Jaký přístroj na smoothies

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

esmeralda44
Zasloužilá kecalka 520 příspěvků 23.11.17 20:33
Pristroj na smoothie jaky?

Ahoj, prosim o radu, jaky je dobry pristroj na smoothie? A jaky je rozdil mezie odstavnovacem a smothie pristrojem? Dekuji

Reklama

Reakce:

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 1898 příspěvků 23.11.17 20:36

@esmeralda44 ahoj :) ja mam uplne obyc za 500,– z Globusu a fungule skvele, zvladne vsechno ;) jedine minus je, ze je hlucnejsi, ale da se to…jinak smoothie se dava cely ovoce, takze je tam i duznina (samozrejme vypeckovane a tak - jablka a tak) a odstavnovac vytlaci jen stavu :)

marka123
Kecalka 488 příspěvků 23.11.17 20:48

Dobry den, odstavnovac oddeli stavu a duzninu(odpad), smoothie zmixne vsechno. Nechali jsme si ted k vanocum koupit tento(viz niz), hledala jsem na netu vysoky vykon, nizka cena, dobre recenze, a hlavne aby zmixnul i mrkev a orechy. Zkusenost jeste nemam, ale dle recenzi, vypada fakt dobre, uz se tesim :) zalezi, co od pristroje ocekavate

https://m.heureka.cz/…/ecg-sm-900/

NikysekR
Extra třída :D 10256 příspěvků 3 inzeráty 23.11.17 20:48

@esmeralda44 Odšťavňovač odšťavňuje (vymačkává šťávu) a smoothie maker rozmixuje ovoce (zeleninu) komplet i se slupkou ;) Já mám taky obyč - z Lidlu a jsem spokojená.

kaja00
Extra třída :D 13394 příspěvků 23.11.17 20:52

Ahoj, rozdíl mezi těmito přístroji nebudu psát, máš to napsané už ve dvou příspěvcích. Smoothie maker mám DOMO a jsem spokojená, ale vůbec bych se nebála koupit v lidlu, s jejich přístroji jsem také moc spokojená.

mamoch
Zasloužilá kecalka 501 příspěvků 23.11.17 21:04

Mám DOMO, využívám denně, někdy i dvakrát, právě teď piju dvě mrkve s vodou, jablka jsem zapomněla koupit:)

Criolo
Kecalka 143 příspěvků 23.11.17 21:11

Domo jsem mela a vubec jsem spokojena nebyla, ted mam Nutribulet a jsem max spokojena.

Envie 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.11.17 21:27

Zalezi co chces mixovat. Jestli i seminka, orechy, led atd. Tak to chce vykon nad 900. My mame catler a je super. Je teda ale drazsi.

Jahudka82
Ukecaná baba ;) 1941 příspěvků 1 inzerát 23.11.17 23:06

Nedavno jsem smoothie mixer dostala jako darek - ActiveMix (Eta), zatim spokojenost:) A hlavne na rozdil od odstavnovace maji snad vsechny „smoothovace“ ten system ze se na lahev po vyndani z mixéru, kam se jednoduse zacvakne spolu s nastavcem z nozema (ten ji vlastne uzavre), da rovnou nasadit vicko s otvorem na piti a odklapecim krytem a vzit s sebou nekam na vylet, cvičení, procházku jako zdroj cukru. Proste energie sbalena na cesty:-) A uz se tesim, jak v tom budu nasi male delat presnidavky a zeleninove prikrmy (jen nedas vodu, nebo malo takze je to hustsi a netece)…

Murka
Ukecaná baba ;) 1423 příspěvků 24.11.17 15:10

Mám Sencor Nutri blender a i když stál víc, jsem spokojená a nelituju. Umixuje všechno, ovoce, zeleninu, ořechy, semínka… S trochou práce na něm udělám i ořechové máslo. Ale nemám srovnání s levnějšími stroji.
Jinak smoothie je rozmixované ovoce nebo zelenina třeba i se slupkou na velmi jemno.
Odšťavňovač oddělí šťávu od dužniny (do jedné nádoby jde šťáva, do druhé dužnina).

admin
Extra třída :D 10792 příspěvků 28.11.17 10:46

Díky všem za tipy! Kdyby se někomu hodila levnější varianta, posílám tipy na odšťavňovače v Bazaru. Ať předvánoční rozpočet tolik neutrpí. ;)

Monika

LindaaS
Nováček 4 příspěvky 12.07.18 14:40

Já používám MioMat, na smoothie je úplně nejlepší. Na webu mujmiomat.cz navíc najdeš i výborné recepty ;).

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Kanada o Šafářové věděla, já byla slepá! Vondráčková reaguje na prohlášení Plekance

Tomáš Plekanec (35) dnes veřejně potvrdil začínající vztah s Lucií Šafářovou... číst dále >

Vondráčková se uzavřela do sebe. Jaké jsou teď její plány a co bude dělat?

Prožívá nejhorší období svého života a projevuje se to na její psychice.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Seznamka muže snů nedodala. Musí Tereze zaplatit odškodné, rozhodl soud

I smůla může být někdy užitečná. Rozvedená sedmačtyřicetiletá Tereza Burkiová... číst dále >

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Reklama