineho chlapa se skvelym sexualnim zivotem? Asi bych ho brala jedine, pokud bych taky byla zoufalka, nebo pokud by mi bylo 70. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
976
6.4.22 18:20

Tak v manželství jsou důležitější věci než penis. Většinou bývá problém mužů s malým penisem jejich zakomplexovanost a ego a proto se s nimi žít nedá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.4.22 18:28

Nešla bych do toho ani za nic :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
876
6.4.22 18:40

A jak casto si ten penis zada obsluhu? Pro jiste asexualni emiminacky by to mohlo byt pero snu… :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
137
6.4.22 18:41

Pokud by mě chlap dokázal uspokojit i jinak, klidně bych do toho šla. Ale když by byla v posteli nuda, a po zvadnutí dál nic. Tak to ne. Pro mě třeba sex není jen zasunutí, jestli mi rozumíte :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20276
6.4.22 18:46
@Fee-bee píše:
A jak casto si ten penis zada obsluhu? Pro jiste asexualni emiminacky by to mohlo byt pero snu… :hug:

neni nic horsiho, nez vadnouci penis u sexu. Ja napriklad nepotrebuju sex skoro vubec, ale kdyz uz se teda jde na vec, tak at poradne stoji.

Nechapu, jak mlademu klukovi nemuze poradne stat ptak. Jako chapala bych u 45plus, ale holky, ja to zazila i u mladych 20+ kluku a tam mi fakt zustava rozum stat.

Jinak, delka a sirka jsou mne osobne kompletne putna. Me by vadila ta vadnouci erekce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4962
6.4.22 18:49

A kolik ti je let? Máš zkušenosti? Třeba jsi ještě nepoznal správný kus ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
812
6.4.22 18:50

Problém by nebyl penis, ale majitel takového penisu. Stejně jako ženská, která by se zde ptala na velikost, tvar a povislost prsou (a jak moc velká komplikace je to pro manželství), tak i majitel tohoto vadnoucího penisu je prototyp nesebevědomého chlapa s komplexem, a to pro dlouhodobý vztah není přitažlivé nastavení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.4.22 18:58

Velikost nekomentuji, nikdy jsem ho expartnerům a manželovi neměřila.
Ale hodně by mi vadilo vadnutí. A pak záleží na frekvenci.
Také je občas nálada hned na další číslo a to si s tím nějak nedokážu představit. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
876
6.4.22 18:59
@warita píše:
neni nic horsiho, nez vadnouci penis u sexu. Ja napriklad nepotrebuju sex skoro vubec, ale kdyz uz se teda jde na vec, tak at poradne stoji.

Nechapu, jak mlademu klukovi nemuze poradne stat ptak. Jako chapala bych u 45plus, ale holky, ja to zazila i u mladych 20+ kluku a tam mi fakt zustava rozum stat.

Jinak, delka a sirka jsou mne osobne kompletne putna. Me by vadila ta vadnouci erekce.

Tohle presne potreboval zakladatel vedet. 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2381
6.4.22 19:02
@warita píše:

Taky to může být tebou, že jim pořádně nestál. :nevim: píšeš, že sex nepotřebuješ skoro vůbec, takže taky asi žádná dračice nebudeš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1474
6.4.22 19:04

Já bych do toho určitě šel :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.4.22 19:08
@Anonymní píše:
Délka něco málo přes 12 cm, průměr okolo 3,5 cm, erekce ne vždy spolehlivá (někdy „vadnutí“ v průběhu sexu), stopáž samotného aktu spíš kratší - naprosté maximum tak 10 min…Ženy, šly byste do toho? Na dlouhodobý partnerský, potažmo manželský vztah s předpokladem věrnosti (tedy „same penis forever“)? Zajímá mě váš názor - jak to máte? ;)

Tak takovouhle hluchou rouru jsem zažila a i když jsem si oblíkla sexy prádlo kozačky jak rybářka, tak to s ním nehlo. Ve mě problém nebyl. Bral asi stereoidy až moc. :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
19651
6.4.22 19:14

Ne, vadnoucí ne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie