Příspěvky hmotné nouze

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.03.19 15:19
Příspěvky hmotné nouze

Skončil mi Rodicak, beru podporu ale už jen poslední měsíc (bude to přes 2tisice)přídavek na dítě a příspěvek na bydleni 6700,najem je 13. Mála ma tatinka v RL ale neni tu nahlaseny, je OSVC. Chci se zeptat jestli se taky počítá do příjmu rodiny, rozešli jsme se a nějaké peníze mi dává ale jak to chodí na úřadě v takovém případě? Stačí jen moje svědectví že tento měsíc mi dal třeba 2tisice aa nebo se to musi vyřešit nějak oficiálně? Pracovat zatim nemůžu protože dítě to ve školce nezvládá a nemá kdo hlidat…

Reakce:
Deninka87
Kecalka 191 příspěvků 04.03.19 15:37
@Anonymní píše:
Skončil mi Rodicak, beru podporu ale už jen poslední měsíc (bude to přes 2tisice)přídavek na dítě a příspěvek na bydleni 6700,najem je 13. Mála ma tatinka v RL ale neni tu nahlaseny, je OSVC. Chci se zeptat jestli se taky počítá do příjmu rodiny, rozešli jsme se a nějaké peníze mi dává ale jak to chodí na úřadě v takovém případě? Stačí jen moje svědectví že tento měsíc mi dal třeba 2tisice aa nebo se to musi vyřešit nějak oficiálně? Pracovat zatim nemůžu protože dítě to ve školce nezvládá a nemá kdo hlidat…

musí být oficiálně dohoda rodičů o stanovení výživného, podané přes soud…

Jana206
Nadpozemská drbna 27158 příspěvků 04.03.19 16:15

Musís to řešit soudně. Urady žádné mimosoudni dohody k vůli cetnemu zneužívání davek v minulosti neberou.Jak statni sociální podpora,tak hmotna nouze.

Anik
Ukecaná baba ;) 1746 příspěvků 04.03.19 18:57

No a jak to bylo doposud? na základě čeho ti vypláceli příspěvek na bydlení? potřebovali nějakej papír? bydleli jste společně a přesto jsi dostávala takové veliké peníze?

Nám tehdy stačila sepsaná dohoda o výživným, notářsky ověřená, ale je to 13 let. Pak jsem slyšela, že je nutno soudní rozhodnutí. Rozhodně to ale nepůjde tak, že jim každý čtvrtletí nahlásíš, kolik jsi od něj dostala. Teda nemělo by to tak jít, ale spec v dávkách je děsněj binec.

Váš příspěvek
Reklama