Příspěvek na bydlení

Anonymní
15.4.21 13:02

Příspěvek na bydlení...rada

Dobrý den, potřebovala bych poradit ohledně příspěvku na bydlení.(za první čtvrtletí leden, únor, březen)
Mám smlouvu na byt, ve které jsem já, přítel a naše dítě..
Na služby byl napsaný přítel, který od nás včera odešel..takže jsem dnes byla na přepsání služeb na sebe..
Jenže v žádosti je právě plyn, elektřina..na které jsem až odedneška a když potřebuji vyplnit zpětně za období, když tam byl on, tak mi to tam nevyplněj, jen pokud by to tedy šel žádat on…jenže když odešel, potřebuji to na sebe…
Mám smůlu nebo nedá se kolonka plyn elektřina proškrtnout a řešit jen nájemné, které vím doložit i bez něj?
A můžu žádat sama o příspěvek i kdYž je ve smlouvě i on? Nebo musím mít novou, kde budu jen já?.. děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
234
15.4.21 13:05

Pokud chceš zažádat o bydlení tak v nájemní smlouvě musíš být jen ty a tve dítě.
Pokud tam bude napsaný i tvůj ex tak ti nic neschválí.
Takže musíš mít novou smlouvu.
A plyn a elektřina podle mě pokud si to chceš napsat na sebe tak asi můžeš i sama nemusíš tam mít ex když jim řekneš že už sním nejsi a nejsi sním v kontaktu tak by to určitě nějak šlo zařídit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.4.21 13:10

Já už mám právě služby přepsané na sebe, jenže v papírech na příspěvek je i to čtvrtletí, kde byl na službách on, takže to nemám jak doložit..
Proto mě zajímá, jestli se nedá řídit jen nájmem, u nájmu vím přepsat smlouvu jen na sebe i zpětně…ale ty služby ne a pokud je nedoložím, tak nemůžu dostat příspěvek zpětně, ale až odedneška dále.

• Citovat
  • Nahlásit
169
15.4.21 13:13

Prispevek zpetne kdyz tam bydlel?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.4.21 13:16

Co je..vyplaci se zpetne

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
15.4.21 13:17

Ja potrebuju poradit, tak bud pomoz, nebo radeji nic

• Citovat
  • Nahlásit
76157
15.4.21 13:38

No, hlavne ho musis mit vylouceneho ze spolecne posuzovanych osob, takze bud stanovene alimenty, nebo jinak dolozeno, ze uz s vami nebydli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7862
15.4.21 13:40
@Anonymní píše:
Co je..vyplaci se zpetne

To jo, ale když naoko napíšeš nájemní smlouvu na dřívější datum, tak ti budou haprovat ty energie pořád. A úmyslný podvod k vylákání dávek je trestný. Já bych se na to vyprdnul. Zarid si od něj co nejdřív alimenty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5955
15.4.21 13:46
@Anonymní píše:
Co je..vyplaci se zpetne

ze se berou vydaje za bydleni a prijmy rodiny zpetne, tzn. i prijmy partnera, kdyz tam s vama zil v ty mesice zil, takze mas stejne smolika (teda pokud partner pracoval) a nemusis nic falsovat. nech si od dubna napsat novou zadost a zazadej za tri mesice, kdy se bude zas brat potaz naklady na bydleni a tvuj prijem za duben, kveten, cerven… byt tebou, zvednu zadek a jdu na socialku, at ti to tam polopaticky vysvetli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7862
15.4.21 14:41

@markytka3 Ale to ona nechce, ona chce poradit, jak to občůrat a toho přítele vymazat i z těch měsíců, kdy tam s nima reálně žil, aby dostala prachy od státu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5955
15.4.21 14:46
@Cenarius píše:
@markytka3 Ale to ona nechce, ona chce poradit, jak to občůrat a toho přítele vymazat i z těch měsíců, kdy tam s nima reálně žil, aby dostala prachy od státu.

no tak to ma asi smolika, teda pokud jeji pritel pracoval, coz u kofoly pochybuji…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
382
15.4.21 15:40

Ja teda nechápu za co chceš peníze? Podává se to zpětně, takže to s vámi přítel bydlel.
Ale klobouk dolu, ze si hned druhy den šla přepsat energie. Ja teda mela po rozchodu jiný starosti

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat