Přepis nájemní smlouvy bytu

Anonymní
21.6.21 15:05

Přepis nájemní smlouvy obec bytu

Ahoj holky, jen se chci informovat samozřejmě to budu řešit na obecňáku. Mám známého který užívá obecni byt, jelikož se dostal finančně do potíží, tím nadělal dluh na nájmu teď to musí uhradit nebo z bytu bude vystěhován. Jelikož já mám v naší obci několik let žádost o byt navrhla sem mu, že bych uhradila jeho dluh s tím, že by nájemní smlouvu přepsal na mě. Otázka zní dá se to?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1637
21.6.21 15:08

A není lepší se informovat přímo u toho daného obecního úřadu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30987
21.6.21 15:30
@Anonymní píše:
Ahoj holky, jen se chci informovat samozřejmě to budu řešit na obecňáku. Mám známého který užívá obecni byt, jelikož se dostal finančně do potíží, tím nadělal dluh na nájmu teď to musí uhradit nebo z bytu bude vystěhován. Jelikož já mám v naší obci několik let žádost o byt navrhla sem mu, že bych uhradila jeho dluh s tím, že by nájemní smlouvu přepsal na mě. Otázka zní dá se to?

to už ses ptala, ne? A psali jsme ti, že to není tak jednoduché. Navíc každé město má jiné podmínky, takže se prostě musíš zeptat na obci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2682
21.6.21 15:42
@Anonymní píše: že bych uhradila jeho dluh s tím, že by nájemní smlouvu přepsal na mě.

To jako, že by v nájemní smlouvě sebe škrtnul a napsal tam vás?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19472
21.6.21 15:57

Nedá…byt přiděluje obecní úřad…až ho vystěhuje pro neplacení, možná ti ho dají, pokud jsi v pořadníku na řadě nebo jak to tam u vás máte…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat