Přímořsko 2019

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kvítko
Kecalka 198 příspěvků 05.01.19 16:37
Primorsko 2019

Zdravím všechny, mám dotaz na všechny, kdo byli v poslední době v Primorsku. Byla jsem tam před hodně lety, nyní bych tam chtěla s dětmi, už většími. Jaká pláž by pro nás byla lepší, severní nebo jižní? Dětem je 13,9 a 7 let. Slyšela jsem, že na jižní je tobogán, ale není tam zase moc lidí? Máte nějaký tip na ubytování? Díky za odpověď, Kvítko.

Reakce:
fazolka121
Kecalka 279 příspěvků 05.01.19 16:56

Primorsko je super a severní pláž je pro takové děti lepší jsou tam vlny a daleko vody jen po pás takže se vyřadí. Na jižní pláži bývá. Hodně ras byla jsem tak už 3× a na jižní pláži jsme nebyli celý den a i jednou dokonce i když jsme tam měli ubytování. Co se týká ubytování najdeš toho mraky záleží co chceš ale já nedoporučuji all inclusive to Bulhaři neumí max snidane ale jídlo je tam za slušný prachy a fakt se najis čeho kdy chceš . My byli i pěšky na perle a pěšky na Kitenu a sami si jezdíme taxíkem do Sozopolu. BG miluju takže se klidně ptej byla jsem na Slunečním pobřeží Ravde Sozopolu Cernomorci Kitenu a primorsku

kvítko
Kecalka 198 příspěvků 05.01.19 17:36

Díky moc za rychlou odpověď. Chtěli bychom jet 2 rodiny. Švagr by chtěl hotel s all inclusive, blízko u pláže. Koukala jsem, že u severní pláže jsou hotely. Na konkrétní ubytování asi tip nemáš?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Kam zmizela nechvalně proslulá iniciátorka kauzy Me Too Asia Argento?

Bývalá herecká hvězda, Jimmy Bennett reagoval na loňskou vlnu Me Too, ve... číst dále >

Vraha si mažu! Přátelé obviněného Davida začali s odvetou na sociálních sítích

Zatímco jednoho známí označují za milého chlapce, který se bohužel zapletl do... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >