Příčina okres Rakovník

52
29.7.15 21:07

Příčina okres Rakovník

Ahojky je tu některá z Vás z Příčiny čí okolí? :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

30.7.15 05:25

@bmcerny já jsem kousek odtud ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
52
30.7.15 08:25

Jéé super že se někdo ozval. :) Chtěla bych se poptat kam k doktorům, zůbařům, nějakou dobrou restauraci - kde se člověk nadlábne pořádně, jaká tam je v tom okolí zima - myslím kvůli sněhu, pak třeba kontak na nějakého šikovného elektikáře, komeníka, zedníka :-D :-D no prostě vše co člověka napadne. Za měsíc tam budem kupovat baráček tak bych chtěla takovou lustraci od zkušenějí :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.7.15 19:16

@bmcerny :mavam:
Ahooooj…
Restaurace-myslíš ve městě? Tam bych doporučila KC-divadelní restauraci v centru města. Super ceny a velké porce-mne tam chutná a chodíme tam často ;) zubaře asi v Rakovníku(ve městě) ideálně. Za sebe mohu doporučit dr. Domanja-hrozně hodný a vstřícný zubař-otázkou je, zda bere nové pacienty. Se zubaři je to tu na prd(mají plno). Pokud máš hoooodně korunek(peněz) tak bych ještě doporučila doktora Vítězslava Fořta-ale tam se všechno platí a takové vrtání a zaplombování vyjde na „nějakou“ tu korunu :roll: ale pověst má skvělou. Doktorů je ve městě spousta-asi bych doporučila též dojíždět tam-beztak bys musela pro léky do města do lékárny. Mohu doporučit dr. Pochmonovou-praktická lékařka-myslím, že dojíždí i do Petrovic-to je obec hned pod příčinou. Tam tuším doktorka dojíždí některý den v týdnu, ale kdy přesně, to netuším. :think: Mohu doporučit i ženského lékaře-Maroušek-z vlastní zkušenosti mohu říci, že je super. Potom v nemocnici ordinují skvělí doktoři, ale nevím jak to mají s ordinací. Jednoho z nich jsem měla u porodu dcerky a byl perfektní. (Hlavně nechoď k dr. Pertlovi! :roll: ) Zima tu poslední roky je ok. Cesty v zimě nejsou nejhorší vzhledem k tomu, že je to hlavní tah na Plzeň ;) Na šikovného zedníka mohu číslo zaslat, i elektrikáře(rekonstruujeme momentálně dům, který jsme koupili před ůl rokem ;) ) takže stačí říct, ale mají hodně práce, takže záleží na tom, co vše budete předělávat-zda budou mít čas. Kominíka ale neznám.. Zatím jsme tu žádného neměli-ale budeme též muset sehnat. Odkud se budete stěhovat na Příčinu? A co, že zrovna tam? :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama