Převtělování, reinkarnace

483
20.1.14 17:14

Převtělování, reinkarnace

Ahoj, chci se zeptat.. strašně mě zajímá v posl. době téma REINKARNACE. Napíše někdo své poznatky, zkušenosti apod? Podstoupil někdo regresní terapii?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
701
20.1.14 18:27

Ahoj. Ja mám zážitok ani nie s reinkarnáciou, ale keď som bola na operácii, tak som po uspaní vystúpila zo svojho tela. Chvíľku som sa pozerala ako ma operujú, potom ma nejaká mocná sila vtiahla cez stenu operačky do nejakého tunela. Letela som tade strašne rýchlo, na konci bolo svetlo a nejaká hmla. Bála som sa, že narazím do nejakej steny alebo čo, nebolo cez tú hmlu nič vidieť. Ale len som tade preletela a ocitla som sa v obývačke v našom byte, vtedy som bývala ešte s rodičmi. Videla som mamu a sestru, ako sa rozprávajú na gauči, počula som ich. Kričala som na ne, ale nepočuli ma. Potom som pozrela dolu, chcela som sa vidieť, ale videla som len prázdny priestor, nemala som žiadne telo. Bola som to ja, ako som teraz, ale bez tela, hlasu, čuchu, chuti, len vedomie a zrak a sluch. Ptom ma tá istá sila vtiahla naspäť a ja som s buchnutím dopadla do svojho tela na operačke. Cítila som, že som umiestnená v oblasti srdca, ale v strede hrude, nevidela som nič len tmu vo vnútri tela a strašne moc som chcela ísť von. Cítila som, že telo je len kus mäsa, nemala som k nemu žiadny vzťah, chcela som sa ho zbaviť a byť voľná. Potom mi začalo byť zima a počula som, ako ma budia. Otvorila som oči a zrazu som sa už necítila byť dušou, rolu zase prebralo telo a mozog. Keď som potom volala s mamou, potvrdila mi, že sestra bola v ten deň na návšteve a čudovala sa, odkiaľ to môžem vedieť. Odvtedy viem, že duša existuje, telo je len obal a po smrti nezanikneme, ale čo sa deje potom to neviem. Ale neverím v nebo a peklo, skôr v tú reinkarnáciu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
388
20.1.14 19:55

Cetli jste knizky od michaela newtona? Jestli ne tak honem napravit..jinak Stanko dost zajimavy zazitek ja ti v tom naprosto verim a kdyz si prectes ty knizky zjistis jak to pam funguje. Telo je jen sxhranka pro nasi dusj ktera se jen vzdelava porad a porad dokola

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
195
20.1.14 20:28

Tak to čučim 8o Jako já se tímhle trochu uklidiňuju když myslim na špatný věci a mám strach o někoho v rodině.. že po smrti není uplný konec, ale že se stále něco děje. Ač je to neuvěřitelný, tak díky této myšlence se smrti nebojím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5429
20.1.14 23:07

@stankaSR páni 8o. Taky tomu verim. Hrozne mne tyzo veci zajimaji. Doufam, zecse jeste nekdo ozve.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
195
21.1.14 13:32

@kamikaa To jo :( čekala sem že se sem přidá víc lidí. Tohle téma mě taky zajímá. Já sama takový zážitek neměla a ani nikoho takovýho neznám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5429
21.1.14 17:11

@LadyLama no ja taky ne, a zatim nic co? :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
483
21.1.14 17:14

:( :( škoda, tak nám nezbývá nic, než si přečíst odborné knihy a hledat ještě jinde :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
veo
5
22.1.14 07:42

Ahoj, já osobně zážitek s reinkarnací nemám ale věřím v ní.
Můj táta věří v duchovno a když ještě před pár lety dělal osobního asistenta jedné jeptišce které amputovali nohy poté co jí je přejel vlak tak ta mu vyprávěla zážitek o klinické smrti kterou několikrát prožila

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
veo
5
22.1.14 07:57

Jestli se mně někdo chcete na tohle téma ještě na něco zeptat neostýchejte se, co nebudu vědět vyzpovídal bych tátu protože on má různé duchařské knihy. Mimochhodem kdyby jste někdo chtěl typ na to kde se dá koupit duchařská literatura tak zkuste knihkupectví v Praze ulice Celetná, dříve to tam vedla nějaká paní Dobra Bednářová která prý už zemřela a tak doufám že knihkupectví dále funguje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5429
22.1.14 10:22

@veo no rekni nam vsechno, co ta jeptisks zazila :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
veo
5
22.1.14 11:56

Kamikaa vždyt jsem to povídal. Ta jeptiška zažila několikrát Klinickou smrt což je právě ten stav kdy člověk vypadá na chvíli že je mrtvý ale opět se probere k životu. Myslím že ten samý prožitek tady chtěla říct stankaSR a která očividně vysvětlovala jak se pomocí Klinické smrti setkala s pánem bohem (to je to světlo na konci tunelu)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5429
22.1.14 12:14

Tak na pana boha ja neverim, ale zajima mne co presne zazila.Jako jestli videla jen to povestne svetlo, nebo neco vic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
veo
5
23.1.14 01:52

Divna doba na odpoved ale přes to odpovim:
Ta jeptiška tvrdila že se dostala do tunelu a pak prý šla po nějakých schodech nahoru a tam jí vzal za ruku její již zesnulý otec který ji vedl až k pánu bohu u něhož se pak od ní odpojil. Ten bůh prý měl místo hlavy světlo, ukázal na ní a ona prý poté padala zpátky na zem (bylo jí sděleno že ještě nepřišel její čas)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
veo
5
23.1.14 02:21

Možná bych ještě měl napsat že tam na hoře viděla různé duše v různýxch stádiích duchovního růstu ale ted přesně nevím jak jeptiška popisovala prostřdí v němž ty který duše byli ale vím jistě že tam třeba byli duše lidí co nedokázali odpouštět což je v duchovní sféře velký hřích který se přenáší do dalšího života. Táta tvrdí že se veškeré myšlenky člověka na konci života vymažou z našeho vědomí ale zůstanou navždy zapsané ve vesmírné knize Akaši.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama