Přítel se šíleně rozprděl

Anonymní
1.4.20 00:46

Pritel se silene rozprdel

Ahoj, nevim kam presne toto zaradit, a prosim anonym. S pritelem uz zijem par let, tak kvuli kazdemu prdiku neutikame na wc, kdyz vime ze to bude fakt pukavec a nebo kanonada :oops: tak jdem na wc, ale ted… pritel dela uz pres 20 let cisnika v celkem vytizene restauraci, kde beha od nevidim do nevidim, ale ted jak je doma a chodi jen na 4 hodinky vydavat k „okynku“ tak mu asi zpomalily streva, a na gauci, v posteli proste furt prdi, nesmrdi, ale kolikrat nadskocim jak to je hlsity… zkouseli jsme espumisan a nic.. kdyz jsem ho poprosila jestli by teda ted mohl chodit do jine mistnosti tak mi rekl, ze by se ubehal :nevim: :nevim: desim se ze to zacne delat u jidla :poblion: uz ted mi to vadi u telky :roll: bydlime v centru mesta a ven vylozene chodi jen pritel i na nakupy, takze nejaka dlouha prochazka je pro nas nemyslitelna kor kdyz jsem ted po vikendu videla treba fotky z ripu..

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

17534
1.4.20 00:53

Neporadim, ale pobavilas to jo :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
No at pekne lita prdet do vedlejsi mistnosti - rekni mu ze mu tim trenujes fyzicku na behani po place :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.4.20 00:54

Můžete být v klidu, můj přítel prdí prakticky co se známe, časem vám to začne připadat komické :D a navíc se časem vrátí do práce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3083
1.4.20 01:02

Buď ráda, že nesmrdi. Bývalý na to taky trpěl, prý už od miminka a jak sme byli spolu tak se zbláznil do posilování a pil různý proteinovy nápoje. Jako co z něho vycházelo bylo na zblití, žumpa :poblion:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.4.20 01:47

Asi ti to nepomůže, ale není sám, nejsi sama… :mrgreen: Radši anonym, díky :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
2337
1.4.20 03:52
@Anonymní píše:
Ahoj, nevim kam presne toto zaradit, a prosim anonym. S pritelem uz zijem par let, tak kvuli kazdemu prdiku neutikame na wc, kdyz vime ze to bude fakt pukavec a nebo kanonada :oops: tak jdem na wc, ale ted… pritel dela uz pres 20 let cisnika v celkem vytizene restauraci, kde beha od nevidim do nevidim, ale ted jak je doma a chodi jen na 4 hodinky vydavat k „okynku“ tak mu asi zpomalily streva, a na gauci, v posteli proste furt prdi, nesmrdi, ale kolikrat nadskocim jak to je hlsity… zkouseli jsme espumisan a nic.. kdyz jsem ho poprosila jestli by teda ted mohl chodit do jine mistnosti tak mi rekl, ze by se ubehal :nevim: :nevim: desim se ze to zacne delat u jidla :poblion: uz ted mi to vadi u telky :roll: bydlime v centru mesta a ven vylozene chodi jen pritel i na nakupy, takze nejaka dlouha prochazka je pro nas nemyslitelna kor kdyz jsem ted po vikendu videla treba fotky z ripu..
:mrgreen: Tak můj chlap co krok, to prd :mrgreen: A já se tomu směju…Ptala jsem se ho, jak to řeší v práci, udiveně se na mě podíval a řekl: nijak. Tak bude v tom babincu asi hodně oblíbenej :mrgreen: :jazyk: :mrgreen: ;) :mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2505
1.4.20 04:31

Ahoj, jednak to dělá asi každý chlap- kdykoliv, kdekoliv a v jakékoliv intenzitě - ten můj navíc páchne, jako by sežral hadr od nádobí. :oops: :poblion: :zed:
A teď ta rada- samozřejmě pohlídat jídelníček a vyřadit nadýmavé potraviny- cibule, česnek, luštěniny, čerstvé pečivo, kynuté…
a do jídelníčku pro změnu víc zařaď- kmín, majoránku, živý jogurt, mátu, fenykl…
No a pokud to půjde- rozhýbej ho, vždyť se nemusí hýbat jen venku- rotoped, jóga…
:mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7052
1.4.20 04:37
@Hanka1 píše:
Neporadim, ale pobavilas to jo :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
No at pekne lita prdet do vedlejsi mistnosti - rekni mu ze mu tim trenujes fyzicku na behani po place :mrgreen:

A jeste se mu tím běháním ty střeva třeba zas srovnaji:) :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7052
1.4.20 04:39
@Pompeliska píše:
Můžete být v klidu, můj přítel prdí prakticky co se známe, časem vám to začne připadat komické :D a navíc se časem vrátí do práce.

No když si představím, že to třeba dělal i v té práci, když nesl lidem jídlo… :mrgreen: :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16416
1.4.20 05:19

Tak zvedněte zadek a jděte ven. Proč byste jako nemohli na dlouhé procházky?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5936
1.4.20 06:35

@Hanulínek hadr od nádobí :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

ttt

Mikina

fda 180 Kč
  • 40, 42

Lodičky

fda 200 Kč
  • 40

Maxi sukně

fda 400 Kč
  • 42, 44
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5936
1.4.20 06:36

My po skoro 4 letehc před sebou stále neprdíme a to mi příjde jako větší sílenost :zed: ale nechci jako ženská začít první :mrgreen:

ttt

Mikina

fda 180 Kč
  • 40, 42

Lodičky

fda 200 Kč
  • 40

Maxi sukně

fda 400 Kč
  • 42, 44
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6040
1.4.20 06:53
@Anonymní píše:

Nasadit dietu a bude po prdění :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6040
1.4.20 06:53
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2056
1.4.20 07:59

Ber to jako pripravu na deti :) Ty prdi, smrdi, a jeste se tomu smejou :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama