Reklama

Rosalgin a Rosalgin Easy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

RadkaOR
Ukecaná baba ;) 1353 příspěvků 18.08.18 18:33
Rosalgin a Rosalgin Easy

Holky jaky je rozdil v tom baleni? Je to tak, ze Easy uz je v aplikatoru a tot vse? Jinak je to to stejne?

Reklama

Reakce:

Janli
Kelišová 5686 příspěvků 9 inzerátů 18.08.18 18:49

Easy je s aplikátorem, pohotovostní balení dobré na cesty. Na domácí použití je to zbytečně drahé. Ke klasickému si musíš koupit irigátor, ale mám ho víc než deset let. Jsem s tímhle přípravkem moc spokojená, pomohl mi vyřešit opakované záněty. Po výplachu používám kapsle gynokaps.

RadkaOR
Ukecaná baba ;) 1353 příspěvků 18.08.18 18:54

Jo tak je to jen o tom aplikatoru, tak dekuju. On je tam rozdil asi stovka.

Janli
Kelišová 5686 příspěvků 9 inzerátů 18.08.18 19:08

Teď je to stovka, ale pokud to budeš používat častěji, tak varianta s irigátorem je nesrovnatelně levnější a především účinnější.

RadkaOR
Ukecaná baba ;) 1353 příspěvků 18.08.18 19:51
@Janli píše:
Teď je to stovka, ale pokud to budeš používat častěji, tak varianta s irigátorem je nesrovnatelně levnější a především účinnější.

Proc myslis, ze ucinnejsi?

Ijen
Zasloužilá kecalka 886 příspěvků 18.08.18 20:58

Je to stejne, jen ten easy uz jsou naplnene jednorazove aplikatory s hotovym roztokem, jako je napr. Aflovag nebo Clogin. A taky je ta aplikacni cast mensi nez u puvodniho irigatoru, coz treba me vyhovuje mnohem vic. Ale ja mam treba radeji ten Clogin.

Janli
Kelišová 5686 příspěvků 9 inzerátů 19.08.18 12:12
@RadkaOR píše:
Proc myslis, ze ucinnejsi?

Easy obsahuje 140ml, klasika skoro půl litru. Výplach je důkladnější, z vagíny odstraní vše a pak tam můžeš nasadit správnou mikrofloru. Gynekolog mi doporučil právě toto a easy používat jen na cesty. Navíc je cena poloviční a nevytvářím zbytečný odpad.

RadkaOR
Ukecaná baba ;) 1353 příspěvků 20.08.18 19:12
@Janli píše:
Easy obsahuje 140ml, klasika skoro půl litru. Výplach je důkladnější, z vagíny odstraní vše a pak tam můžeš nasadit správnou mikrofloru. Gynekolog mi doporučil právě toto a easy používat jen na cesty. Navíc je cena poloviční a nevytvářím zbytečný odpad.

Ja to mam spis preventivne, jsem tehotna a mela jsem nejake vytoky, tak kdyby se to opakovalo at ho mam doma vis.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Ovčáčkovi tleskali v Máte slovo: Prezident už nebude nikam kandidovat, uklidnil

Je to muž, který miluje záři reflektorů a projevy na veřejných místech.... číst dále >

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >