Reklama

Přidání diskuze do oblíbených

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mikitaa
Echt Kelišová 9454 příspěvků 18.03.11 11:39
pridani diskuze do oblibenych

zdravim adminy…dneska se snazim pridat si do oblibenych diskuzi jednu diskuzi a misto ni se mi tam pridalo „holky co myslite ano ci ne“ a ta nejde ani smazat!! a ta co chcu ta mi pridat nejde!

Reklama

Reakce:

Any11 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.03.11 11:44
mikitaa píše:
zdravim adminy…dneska se snazim pridat si do oblibenych diskuzi jednu diskuzi a misto ni se mi tam pridalo „holky co myslite ano ci ne“ a ta nejde ani smazat!! a ta co chcu ta mi pridat nejde!

zkusila jsem to (pridat tuhle diskuzi do oblibenych) a taky mi to dela.

ale smazat mi to slo.

dagmariana
Kelišová 6192 příspěvků 18.03.11 11:51
Anielkha píše:
mikitaa píše:
zdravim adminy…dneska se snazim pridat si do oblibenych diskuzi jednu diskuzi a misto ni se mi tam pridalo „holky co myslite ano ci ne“ a ta nejde ani smazat!! a ta co chcu ta mi pridat nejde!

ale smazat mi to slo.

Ahoj,prosim tě a jak vymažeš z oblíbených,mě to nejde :(

Any11 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.03.11 11:54
dagmariana píše:
Anielkha píše:
mikitaa píše:

ale smazat mi to slo.
Ahoj,prosim tě a jak vymažeš z oblíbených,mě to nejde :(

kdyz si v tech oblibenych tak na radku kde je diskuze je na konci odstranit.

mikitaa
Echt Kelišová 9454 příspěvků 18.03.11 11:57

no a kdyz uz sme u toho tak mi nejde dat do oblibenych ani tahle :mrgreen:

dagmariana
Kelišová 6192 příspěvků 18.03.11 11:58
mikitaa píše:
no a kdyz uz sme u toho tak mi nejde dat do oblibenych ani tahle :mrgreen:

Já si tuhle nepřidala a mám ji tam a kolonku odstranit nikde nemám nebo jsem slepá :(

admin
Extra třída :D 11005 příspěvků 18.03.11 12:33

Problém s přidáváním témat do oblíbených diskusí by měl být odstraněn, vyzkoušejte.

Pokud rozkliknete „Moje oblíbené diskuse“ - vpravo je červené kolečko s možností „Odstranit“, tím zase diskusi z této složky vyjmete.

Tereza

dagmariana
Kelišová 6192 příspěvků 18.03.11 12:39
admin píše:
Problém s přidáváním témat do oblíbených diskusí by měl být odstraněn, vyzkoušejte.

Pokud rozkliknete „Moje oblíbené diskuse“ - vpravo je červené kolečko s možností „Odstranit“, tím zase diskusi z této složky vyjmete.

Tereza

Jsem tu docela dlouho,ale tuhle ikonu nevidim,prostě jsem asi neschopák ,ale nevidim jí.

mikitaa
Echt Kelišová 9454 příspěvků 18.03.11 12:50

admin: :palec: vse funguje jak ma

dagmar: tady

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Britové zapomínají na problémy a šílí po Harrym a Meghan. Čím tak fascinují?

Celý svět přihlíží tomu, jak princ Harry (34) s Meghan Markle (37) cestují po... číst dále >

Muslimové v Ordinaci? Podle studie se musí častěji objevovat v českých seriálech!

Islamofobie je za poslední roky téma jako hrom, pro Českou republiku to platí... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >