Přítel ruší schůzky

Anonymní
2.7.20 14:31

Přítel ruší schůzky

Ahoj. Jsem už přes dva roky s mým přítelem. Poznali jsme se nejprve přes internet, po nějaké době jsme se sešli a všechno bylo tak neskutečně kouzelné, vídali jsme se tak 3× týdně a mně to vyhovovalo, byla jsem skutečně šťastná. Byl ochotný i brzo vstávat třeba i v půl 5 ráno, aby mohl nasednout na vlak a doject až ke mně. Po třech měsících jsme se začali ale setkávat pořád méně často… najednou to bylo 2× týdně, pak jednou týdně, potom jednou za dva týdny a teď už jsou to třeba 3 týdny co jsem ho vůbec neviděla :zed: Plánujeme i přes to všechno společné bydlení a přítel si kvůli tomu našel před dvěma měsíci dokonce i práci (ještě stále studuje) abychom se mohli mít dobře a mohli spolu bydlet. A já si toho vážím, ale přece jen nepracuje natolik, aby si ani neudělal na mě čas :,( Pořád si říkám, ze mu na mě a na našem vztahu musí záležet, když kvůli tomu pracuje a hledá i místo k bydlení se mnou. Opravdu si už nevím rady… Vždycky se domluvíme na nějakém dni, že se uvidíme a těsně před tím, než má přiject, tak to zruší s tím, že má něco důležitého. Snažím se být v klidu, ale stejně se potom nakonec pohádáme. A myslím si, že už nejsme malý děti na to, abychom se hádali přes zprávy na telefonu.. Když už, tak je mnohem lepší si všechno vyříkat osobně do očí, jenže to nejde když ho vidím takhle zřídka. A když už jsem s ním řešila tento problém při osobní schůzce, nasliboval mi, jak to změní a chová se najednou tak hezky ke mně, ale jakmile to začnu řešit přes telefon, tak se o tom nechce bavit a neřeší to. Já ho opravdu miluju, nechci si najít někoho jiného. Už brzy bychom spolu měli bydlet, ale i když bydlení s ním nám vyřeší tyto “vídací problémy” tak bych řekla, že to není úplně řešení… Chci s ním bydlet, protože ho miluju a ne kvůli tomu, že když spolu nebudeme bydlet, tak se nebudeme vídat. :( Říkal mi, že to vídání je špatné kvůli blbým vlakovým spojům.. vím že nejsou úplně ideální, ale přece jen dřív mu to problém nedělalo. Snažila jsem se ho pochopit, ale teď když už má řidičák a auto, tak už to vážně nechápu, co je tedy špatně… Možná dělám i tu chybu, že se ho pořád ptám jen já, kdy se budeme moct vidět a když už se zeptá on jednou za dlouhou dobu, tak řeknu hned, že ano, i když bych si mohla udělat jiné plány a nebo kolikrát jsem i schopná zrušit moje plány kvůli němu, abych ho mohla vidět. A to je pak hrozný pocit, když si kvůli němu zrušíte plány a on nakonec stejně nepřijede :,( Možná bych měla hrát na nějakou dobu chladnou a nedostupnou, ale to prostě nejsem já. Už jsem to zkoušela a vydrželo mi to jen 3 dny. Ale myslím, ze to mělo pozitivní výsledek, za ty 3 dny se mě sám zeptal jestli by za mnou mohl přiject, což se opravdu moc často neděje. Naschvál jsem mu řekla ze ještě nevím a uvidím potom. Nakonec jsem řekla, že ano, že se můžeme vidět. Jenže i přesto, že mi schůzku sám navrhl, tak ji zrušil. Vždycky říká věci typu, že se nevyspal, že ho bolí hlava, že musí něco udělat doma atd. Jsem hodně trpělivý člověk, ale tohle je už na mě příliš :zed: Budu ráda za nějakou radu, rozhodně tu budou lidé s více zkušenostmi se vztahy, než já. :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

478
2.7.20 14:38

Plánujete spolu budoucnost, žít spolu, tak se tvůj problém časem vyřeší. Ještě jsi nenapsala, zda máte nějaký horizont na sestěhování. Hrát hry, nebo ty tvoje hádky přes telefon.. to je blbost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
408
2.7.20 14:41

A proč jezdí jen on za tebou?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9312
2.7.20 14:43

A kdy spolu budete bydlet?
Zvláštní to je, ale ono studovat do toho pracovat, ono to docela dost času sežere…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.7.20 14:50

Na mě z toho čiší přílišná naivita z tvé strany. Ten s tebou bydlet nebude a žádnou velkou budoucnost bych ani neočekávala :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
2.7.20 14:51

@lafelay Já mám psychickou poruchu, takže mi dělá problém jezdit veřejnou dopravou :(. On samozřejmě o všem ví a říkal, že se tomu přizpůsobí, věděl celou dobu do čeho jde a nedělalo mu to zezačátku problém. Samozřejmě, že i já za ním občas přijedu, když má někdo z mé rodiny zrovna cestu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
2.7.20 14:55

@Kotatko03 V plánu to máme, tak do konce srpna, dokud jsou prázdniny a může pracovat. Potom by dodělal poslední rok školy a do toho měl brigádu. Takže teď jen pracuje a ještě nechodí do školy, ale i tak pořád nejezdí za mnou :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
72371
2.7.20 15:03
@Aaanonym4 píše:
@lafelay Já mám psychickou poruchu, takže mi dělá problém jezdit veřejnou dopravou :(. On samozřejmě o všem ví a říkal, že se tomu přizpůsobí, věděl celou dobu do čeho jde a nedělalo mu to zezačátku problém. Samozřejmě, že i já za ním občas přijedu, když má někdo z mé rodiny zrovna cestu.

Nejspis uz toho ma plne zuby a nevi, jak ro rict naplno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
408
2.7.20 15:07
@Aaanonym4 píše:
@lafelay Já mám psychickou poruchu, takže mi dělá problém jezdit veřejnou dopravou :(. On samozřejmě o všem ví a říkal, že se tomu přizpůsobí, věděl celou dobu do čeho jde a nedělalo mu to zezačátku problém. Samozřejmě, že i já za ním občas přijedu, když má někdo z mé rodiny zrovna cestu.

Tak to bohuzel vypadá, že ho to přestalo bavit :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15565
2.7.20 15:12

To, co popisuješ, musí být pro chlapa naprosto úmorný způsob fungování… Něco jiného by bylo, kdybyste cestovali rovnocenným způsobem, ale když musí pořád jenom on, to musí být na zbláznění. Pracovat, řešit studium a ještě neustále někde pendlovat, se vstáváním v půl páté ráno, 3× týdně. Nedivím se, že to omezuje - jen je mu asi hloupé Ti to říct naplno.

A upřímně - dost se divím, že jsi mu to nenavrhla sama. Hlavně, že TY jsi byla „neskutečně šťastná“, no… :nevim:

Až spolu začnete bydlet, teprve pak můžeš posuzovat, zda resp. jak mu na Tobě záleží a jak moc o ten vztah stojí… současná situace je v podstatě jen jednostranná zátěž pro něj a výhody pro Tebe.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26391
2.7.20 15:13

@Aaanonym4
Už bych si s ním budoucnost nemalovala. Nejspíš se bojí ti říct, že je konec.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
2.7.20 17:02

@BohunkaP V půl 5 vstával minulý rok o prázdninách, takže vlastně nemusel řešit nic jiného, nepracoval, nechodil do školy, takže mi to nepřijde tak hrozné. Teď řeší jen práci ve které je 8 hodin, takže v podstatě jako by byl ve škole a autem by u mě byl do 10ti minut… a kdykoliv by mohl odject domů, takže si nemyslím, že bych ho nějak zatěžovala. Dokud chodil do práce a neměl auto, tak jsem to tolerovala, přece jen ty spoje vlakem jsou špatný, ale teď když jezdí autem, tak mi nepřijde zas tak hrozný prostě nasednout a ject. Sice za ním nejezdím nějak často, ale když měl svátek a já udělala dort a chtěla přiject k němu a dát mu to s dárkem, nechtěl mě vidět. Tak jsem ho poprosila, jestli by aspoň mohl vyjít z domu a vzít si dort a dárek, ale stále nechtěl. Kolikrát jsem dělala oběd pro nás dva, když jsme byli domluvený, že se uvidíme a nakonec nic a půlku oběda jsem vyhazovala. Sice ano, je v nevýhodě, že já přijedu jen jednou za čas, ale dělám spoustu jiných věcí, ale nevím jestli on to nevidí :( Já dokážu pochopit hodně věcí, ale když zůstanu sama doma na Silvestra, Valentýn, výročí i narozeniny, tak mě to prostě mrzí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26391
2.7.20 17:05
@Aaanonym4 píše:
@BohunkaP V půl 5 vstával minulý rok o prázdninách, takže vlastně nemusel řešit nic jiného, nepracoval, nechodil do školy, takže mi to nepřijde tak hrozné. Teď řeší jen práci ve které je 8 hodin, takže v podstatě jako by byl ve škole a autem by u mě byl do 10ti minut… a kdykoliv by mohl odject domů, takže si nemyslím, že bych ho nějak zatěžovala. Dokud chodil do práce a neměl auto, tak jsem to tolerovala, přece jen ty spoje vlakem jsou špatný, ale teď když jezdí autem, tak mi nepřijde zas tak hrozný prostě nasednout a ject. Sice za ním nejezdím nějak často, ale když měl svátek a já udělala dort a chtěla přiject k němu a dát mu to s dárkem, nechtěl mě vidět. Tak jsem ho poprosila, jestli by aspoň mohl vyjít z domu a vzít si dort a dárek, ale stále nechtěl. Kolikrát jsem dělala oběd pro nás dva, když jsme byli domluvený, že se uvidíme a nakonec nic a půlku oběda jsem vyhazovala. Sice ano, je v nevýhodě, že já přijedu jen jednou za čas, ale dělám spoustu jiných věcí, ale nevím jestli on to nevidí :( Já dokážu pochopit hodně věcí, ale když zůstanu sama doma na Silvestra, Valentýn, výročí i narozeniny, tak mě to prostě mrzí.

Ono ti to pořád nedochází. Takhle se zamilovaný slušny kluk nechová.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18427
2.7.20 17:16

@Aaanonym4 tak pokud je u tebe za 10 min autem, nechapu, proč nedojdes někdy ty za nim pesky 8o Nicméně je jasne, ze ho moc neberes, zamilovaný chlap udělá cokoli, aby te viděl třeba jen půl hodiny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
2.7.20 17:36
@Russet píše:
Ono ti to pořád nedochází. Takhle se zamilovaný slušny kluk nechová.

No já vím, že takhle by se chovat vůbec neměl… ale co dělat aby to bylo zase jako dřív? Už jsem jednou přemýšlela, že si dáme nějaký čas jen pro sebe a nebudeme vůbec v kontaktu, on souhlasil a tak jsme si dali týden. Hned po jednom dni se mi už ozýval, že mu chybim a už to bez toho kontaktu nezvládá, tak jsme zase byli dál normálně v kontaktu, ale vídání se nezměnilo. Možná bych to měla po dlouhé době navrhnout znova aby si sám uvědomil co cítí :(
Já už se tolikrát ptala co ke mně cítí a jestli se to změnilo, říká že on cítí pořad to samý co na začátku vztahu. My jsme spolu v kontaktu každý den přes telefon už celý dva roky, tak třeba když najednou ten kontakt na nějakou dobu přetrhnu, tak si uvědomí o co přichází :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama