Reklama

Příznaky menstruace v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Bia02s
Povídálka 14 příspěvků 18.08.18 23:02
Příznaky menstruace v těhotenství

Ahoj holky, v první řadě, vím že jsem plašan, ale prostě mi to 2 dny nedalo spát. Ve čtvrtek jsem byla poprvé u doktorky, a jsem 7tt. Srdíčko bilo. Plod naprosto v pořádku. Ale teď 23. je můj normální termín, kdy mám dostat menstruaci, a slabe spinim (hnědý výtok) Kvůli němu, jsem volala na gyndu, a sestřička řekla, že v tomhle týdnu je to normální, že je to tím, jak se z těla odlučuje stará krev. Jenže ještě před těhotenstvím jsem před menstruaci měla velké problémy s akné. A už jsou to dva dny co mi to vyskakalo na obličeji. Plus to špinění. Mám strach. Měla jste to některá takhle? A jak to posléze dopadlo? Děkuji všem za případné rady, zkušenosti.

Reklama

Reakce:

Karlaska
Zasloužilá kecalka 758 příspěvků 18.08.18 23:15

jasne já mela menzes dva mesíce…

lucynka25
Kelišová 7415 příspěvků 2 inzeráty 18.08.18 23:32

Me bolelo bricho jako pri ms skoro cele obe tehotenstvi.
Prvni těhotenství jsem v 6.tt lehce zaspinila a břicho bolelo fest,jela jsem na pohotovost a byla jsem za hysterku-vse ok.
U druheho těhotenství jsem zaspinila v 10.tt,rikala jsem si zase normalka nic,ale pro klid jsem jela na pohotovost a bohuzel nebylo uz :srdce: :,( 14dni jsem o tom nevedela :zed:
Treti těhotenství jsem pomalu ani nevedela,ze jsem tehotna.
Tezko ti nekdo rekne,ja jsem pro vzdycky jet pro klid na kontrolu,ono kdyby se ted delo neco spatneho stejnak s tim nic nejde :(
Drzim palce,at je vse v poradku :hug:

Andula135
Kecalka 144 příspěvků 19.08.18 00:41

Kdyby se vám něco nezdálo, jeďte k lékaři. Já jsem 39 tt. a když se něco děje, tak hned jedu. ????

Srabek
Kecalka 312 příspěvků 20.08.18 06:11

@Bia02s ja mam ale bohuzel negativni uz 3× .ja spinila take okolo terminu ms ale 14 dni uz od 7tt a v 9tt sem potratila zamlkle tehotenstvi a to jsem byla po ivf sem od uterka po revizi . urcite bych jela k doktoru 7tt je nachylny na tyhle problemy ,a v tyhle chvili i kdyby byl problem tak toho moc neudelaji, ale radej jit 100× nez neco zanedbat , ale je pravda ze je to bezne spinit v tehotenstvi a kord kolem ms takze moc doufam ze u tebe to bude zrovna tenhle pripad. Drzim palecky at je vse v poradku :hug:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Bohumil Klepl zmizel. Neodehrál představení a 11 dní se nikomu neozval

Herec Bob Klepl (60) na konci září zkolaboval na divadelních prknech Studia... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >