Přivýdělek těžbou kryptoměny??

17
31.3.21 21:37

Přivýdělek těžbou kryptoměny??

Ahoj, chci se zeptat, jestli některá máte zkušenost s těžbou nějaké kryptoměny, a jestli to podle vás má budoucnost?
Bitcoin známe snad všechny :D Ale na to je potřeba velká a drahá technika.
Teď jsem četla o nějaké Pí Network, která se těží přes chytrý telefon. Je to projekt Standfordské univerzity, a má to být kryptoměna pro lidi, ne jako bitcoin. Akorát teda ještě není na burze, takže prý zatím nemá žádnou cenu, ale už by na tom měli pracovat. Ale těžit se dá už teď. Dá se na to stáhnout aplikace v google play, nebo ap store - Pi Network. Akorát na přihlášení potřebuješ kód někoho, kdo už má účet, nejde se přihlásit jen tak. No, já doufám, že do budoucna to nějakou hodnotu mít bude (jinak bych do toho nešla, že jo).
Já si myslím, že kryptoměny jsou hudba budoucnosti, ale nevím jak bych měla pořádně začít, tak aspoň tak, tohle nic nestojí a je tu možnost, že z toho jednou něco bude..

Příspěvek upraven 31.03.21 v 22:14

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

Velikost písma:
567
31.3.21 21:40
  • Nahlásit
6007
31.3.21 21:41
:zed:
  • Nahlásit
17
31.3.21 21:50

@Sardelka To je něco, co se nemůže?

• Nahlásit
15965
31.3.21 21:51

Fakt si myslíš že jsme tady takhle blbé a tuhle ubohou reklamu nepoznáme? :mrgreen: @Hannulina
@admin reklama tu nema co dělat

• Nahlásit
15965
31.3.21 21:52
@Hannulina píše:
@Sardelka To je něco, co se nemůže?

Ty sis nečetla pravidla webu?

• Nahlásit
17
31.3.21 21:54

@lachtanice86 Hmm, to ale reklama není, hledala jsem někoho k sobě. Někoho, koho by to taky zajímalo. Navíc, když o nic nejde, jakože to tam píšu, tak nechápu, co vyšilujete

• Nahlásit
15965
31.3.21 21:57

@Hannulina někoho k sobě? Takže mi chceš tvrdit že ten tvůj kód ti nebude vydělávat? Aspoň nelži

• Nahlásit
Ou
15996
31.3.21 21:58

Pí network je klasický podovd. A ty jsi velmi nešikovná podvodnice

@admin

• Nahlásit
17
31.3.21 21:59

@lachtanice86 Hele Já tam píšu, že to je jen na zkoušku, že to není na burze, že se na tom lidi akorát učí. Takže ne, nebude vydělávat, když to nemá hodnotu. Zajímá mě to, jako investování obecně, akorát tomu neorzumím, a čekala jsem, že mi to třeba někdo pomůže pochopit, jak ot funguje obecně. Jak se to jako těží? Jak někdo může těžit bitcoin a zbohatnout, když nic nedělá, jenom zapne počítač? Když mi neumíš poradit, aspoň nech někoho jiného. Díky

• Nahlásit
17
31.3.21 22:00

@Ou Hm, chci vědět víc. Můžeš mi to vysvělit?

• Nahlásit
17
31.3.21 22:01

@Ou Podvodnice nejsem, ale jestli je to podvod, tak jsem úplně normální d.bil :D

• Nahlásit
1416
31.3.21 22:05
  • Nahlásit
Ou
15996
31.3.21 22:07
@Hannulina píše:
@Ou Podvodnice nejsem, ale jestli je to podvod, tak jsem úplně normální d.bil :D

no jeslti do toho leješ prachy a jedinné kde umíš najít lidi do letadla tady na e-miminu, tak jo, tak si hodně hloupá - minimálně hloupější než ten kdo tě do toho ukecal. Blbé je, že aby se ti to vrátilo zpět, musíš sehnat velké množství ještě hloupější lidí než si ty.

Což bude dost problém.

(za poslední dva dny jsi asi pátá, komu tady smažou tuhle reklamu porušující pravidala serveru)

• Nahlásit
12679
31.3.21 22:14
@Hannulina píše:
Ahoj, chci se zeptat, jestli některá máte zkušenost s těžbou nějaké kryptoměny, a jestli to podle vás má budoucnost?
Bitcoin známe snad všechny :D Ale na to je potřeba velká a drahá technika.
Teď jsem četla o nějaké Pí Network, která se těží přes chytrý telefon. Je to projekt Standfordské univerzity, a má to být kryptoměna pro lidi, ne jako bitcoin. Akorát teda ještě není na burze, takže prý zatím nemá žádnou cenu, ale už by na tom měli pracovat. Ale těžit se dá už teď. Dá se na to stáhnout aplikace v google play, nebo ap store - Pi Network. Akorát na přihlášení potřebuješ kód někoho, kdo už má účet, nejde se přihlásit jen tak. No, já doufám, že do budoucna to nějakou hodnotu mít bude (jinak bych do toho nešla, že jo).
Jestli by to chtěl někdo ještě se mnou zkusit, tak můžete použít můj kód „Sedlyha“. Pokud někdo použije můj kód, prý mi to zvýší těžbu a vám přidá 1Pí :D :D Ale hlavně hledám někoho, kdo do toho půjde se mnou.
Já si myslím, že kryptoměny jsou hudba budoucnosti, ale nevím jak bych měla pořádně začít, tak aspoň tak, tohle nic nestojí a je tu možnost, že z toho jednou něco bude..

Běžte už s tím Pi doprd.le. A to píšu jako člověk, co je v kryptu od roku 2017.

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat