Prevenar na rýmu a kašel?

Anonymni
29.4.09 16:35

Prevenar na rýmu a kašel?

Zdravím vás, dcera stará 1,5 roku během posledních 2 měsíců měla už 4 x rýmu s kašlem. Do té doby nemocná téměř nebyla (je stále kojená). Lékařka mi při poslední návštěvě doporučila Prevenar - že je to skvělá věc i na kašel a rýmu. Jsem z toho mírně zaskočená, že by Prevenar byl i na rýmu a kašel? Můžete mi napsat vy, které máte děti již očkované, zda-li se snížila frekvence rýmy a kašle?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

6545
29.4.09 16:56

měla paní doktorka snahu udělat nějaké vyšetření a výtěry?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5544
29.4.09 17:06

Netvrdim, ze je to vas pripad - ale loni jsme resili neustale nejake rymy, kasle, vytery, sirupy a kapicky, nic se nelepsilo a neustale opakovalo - letos uz mame potvrzenou alergii na pyly. :roll:

A rozhodne bych trvala pred napichanim Prevenaru na vyterech z nosu a krku a eventuelne IgE z krve ohledne alergii.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
29.4.09 17:06

výtěr

Paní doktorka udělal výtěr z nosu a krku, výsledky budou v pondělí.

• Nahlásit
  • Citovat
6545
29.4.09 17:23

uvidíte co výsledky. Plus souhlas se Stazkou.

Aneta mi s pidi pauzama marodí od října a jako podle průběhu teĎ na jaře…to vidim víc než jasně…plus krevní odběry prý napovídají tomuto směru (koncekonců to maj holky po mě).

V pondělí s ní jdu na alergo na krev (ale pozor, bez vědomí pedry - ta mi papír dát nechce, že je brzy a že to bude léčit sama)

Nevim, ale očkování bych si nechala až jako variantu, pokud by se potvrdil výskyt toho, na co prevenar je a pokud by byly problémy opakovaně. Neni spasitelnej

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
29.4.09 20:42

Ahoj,
dcerka hodně trpěla na záněty horních cest dýchacích a protože MUDr. říkala, že jí Prevenar může pomoc, naočkovala jsem ji a totálně jí to rozhodilo imunitu! Takže očkování si rozhodně pořádně rozmysli, já bych do toho rozhodně znovu nešla. U nás bohužel platí, že na prvním dítku se rodič učí:(

• Nahlásit
  • Citovat
154
3.5.09 21:00

jen se zeptám… a jak jí to očkování Prevenarem rozhodilo imunitu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10
10.5.09 09:42

Prevenar je na vážná pneumokoková onemocnění

Dobrý den,

Prevenar je očkovací látka určená hlavně proti invazivním, tj. závažným pneumokokovým onemocněním, mezi něž patří meningitida, otrava krve (sepse) a zápaly plic. Zabraňuje rovněž nosičství těchto pneumokokových bakterií na sliznicích nosohltanu.
Další indikací jsou záněty středouší.

Někteří rodiče uvádí, že jejich dítě bylo po očkování méně nemocné. Je tedy možné, že toto dítě mělo na sliznicích některé z těchto bakterií, ale pokles nemocnosti určitě není hlavní indikací očkování.

Doufám tedy, že Vám paní doktorka očkování doporučuje s ohledem na tato fakta.

Hodně zdraví přeje

Kateřina Kalovská

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
78
24.2.14 18:38

Prosím, jaké přípustné rozmezí je mezi 2 a 3 dávkou prevenaru? Měli jsme ted jít na třetí dávku ale málý má kašel tak to chci odložit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Run
20696
24.2.14 18:45

2 měsíce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
78
24.2.14 18:47

@Sibyla0 Děkuju :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Run
20696
24.2.14 18:49

@ela88 není zač. Doporučuji www.vakciny.net najdeš tam vše a pokud ne, napiš dotaz, odpovídají rychle.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama