Příšerná nudle

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
23.11.21 20:21

Příšerná nudle

Omlouvám se za nadpis, ale ráda bych kdyby někdo reagoval, mám příšernou tekoucí rýmu, nestíhám si upřímně utírat nos natož smrkat, vysmrkám se a už mi teče znova rýma, kdyby bylo jaro řeknu že mám alergickou reakci, pořád kychám a teče mi přitom i z očí, šíleně mě pálí nos. K tomu mám pálení na pruduškách a zimnici, ale bez teplot. Poradíte co si vzít? Bolest nemám, teplotu taky ne, sprej do nosu nemá cenu jelikož omlouvám se hned to vyteče, jsem úplně KO, odpoledne jsem si vzala paralen, ale nezabral, nedá se přitom ani spát. Dnes jsem si dělala " štourací " covid test negativní..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11348
23.11.21 20:34

No, klasický začátek virozy. Nepomůže nic, jen až ta rýma zhoustne. To je většinou druhý den. Na tohle ti Paralen nezabere, ten je na tlumení horečky a bolesti. Radši se dopuj vitamínem C a zalez do peřin. Léky až v případě potřeby, tělo musí bojovat samo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.11.21 20:44

Díky. Většinou začátek virózy mě tak neskolí, ale tohle je mazec, jsem unavená, usoplená, bolí mě celé tělo. Rada bych si lehla, ale mám malé dítě s ním to moc nejde 8o zítra, snad bude lépe a moc díky

• Citovat
  • Nahlásit
963
23.11.21 20:50

Jo tohle sem měla cca 3 týdny zpátky..první den teklo z nosu jak popisujete ty, druhý den mě bolelo v krku a třetí den sem kašlala..pak už to bylo cajk..pila sem slezovy čaj s medem a citronem a cmuchala rymovnik :-) a Horká vana na zahnání zimnice..to bylo faaaajn :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25202
23.11.21 20:52

Na rýmu toho moc není. Já věřím na zázračnou sílu cibulového sirupu. Ne že by rýmu zastavil, ale rychleji mě z každé virózy vyseká.
Jinak prostě postel a halda kapesníků. Víc větrat, vlhčí vzduch pomůže, vitamíny, česnek, cibule, kvalitní jídlo, hodně pít. A vydržet :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27853
23.11.21 20:53
@Anonymní píše:
Omlouvám se za nadpis, ale ráda bych kdyby někdo reagoval, mám příšernou tekoucí rýmu, nestíhám si upřímně utírat nos natož smrkat, vysmrkám se a už mi teče znova rýma, kdyby bylo jaro řeknu že mám alergickou reakci, pořád kychám a teče mi přitom i z očí, šíleně mě pálí nos. K tomu mám pálení na pruduškách a zimnici, ale bez teplot. Poradíte co si vzít? Bolest nemám, teplotu taky ne, sprej do nosu nemá cenu jelikož omlouvám se hned to vyteče, jsem úplně KO, odpoledne jsem si vzala paralen, ale nezabral, nedá se přitom ani spát. Dnes jsem si dělala " štourací " covid test negativní..

no to je drama, to mívám 3× za rok celý život i bez covidu a bez testů,
když jsem doma, nacpu si do nosní dírky střídavě kus vaty, aby to furt neteklo, v práci asi tunu papírových kapesníčků - pomůže jedině čas a v mezičase mazat pod nosem a kolem nosu zázračný kelímek z Oriflamu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27853
23.11.21 20:55
@Anonymní píše:
Díky. Většinou začátek virózy mě tak neskolí, ale tohle je mazec, jsem unavená, usoplená, bolí mě celé tělo. Rada bych si lehla, ale mám malé dítě s ním to moc nejde 8o zítra, snad bude lépe a moc díky

ty máš fakt poprvé za život rýmu??? :zed: :zed: :zed: :zed:

zítra asi založím diskusi o čurání nebo o pití čaje, nebo jak jdu po ulici a střídám nohy :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.11.21 20:58

Upřímně mám v nose nacpané kapesníky protože to se nedá zastavit, ale bylo mi hloupé to napsat. :oops:
Já neříkám že vše musí být hned covid, ale loni jsem prodělala vážnou nemoc, takže jsem se pro svůj klid otestovala, za to nic nedám :nevim:

Jinak díky zkusím tu cibuli, to je dobrý nápad. Od rána jedu čaj s citronem a mažu nos ale takhle k večeru je to fakt síla

• Citovat
  • Nahlásit
12620
23.11.21 20:59
@Anonymní píše:

Klid, jsi žena, tak to bude za pár dní ok. Kdybys byla chlap, tak ti pošlu věneček s rakvičkou :mrgreen: Prostě vydrž, připrav si náruč kapesníků, čaj, vezmi si paralen, buď v teple a ono to odezní :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12620
23.11.21 21:00
@stinga píše:
ty máš fakt poprvé za život rýmu??? :zed: :zed: :zed: :zed:zítra asi založím diskusi o čurání nebo o pití čaje, nebo jak jdu po ulici a střídám nohy :zed:

Ona je asi vyplašená z kovidu, protože podle všeho, jsou ostatní nemoce pryč, a je tu jen tohle. Tak se na ní nezlob :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
487
23.11.21 21:03

Nos proplachovat konvickou.

A podle mě to je jasný covid :mrgreen: test zkus znovu nebo pcr, jestli to je pro tebe důležité

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27853
23.11.21 21:03
@arinecka píše:
Ona je asi vyplašená z kovidu, protože podle všeho, jsou ostatní nemoce pryč, a je tu jen tohle. Tak se na ní nezlob :mrgreen:

já se na ni nezlobím, já se jen divím, až tak, že jsem málem spadla ze židle - fakt nechápu - no asi je opravdu tak paralyzovaná strachem, až přestala přemýšlet-
anebo zázrak přírody, který nikdy nezažil rýmu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12620
23.11.21 21:05
@stinga píše:
já se na ni nezlobím, já se jen divím, až tak, že jsem málem spadla ze židle - fakt nechápu - no asi je opravdu tak paralyzovaná strachem, až přestala přemýšlet-
anebo zázrak přírody, který nikdy nezažil rýmu

Jasný, taky sem se podivila, ale v dněšní době se už ničemu nedivím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat