Při těle

6
2.4.17 20:25

Při těle

Krásné odpoledne, mohu se zeptat? Má tu někdo dítě, holku v pubertě? Já ano.

V poslední době mi příjde že je taková… otylejší než ostatní holky. Prý se vážily na tělocviku a holky se jí smály. Také se prý měřila v pase a má 70 cm. Přes zadek 88cm mně se to zdá trochu více než by mělo. Má 154cm. :nevim:

Příspěvek upraven 02.04.17 v 20:34

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Doe_Jane
2.4.17 20:28

Chudák holka, není ti to trapné tady sdílet její fotky a ptát se na takovou věc? prober to s doktorkou jestli se ti něco nezdá z fotek to moc nepoznám teda, ale kdyby viděla že se tady ptáš tak ji srazíš sebevědomí ani nevíš jak

• Nahlásit
  • Citovat
4874
2.4.17 20:30

Kolik váží, jak se stravuje, co pohyb? Kolik ho má?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.4.17 20:30

Ano, je při těle. Co dělá za sport?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6890
2.4.17 20:31

Prosím tě, smaž ty fotky. Tohle se opravdu nedělá. Chudák holčina.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6
2.4.17 20:32

Basketball, florbal. :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6
2.4.17 20:33

2X týdně basketball, 1× týdně florbal. :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6044
2.4.17 20:34

Souhlas s prvnim komentarem. Smaz ty fotky, to je opravdu nevhodne. Zkus navrhnout vic pohybu a klid. V puberte vetsina holek pribere, ziskaji tvary, zakulati se. Obvykle je to prechodne obdobi (pokud jinak maji zdravou pravidelnou stravu, pohyb a podporu rodiny, a to posledni je fakt dulezite, ja kvuli tomu sklouzla na nekolik let k anorexii).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6
2.4.17 20:35

Zkouším nějaké fotky smazat. Nejde to. :-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
456
2.4.17 20:36

Holky, to nepíše mamina té holčiny, ale sama holčina. Pokládala dotaz se stejnými fotkami na ´jiném webu (wz) s tím, že se jí „kamarádky“ smějí. Byla tam i v plavkách a je to normální hubená holka, to jí odpověděly všechny. Jen jí ty blbky asi zasadily brouka do hlavy, protože se ptá i tady. No jo, komplikovaný věk a k tomu přístup k internetu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.4.17 20:36

@Rabuna Co jsi si vykrmila, to máš. Chudák malá, až bude mít za pár let bulimii nebo anorexii, tak si vzpomeň, co jsi tu psala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Doe_Jane
2.4.17 20:37
@nani77 píše:
Holky, to nepíše mamina té holčiny, ale sama holčina. Pokládala dotaz se stejnými fotkami na ´jiném webu (wz) s tím, že se jí „kamarádky“ smějí. Byla tam i v plavkách a je to normální hubená holka, to jí odpověděly všechny. Jen jí ty blbky asi zasadily brouka do hlavy, protože se ptá i tady. No jo, komplikovaný věk a k tomu přístup k internetu.

chudák :(
jestli je to tak, tak kašli na to kočko, mi se líbíš a určitě to vyběháš, jen se ti tvaruje postava :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
9559
2.4.17 20:37

@Rabuna Ano, na nejaky ten tuk navic. Kolik ma let? Uz menstruuje? Taky jsem jako dite byla oplacana a v puberte dost pribrala. Ve 20 se zacala zdraveji stravovat a dnes jsem stihlejsi nez jsem byla pred 20 lety :lol: Vazim ted asi tolik, co ve svych 14 letech 8o

Kdyz dcera bude chtit, tak si figuru vylepsi. Ale nenut ji do niceho nasilim. Pokud je spokojena, jak je, nechej ji. Jinak bys ji mohla psychicky uskodit a to urcite nechces.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49241
2.4.17 20:38

@Rabuna
máš hezkou slečnu
pokud doma jíte zdravě a kvalitně a hýbe se tak toto je jen přechodné..navíc mi přijde, že srovnáváním malé s ostatními bys měla přestat - je to hezká holka tečka.. zkus se podívat na širší rodinu na sebe v jejím věku na babičku atd… třeba nemá být po kom vyloženě vychrtlá…
k fotkám - kdybys aspoň obličej rozmazala - nemáš rozum :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3040
2.4.17 20:38

@Rabuna při těle je - take jsme se ve třídě smali 2 holkám s takovouhle postavou - za nas byli jeste vsichni hubení - ted je asi už jina situace.. NICMENE! z tech dvou holek jsou ted superstihlý kočky a naopak ze spousta tenkrát koček jsou po porodu matrony :-) takže spíš bych jí vedla nadale ke sportu a zdravemu živ. stylu…rozhodne žádne diety v tomto veku a blbe poznamky :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama