Přidání diskuze do oblíbených

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
mikitaa
Echt Kelišová 9454 příspěvků 18.03.11 11:39
pridani diskuze do oblibenych

zdravim adminy…dneska se snazim pridat si do oblibenych diskuzi jednu diskuzi a misto ni se mi tam pridalo „holky co myslite ano ci ne“ a ta nejde ani smazat!! a ta co chcu ta mi pridat nejde!

Reakce:
Any11
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.03.11 11:44
mikitaa píše:
zdravim adminy…dneska se snazim pridat si do oblibenych diskuzi jednu diskuzi a misto ni se mi tam pridalo „holky co myslite ano ci ne“ a ta nejde ani smazat!! a ta co chcu ta mi pridat nejde!

zkusila jsem to (pridat tuhle diskuzi do oblibenych) a taky mi to dela.

ale smazat mi to slo.

dagmariana
Kelišová 6192 příspěvků 18.03.11 11:51
Anielkha píše:
mikitaa píše:
zdravim adminy…dneska se snazim pridat si do oblibenych diskuzi jednu diskuzi a misto ni se mi tam pridalo „holky co myslite ano ci ne“ a ta nejde ani smazat!! a ta co chcu ta mi pridat nejde!

ale smazat mi to slo.

Ahoj,prosim tě a jak vymažeš z oblíbených,mě to nejde :(

Any11
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.03.11 11:54
dagmariana píše:
Anielkha píše:
mikitaa píše:

ale smazat mi to slo.
Ahoj,prosim tě a jak vymažeš z oblíbených,mě to nejde :(

kdyz si v tech oblibenych tak na radku kde je diskuze je na konci odstranit.

mikitaa
Echt Kelišová 9454 příspěvků 18.03.11 11:57

no a kdyz uz sme u toho tak mi nejde dat do oblibenych ani tahle :mrgreen:

dagmariana
Kelišová 6192 příspěvků 18.03.11 11:58
mikitaa píše:
no a kdyz uz sme u toho tak mi nejde dat do oblibenych ani tahle :mrgreen:

Já si tuhle nepřidala a mám ji tam a kolonku odstranit nikde nemám nebo jsem slepá :(

Uživatel je onlineadmin
Extra třída :D 11318 příspěvků 18.03.11 12:33

Problém s přidáváním témat do oblíbených diskusí by měl být odstraněn, vyzkoušejte.

Pokud rozkliknete „Moje oblíbené diskuse“ - vpravo je červené kolečko s možností „Odstranit“, tím zase diskusi z této složky vyjmete.

Tereza

dagmariana
Kelišová 6192 příspěvků 18.03.11 12:39
admin píše:
Problém s přidáváním témat do oblíbených diskusí by měl být odstraněn, vyzkoušejte.

Pokud rozkliknete „Moje oblíbené diskuse“ - vpravo je červené kolečko s možností „Odstranit“, tím zase diskusi z této složky vyjmete.

Tereza

Jsem tu docela dlouho,ale tuhle ikonu nevidim,prostě jsem asi neschopák ,ale nevidim jí.

mikitaa
Echt Kelišová 9454 příspěvků 18.03.11 12:50

admin: :palec: vse funguje jak ma

dagmar: tady

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Pomeje si vyslechl krutý verdikt: Rakovina se šíří dál a lékaři tápou

Rakovina je velmi zákeřný soupeř, který se nechce vzdát bez boje. Svoje o tom... číst dále >

Matěj von Osečany a jeho „pojišťovna štěstí“: Kominíky si pozval rovnou dva

Zámecký pán Matěj Stropnický (35), který se svým partnerem Danielem Krejčíkem... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >