Reklama

Přerušená antikoncepce a opožděná menstruace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

KV1234
Nováček 2 příspěvky 31.07.18 09:39
Přerušená antikoncepce a opožděná menstruace

Ahoj. Brala jsem ani né rok antikoncepci. V červnu jsem dobrala poslední a pak si další z důvodů financí, které si vydělávám sama (Je mi 17) nemohla dovolit. Červencová menstruace byla v pohodě, ale srpen jsem jí ještě nedostala. Mám 5 dní spoždění. Před asi 2 týdny jsem se vyspala s kamarádem, měli jsme kondom a ani jsme to nedokončili, takže se neudělal, protože po roční pauze od sexu mě to bolelo, takže jsme to nedokončili, tímpádem těhotná být nemůžu. Chci se zeptat jestli to přerušení antikoncepce může mít nějaký účinek na opožděné měsíčky a nebo jestli to je i tím horkem?:) díky

Reklama

Reakce:

mgdln
Závislačka 4423 příspěvků 31.07.18 09:54

@KV1234 Jaký byl důvod pojídání antikoncepce? Rok AK a žádný sex. … Pokud sis AK nechala napsat kvůli nepravidelné MS, je zcela přirozené, že se po roční imitaci menstruace indukované dodávanými hormony opět objevila tvá skutečná menstruace. Navíc se za ten rok mohly problémy i prohloubit.
Osobně vidím užívání externích hormonů jako léčbu potíží spojených s menstruací jako krok vedle. Zkusila bych zapátrat jinde.

KV1234
Nováček 2 příspěvky 31.07.18 10:00

@mgdln Důvodem byla nepravidelná a bolestivá menstruace

Tichošlápek
Echt Kelišová 9614 příspěvků 31.07.18 10:29

@KV1234 po vysazeni se ti cyklus vrátí k normálu, což je u tebe nepravidelnost ;)

mgdln
Závislačka 4423 příspěvků 31.07.18 15:27
@KV1234 píše:
@mgdln Důvodem byla nepravidelná a bolestivá menstruace

Zkusila bych se poohlédnout po jiném, patrně nehormonálním, řešení. :kytka:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Gottovi volali, že letos Slavíka nedostane. Důvod? Rakovina a Ortel

Karel Gott a Lucie Bílá tuhle zprávu jenom těžko rozdýchají. Pořadatel ankety... číst dále >

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Reklama