Rosalgin a Rosalgin Easy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
RadkaOR
Ukecaná baba ;) 1368 příspěvků 1 inzerát 18.08.18 18:33
Rosalgin a Rosalgin Easy

Holky jaky je rozdil v tom baleni? Je to tak, ze Easy uz je v aplikatoru a tot vse? Jinak je to to stejne?

Reakce:
Janli
Kelišová 6277 příspěvků 18.08.18 18:49

Easy je s aplikátorem, pohotovostní balení dobré na cesty. Na domácí použití je to zbytečně drahé. Ke klasickému si musíš koupit irigátor, ale mám ho víc než deset let. Jsem s tímhle přípravkem moc spokojená, pomohl mi vyřešit opakované záněty. Po výplachu používám kapsle gynokaps.

RadkaOR
Ukecaná baba ;) 1368 příspěvků 1 inzerát 18.08.18 18:54

Jo tak je to jen o tom aplikatoru, tak dekuju. On je tam rozdil asi stovka.

Janli
Kelišová 6277 příspěvků 18.08.18 19:08

Teď je to stovka, ale pokud to budeš používat častěji, tak varianta s irigátorem je nesrovnatelně levnější a především účinnější.

RadkaOR
Ukecaná baba ;) 1368 příspěvků 1 inzerát 18.08.18 19:51
@Janli píše:
Teď je to stovka, ale pokud to budeš používat častěji, tak varianta s irigátorem je nesrovnatelně levnější a především účinnější.

Proc myslis, ze ucinnejsi?

Ijen
Ukecaná baba ;) 1066 příspěvků 18.08.18 20:58

Je to stejne, jen ten easy uz jsou naplnene jednorazove aplikatory s hotovym roztokem, jako je napr. Aflovag nebo Clogin. A taky je ta aplikacni cast mensi nez u puvodniho irigatoru, coz treba me vyhovuje mnohem vic. Ale ja mam treba radeji ten Clogin.

Janli
Kelišová 6277 příspěvků 19.08.18 12:12
@RadkaOR píše:
Proc myslis, ze ucinnejsi?

Easy obsahuje 140ml, klasika skoro půl litru. Výplach je důkladnější, z vagíny odstraní vše a pak tam můžeš nasadit správnou mikrofloru. Gynekolog mi doporučil právě toto a easy používat jen na cesty. Navíc je cena poloviční a nevytvářím zbytečný odpad.

RadkaOR
Ukecaná baba ;) 1368 příspěvků 1 inzerát 20.08.18 19:12
@Janli píše:
Easy obsahuje 140ml, klasika skoro půl litru. Výplach je důkladnější, z vagíny odstraní vše a pak tam můžeš nasadit správnou mikrofloru. Gynekolog mi doporučil právě toto a easy používat jen na cesty. Navíc je cena poloviční a nevytvářím zbytečný odpad.

Ja to mam spis preventivne, jsem tehotna a mela jsem nejake vytoky, tak kdyby se to opakovalo at ho mam doma vis.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Návod pro francouzskou policii, aby už neváhala: 7 bodů, jak poznat teroristu

Zakřičel Alláhu akbar (Bůh je veliký) a pak vraždil! Chérif Chekatt (29) v... číst dále >

Po rozchodu má Marpo děti ve střídavé péči! Jak to všechno zvládá?

Připravuje se na dlouho očekávaný souboj v thaiboxu, kde se utká s raperem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >