Příspěvek na očkování RBP

Mia21
8.4.16 07:55

Přispěvek na očkování RBP

Ahoj, mám dotaz. Dceru chci nechat naočkovat proti KE a rbp přispívá 1000,–, já mám taky rbp a taky možnost 1000,– myslíte, že by ji to nějak šlo připsat k proplacení toho očkování..?? Celé to očkování bude stát 2000,–..(takže by mi proplatili celé to očkování?!) A za jak dlouho mám dojít s potvrzeným papírem o očkování na pojišťovnu??? (Dcera bude mít to rychlejší očkování) děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3386
8.4.16 07:56

Myslím, že ne..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7531
8.4.16 08:12

Nejspíš nejde, jaké jsou lhůty pro vyřízení bude určitě na stránkách pojišťovny, záleží jakou máš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64733
8.4.16 08:17

@Mia21 určitě to nepůjde, je tam limit na osobu, hotovo. Jinak dojít, až bude naočkováno - je třeba doložit očkovák.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7531
8.4.16 08:20

@Mia21 tady máš jejich podmínky, jak jednoduché, zagooglit na netu a máš to rychleji než na miminu ;) ;)
http://www.rbp-zp.cz/…-proplaceni/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6834
8.4.16 09:02

Z rodiče se dá převést jen půlka na dítě (aspoň 3 roky zpátky jsme to tak udělali) u RBP

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Mia21
8.4.16 09:08
@subsomi píše:
Z rodiče se dá převést jen půlka na dítě (aspoň 3 roky zpátky jsme to tak udělali) u RBP

Ano, to myslím ;)

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
Mia21
8.4.16 09:16
@martina.se píše:
@Mia21 určitě to nepůjde, je tam limit na osobu, hotovo. Jinak dojít, až bude naočkováno - je třeba doložit očkovák.

Takže máme dojít až bude mít všechny ty tři dávky??

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
64733
8.4.16 09:22
@Mia21 píše:

na jejich stránkách je, že max 2 měsíce po vystavení dokladu - pokud Ti při každém očkování dají zvlášť doklad o platbě, tak po každém zvlášť.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7531
8.4.16 10:29
@Mia21 píše:
:roll: dávala jsem ti nahoře odkaz na jejich stránky na podmínky čerpání, tam to všechno mají, řiď se dle toho a ne podle toho co ti tady napíše banda ženských
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat