Při pasení drží hlavu na stranu

66
15.7.11 12:17

při pasení drží hlavu na stranu

Ahoj maminky, dcerka má 3 měsíce a při pasení koníků nedrží hlavu rovně, ale naklání ji doleva. Na 3měsíční kontrolu teprve půjdeme. Máte s tím zkušenosti? Cvičily jste Vojtovku? Za jak dlouho se to spravilo? Jinak hlavičku v leže otáčí na obě strany, není fixovaná jen na levou - to bývalo spíš, když byla malinká. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

334
15.7.11 12:31

My máme to samé :nevim: :nevim: :nevim: :nevim: zatím nikdo nic neříkal… k Dr. jdeme až 26.7. :nevim: :nevim: :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1317
15.7.11 12:37

Ahoj, moje dceruška dělá to samé viz foto

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
weruuunka
15.7.11 12:40

Honzík dělá to samé. :roll: Zachvíli jdu k doktorovi, tak dám vědět. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
1317
15.7.11 12:40

A ještě jednou, jinak na zádech preferuje taky polohu na jednom boku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1317
15.7.11 12:42

A jindy zase dokáže držet hlavičku pěkně rovně. 7. ji byly dva měsíce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5230
15.7.11 12:50

Ahoj, malej to dělal taky, ale on měl pořád hlavu otočenou doprava když ležel, už od narození, takže ji měl i na tý pravý straně slehlou. Doktorka nás poslala na rehabilitaci asi ve dvou měsících. Nebyla to žádná Vojtovka, ale pomohlo to úžasně. Teď je mu sedm měsíců a hlavičku má krásně kulatou :lol: A vše dělá na obě strany stejně(otáčení a tak)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
147
15.7.11 14:03

holky, mě jí malá taky měla šíleně na stranu, ale ještě víc než na fotkách a pak jsme šli k chiropraktovi a ta jí pěkně brutálně prokřupala a trošku namasírovala a fakt se to zlepšilo. prej je to hodně po císaři, jak je vytahujou, že pak mají tu páteř nějakou skříplou nebo ztuhlou. zatím cvičit nemusí, stačili dvě návětěvy u ní. hnedka pak doma jí zvedla rovně a vysoko jako blázen. tedka už sice zase nedrží tak dlouho, ale snaží se.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
weruuunka
15.7.11 15:13

Tak jsem zpátky. :mavam: Doktor mi říkal, že mám s ním začít cvičit. Když leží na bříšku tak mu mám rozevírat pěstičky. A na zádech ho chtnout pod ramínkama a v klubíčku přitáhnout k sobě a mělo by se to zlešit, ak uvidíme. :-)

• Nahlásit
  • Citovat
66
15.7.11 15:22

ach jo, tak koukám, že v tom nejsme samy, taky jsem zvědavá, co nám řekne dr.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2184
15.7.11 16:00

ahojte náš malej (3 měsíce) mi to zas sabotuje, přišel na to, že když zabere pravou rukou (dělá to jen tou pravou) a nakloni se dozadu, tak že se překulí zpět na záda 8-o dělá vám to někomu mimko taky :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10005
15.7.11 20:39

No,jo

náš Pepíno,dělá to samé,když chci aby pásl koníčky,musím ho držet :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
873
15.7.11 21:29

Shanee,
nas maly taky trochu naklani hlavinku na stranu pri paseni - dr zatim nic nerikala.
Ja si ale uvedomila, ze ho mnohem casteji nosim na tygra na leve ruce a ma u toho tu hlavinku naklonenou stejne jako u paseni, takze jsem ho zacala nosit mnohem vic na prave ruce a mam pocit, ze se to zlepsuje.
Nechovas mimco taky casteji na stejne ruce?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
66
15.7.11 21:59
monika215 píše:
Nechovas mimco taky casteji na stejne ruce?

jj, chovám, nosím ji v klubíčku na levé ruce. taky jsem si to uvědomila a teď ji nosívám na pravé ruce + snažím se ji tu hlavu podpírat na druhou stranu, tak uvidíme, zatím nic moc… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
873
15.7.11 22:07

To chovani prevazne na jedne ruce si fakt vycitam. Snad se to ted ale zlepsi - podle me je hlavni uvedomit si tu chybu.
Spis nez pridrzovani nebo podpirani na tu druhou stranu se snazim maleho motivovat treba hrackou.
Posledne byl zajimavy napr. luxujici tatinek - maleho jsem natocila tak, aby musel dat tu hlavu neoblibenym smerem, aby ho mohl sledovat. A jak pekne drzel :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama